Сабақ жоспары
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 6.2В Алгебрлық өрнектер |
Мектеп:№7 С. Ерубаев атындағы жалпы орта мектеп-интернаты |
|||||||||||
|
Күні: |
||||||||||||
|
Сынып: 6 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жақшаларды ашу. Коэффициент. Ұқсас қосылғыштар. Ұқсас қосылғыштарды біріктіру |
|||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.2.1.7 Алгебралық өрнектерде ұқсас мүшелерді біріктіруді орындау; |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Алгебралық өрнектерді білу; Ұқсас мүшелерді біріктіру; Ережелерді есеп шығару барысында қолдану; |
|||||||||||
|
Бағалау критерийі |
- Алгебралық өрнектерді біледі; - Ұқсас мүшелерді біріктіреді; - Ережелерді есеп шығару барысында қолданады; |
|||||||||||
|
Тілдік мақсаттар
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:жақша, коэффициент, өрнек,ұқсас мүшелер Диалогтер мен жазу үшін қолданылатын тіркестер: 1.Құрамында әріптері бар өрнек ... 2. Жақша алдында «+» таңбасы болса,жақшаны ашқанда жақша ішіндегі қосылғыштар ... 3. Жақша алдында «-» таңбасы болса,жақшаны ашқанда жақша ішіндегі қосылғыштардың ... 4. ас+bc қосындысын (а+b) с көбейтіндісі түрде жазуды ... 5.Әріп бөліктері бірдей қосылғыштарды ... 6. Ұқсас қосылғыштарды қосу ... |
|||||||||||
|
Құндылықтарға баулу
|
Оқушылардың өмірлік білім жолын қалыптастыруға үйрету, өзіне деген сенімділігін, ойын ашық жеткізе білуге үйрету. |
|||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
География, өзін-өзі тану |
|||||||||||
|
Алдыңғы білім |
Жақшаларды аша алады. Ортақ көбейткішті жақша сыртына шығара алады. |
|||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері
|
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин 6мин |
Мотивациялық кезеңі: а) Сәлемдесу; Банк-қаржы мекемесі онда барлық халық,барлық мекемелер, кәсіпорындар қаражаттарын жинайды және несие береді. Оқушыларды 3 топқа бөлеміз. Әр топқа банк атауын береміз. І-топ - Халық банк ІІ-топ - БТА банк ІІІ-топ Форте банк. . 1.«Мен саған – сен маған» әдісі арқылы топта оқушылар бір-бірінің үй тапсырмаларын текереді. Оқушылар бір бірін «+», «-» таңбасы арқылы бағалайды. «Суретке қара» әдісі
Сабақтың мақсатын ашу үшін алдарыңдағы ақшалардан ұқсастықтарына қарай біріктіреді. Топтардан қандай ұқсастықтарына қарай біріктіргенін сұрап өтемін. |
Слайд1
Кеспе 1 |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы 5мин 10 мин 5мин 5мин |
Әріп бөліктері бірдей қосылғыштарды ұқсас қосылғыштар деп атайды. Мысал.4а-9а+3а-17а алгебралық қосындысы берілген . 4а-9а+3а-17а қосылғыштарының әріп бөліктері бірдей. Мұндай қосылғыштарды ұқсас қосылғыштар деп атайды. 4а-9а+3а-17а=(4-9+3-17)а=-19а Ұқсас қосылғыштарды қосу ұқсас қосылғыштарды біріктіру деп аталады. Ұқсас қосылғыштарды біріктіру үшін: 1)Олардың коэффициенттерін қосу керек 2)Алынған нәтижені ортақ әріп бөлікке көбейту керек. Ұқсас қосылғыштардың әр түрлі бірнеше тобы болуы мүмкін. Мұндай жағдайда әртүрлі ұқсас қосылғыштардың астын түрліше сызып ,соған қарап біріктіреді. «Банк» әдісін пайдаланып есептер шығару. Жеке жұмыс. Банк-қаржы мекемесі онда барлық халық,барлық мекемелер, кәсіпорындар қаражаттарын жинайды және несие береді. Оқушыларды 3 топқа бөлеміз. Әр топқа банк атауын береміз. І-топ - Халық банкі, ІІ-топ - БТА банкі, ІІІ-топ Форте банк. 3 топтың президентін сайлаймыз. Қалған оқушылар - салымшылар. Әр банктің тапсырмалары 1 мыңдық, 2 мыңдық, 3 мыңдық, 5 мыңдық, 10 мыңдық бейнеленген ақшалы карточкаларға жазылады. 1,2,3 мыңдық бейнеленген ақшада оқушының міндетті деңгейіне байланысты, яғни жеңіл тапсырмалар беріледі. 5 мыңдық бейнесінде сәл күрделі тапсырмалар. 10 мыңдық бейнесінде қиындығы жоғары тапсырмалар беріледі. 3 топтағы әр оқушы өз деңгейіне байланысты өзі шығарған есеп теңгелерді өз банкісіне салып отырады. Қай банк қаржысының өсімі көп болса, сол банк жеңіске жетеді. 1 мыңдық:№779 1)2а-8а+3а 2)9в-5в-3в 3)0,6с-с+0,5с
Дискриптор: - ұқсас қосылғыштарды біріктіреді; -амалдарды орындайды; 2 мыңдық.№780. Тізбектес төрт тақ санның қосындысы 48-ге тең. Бірінші санды, екінші санды табыңдар.
