|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Жанды табиғат. Күні: Сынып: 3 |
Мектеп: Х.Санбаев атындағы орта мектеп Мұғалім: Алденова Г.Т. |
||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жануарлардың көлемді бейнесін жасаймыз |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
3.1.1.1 Бейнелер мен пішіндерді зерттеу барысында олардың айырмашылығы мен ұқсастықтарын меңгере отырып, қоршаған ортаның ерекшеліктерін түсіндіру (түс, фактура, пішін және т.б.) |
||
|
Сабақтың мақсаты |
Материалдарды және компоненттерді өлшеу, белгілеу, формасын келтіру, жинақтау, қосу арқылы біріктіреді |
||
|
Бағалау критерийлері |
|
||
|
Құндылықтарды дарыту |
«Мәңгілік ел» идеасының үшінші бағытына сәйкес оқушылардың бойында көркем өнерге қызығушылық эстетикалық талғам қалыптастыру. |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Жаратылыстану.математика. |
||
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін сай келетін тіл стилі:
Талқылауға арналған сұрақтар :
|
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
/Сабақтың басы 2 мин |
«Менің көңіл-күйім» тренинг жаттығуы арқылы сыныпта жағымды ахуал қалыптасу Топқа бөлу. «ресурс арқылы»
Ширату. Жұмбақ жасыру Қаймықпайды күштi аңнан, Қара ала тоны бар, Қорқады тек тышқаннан. (Пiл) Аңдардың ол краны. Оны сен де танып ал, Сылдырдан қорқады, Серейiп кеп тұрады Шошынып жортады. (Қоян) . (керік) |
|
|
|
Сабақтың ортасы 28 мин Сабақтың соңы 5 мин Дифференциация (саралау) – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Тапсырма: №1 ҰЖ. «Ойлан,жұптас талқыла» әдісі
Дескриптор:
ҚБ ««Бас бармақ» Тапсырма№2 Жануардың бейнесін мүсінде. ТЖ «Бірге ойлаймыз» әдісі
І-топ. «Керік»
ІІ-топ. «Тауыс құсы»
Дескриптор:
ҚБ « Смайликтер» Саралау 8 минут Қабілетті оқушыларға тапсырма: Табиғи материалдарден жануарлар бейнесін жасауды ұсынамын
Қолдауды орташа қажет ететін оқушылар: Жануарды мүсіндеудің жолдарын түсіндіремін.
Қолдауды көп қажет ететін оқушылар: Түрлі материалдардан жасалған жануарлардың үлгісін ұсынамын.
Рефлексия
Бағалауды – қалай жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жануарлардың көлемді бейнесін жасаймыз
Жануарлардың көлемді бейнесін жасаймыз
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Жанды табиғат. Күні: Сынып: 3 |
Мектеп: Х.Санбаев атындағы орта мектеп Мұғалім: Алденова Г.Т. |
||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жануарлардың көлемді бейнесін жасаймыз |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
3.1.1.1 Бейнелер мен пішіндерді зерттеу барысында олардың айырмашылығы мен ұқсастықтарын меңгере отырып, қоршаған ортаның ерекшеліктерін түсіндіру (түс, фактура, пішін және т.б.) |
||
|
Сабақтың мақсаты |
Материалдарды және компоненттерді өлшеу, белгілеу, формасын келтіру, жинақтау, қосу арқылы біріктіреді |
||
|
Бағалау критерийлері |
|
||
|
Құндылықтарды дарыту |
«Мәңгілік ел» идеасының үшінші бағытына сәйкес оқушылардың бойында көркем өнерге қызығушылық эстетикалық талғам қалыптастыру. |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Жаратылыстану.математика. |
||
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін сай келетін тіл стилі:
Талқылауға арналған сұрақтар :
|
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
/Сабақтың басы 2 мин |
«Менің көңіл-күйім» тренинг жаттығуы арқылы сыныпта жағымды ахуал қалыптасу Топқа бөлу. «ресурс арқылы»
Ширату. Жұмбақ жасыру Қаймықпайды күштi аңнан, Қара ала тоны бар, Қорқады тек тышқаннан. (Пiл) Аңдардың ол краны. Оны сен де танып ал, Сылдырдан қорқады, Серейiп кеп тұрады Шошынып жортады. (Қоян) . (керік) |
|
|
|
Сабақтың ортасы 28 мин Сабақтың соңы 5 мин Дифференциация (саралау) – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Тапсырма: №1 ҰЖ. «Ойлан,жұптас талқыла» әдісі
Дескриптор:
ҚБ ««Бас бармақ» Тапсырма№2 Жануардың бейнесін мүсінде. ТЖ «Бірге ойлаймыз» әдісі
І-топ. «Керік»
ІІ-топ. «Тауыс құсы»
Дескриптор:
ҚБ « Смайликтер» Саралау 8 минут Қабілетті оқушыларға тапсырма: Табиғи материалдарден жануарлар бейнесін жасауды ұсынамын
Қолдауды орташа қажет ететін оқушылар: Жануарды мүсіндеудің жолдарын түсіндіремін.
Қолдауды көп қажет ететін оқушылар: Түрлі материалдардан жасалған жануарлардың үлгісін ұсынамын.
Рефлексия
Бағалауды – қалай жоспарлайсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
|
шағым қалдыра аласыз
























