Каучинг сабағының жоспары сессия №1
Диалогтік оқытуда пәндік сөйлеу қабілеттерін арттыру жолдары
Мақсаты: Сын тұрғысынан ойлауға дағдыландыру
Оқу нәтижесі : Сын тұрғысынан ойлауға дағдыланады
Оқыту әдістері: Диалогтік оқыту, Атом малекуласы
|
Уақыты |
Сабақтың кезеңдері |
Мұғалімнің іс әрекеті |
Коучерлердің іс әрекеті |
Оқыту үшін бағалау |
Қажетті ресурстар,қолданылатын құралдар |
|
|
Кіріспе |
Коуч тақырыпты және оның мақсатын хабарлайды. Мұғалімдердің жағдайын сұрау. Ынтымақтастық атмосферасын құру |
Жылдам нұсқауды орындайды. |
|
|
|
|
Атом молекуласы |
Барлығын ортаға шығару
|
Жылдам нұсқауды орындайды |
|
|
|
|
Топқа бөлу Топ ережесін құру |
Жоғарыдағы әдіс арқылы мұғалімдер бірлескен жұмыс арқылы топқа бөлінеді. Және ынтымақтастық атмосфера құрылады. «Топқ Уақыттан ұтымды пайдалану Топты тыңдау Белсенді қатысу Топ ережесін құруды суреттеу а бөлу» әдісі |
Жылдам нұсқауды орындайды |
|
|
|
|
Видеоролик Сұрақ |
Мұғалімдерге «Біздің бала» атты бейнеролик қойылады.
Бір жылда қанша рет қанша рет өз балаңыздың сабағына ендіңіз? |
Сұрақтарға жауап береді |
Өзінбағалау |
|
|
|
Айналмалы бекет Әдісі Постер қорғау |
Мұғалімдер бейнероликтен көрген өздерінің ой түйіндерін топта талқылау ХХІ ғасыр ата мұғалімі қандай болу керек? |
Постер қорғау |
|
|
|
|
Болжау Видеоролик |
«Ең ұлы құндылық сүйіспеншілік» Қалай ойлайсыздар дүниедегі ең ұлы құндылық сүйіспеншілік дегенді қалай түсінесіздер |
Ой түйінін айту |
Өзара бағалау |
|
|
|
Рефлексия |
Атқарылған жұмыстардың нәтижесінде балада айтарлықтай нәтиже пайда болады деген пікірге не дейсіздер ? «Екі жұлдыз бір тілек» әдісі арқылы әр топ өз ұсыныстарын. Пікірлерін параққа түсіріп жапсырады, Белсенділік көрсеткен мұғалімдерге смайлктер беру. |
Жылдам нұсқауды орындайды |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жаңаша оқыту әдісінің тиімді жолдары
Каучинг сабағының жоспары сессия №1
Диалогтік оқытуда пәндік сөйлеу қабілеттерін арттыру жолдары
Мақсаты: Сын тұрғысынан ойлауға дағдыландыру
Оқу нәтижесі : Сын тұрғысынан ойлауға дағдыланады
Оқыту әдістері: Диалогтік оқыту, Атом малекуласы
|
Уақыты |
Сабақтың кезеңдері |
Мұғалімнің іс әрекеті |
Коучерлердің іс әрекеті |
Оқыту үшін бағалау |
Қажетті ресурстар,қолданылатын құралдар |
|
|
Кіріспе |
Коуч тақырыпты және оның мақсатын хабарлайды. Мұғалімдердің жағдайын сұрау. Ынтымақтастық атмосферасын құру |
Жылдам нұсқауды орындайды. |
|
|
|
|
Атом молекуласы |
Барлығын ортаға шығару
|
Жылдам нұсқауды орындайды |
|
|
|
|
Топқа бөлу Топ ережесін құру |
Жоғарыдағы әдіс арқылы мұғалімдер бірлескен жұмыс арқылы топқа бөлінеді. Және ынтымақтастық атмосфера құрылады. «Топқ Уақыттан ұтымды пайдалану Топты тыңдау Белсенді қатысу Топ ережесін құруды суреттеу а бөлу» әдісі |
Жылдам нұсқауды орындайды |
|
|
|
|
Видеоролик Сұрақ |
Мұғалімдерге «Біздің бала» атты бейнеролик қойылады.
Бір жылда қанша рет қанша рет өз балаңыздың сабағына ендіңіз? |
Сұрақтарға жауап береді |
Өзінбағалау |
|
|
|
Айналмалы бекет Әдісі Постер қорғау |
Мұғалімдер бейнероликтен көрген өздерінің ой түйіндерін топта талқылау ХХІ ғасыр ата мұғалімі қандай болу керек? |
Постер қорғау |
|
|
|
|
Болжау Видеоролик |
«Ең ұлы құндылық сүйіспеншілік» Қалай ойлайсыздар дүниедегі ең ұлы құндылық сүйіспеншілік дегенді қалай түсінесіздер |
Ой түйінін айту |
Өзара бағалау |
|
|
|
Рефлексия |
Атқарылған жұмыстардың нәтижесінде балада айтарлықтай нәтиже пайда болады деген пікірге не дейсіздер ? «Екі жұлдыз бір тілек» әдісі арқылы әр топ өз ұсыныстарын. Пікірлерін параққа түсіріп жапсырады, Белсенділік көрсеткен мұғалімдерге смайлктер беру. |
Жылдам нұсқауды орындайды |
|
|
шағым қалдыра аласыз