Дискриптор: -алгебралық өрнегін құрастырады; -өрнекті ықшамдайды; 3 мыңдық. №788. Тік төртбұрыштың ұзындығы а см,ал ені одан 3см қысқа. Тік төртбұрыштың периметрін табыңдар. Мұндағы а=8 Дискриптор: --алгебралық өрнегін құрастырады; - өрнектің мәнін табады; 5 мыңдық.№790 . 1) ( 3 х + у ) — ( -х — 4 у ) 2)(х-у ) + (х-у) — (2х+у) Дискриптор: - жақшаларды ашады; - өрнектерді ықшамдайды;
10мыңдық.№802.1) 2(а-3в)+3а+в, мұндағы а-в=4 №801.1)4(3а+1,6)-(5+2а)-3(а-1,2) Дискриптор: - жақшаларды ашады - өрнекті ықшамдап, өрнектің мәнін табады;
«Сөйлемді жалғастыр» әдісі. Жұптық жұмыс Сөйлемді жалғастыр тапсырмасын орындайды
1.Құрамында әріптері бар өрнек ... 2. Жақша алдында «+» таңбасы болса,жақшаны ашқанда жақша ішіндегі қосылғыштар ... 3. Жақша алдында «-» таңбасы болса,жақшаны ашқанда жақша ішіндегі қосылғыштардың ... 4. ас+bc қосындысын (а+b) с көбейтіндісі түрде жазуды ... 5.Әріп бөліктері бірдей қосылғыштарды ... 6. Ұқсас қосылғыштарды қосу ... Дискриптор: - тапсырманы оқи алады; - дұрыс тұжырымдама жасайды; Бас бармақ әдісімен бағалаймын.
Жеке жұмыс. «БИНГО» әдісі. Әр оқушыға бинго кеспесін таратамын. Есепті шешу барысында оқушылар бинго лото тапсырмаларын орындайды. Дұрыс шешімін тапқан оқушы «Бинго!» деп айқайлайды. 1. 6х-10х+3х; 2. 1,5(х-6); 3. -2(а-0,9); 4. а-(2,7+а); 5. -8(а+1)-0,3; 6. 1,7(2-в)+0,3в; 7. а+в -(а-в); 8. 1 +(в-2 ); 9. 3,3а +(а-4)
Дискриптор: -жақшаны ашып, ұқсас қосылғыштарды біріктіреді; - амалдарды орындайды; Қалыптастырушы бағалау: Смайликтермен бағалаймын
|
Кеспе 2
Кеспе 2
Кеспе 3
Слайд 2
|
||||||||||
|
Сабақтың соңы 4мин |
«Кестені толтыр» әдісі Кестеге мысалдар келтіру арқылы сабақты қорытындылау Кестеге мысалдар келтіреді
Сабақтың мақсатын еске түсіру. -бүгінгі оқу мақсаты қандай еді? -біз оқу мақсатына жете алдық па? Рефлексия
Үйге тапсырма № 805,806 есептер
|
Слайд 3
Оқулық 6-сынып «Математика» 1-бөлім, Т.А.Алдамұратова., Т.С.Байшоланов Алматы «Атамұра»2015ж |
||||||||||
|
Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? |
Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау |
||||||||||
|
Саралау тапсырмалары - оқушыларға деңгейлеріне қарай беріледі. Өз қалауларымен орындайды. Сабақ барысында қабілеті жоғары, төмен оқушыларды математикалық тілде сөйлей алуына қадағалалу мақсатында «Банк» әдісімен саралау жүргіземін. Банк-қаржы мекемесі онда барлық халық,барлық мекемелер, кәсіпорындар қаражаттарын жинайды және несие береді. 3 топтың президентін сайлаймыз. Қалған оқушылар салымшылар. Әр банктің тапсырмалары 1 мыңдық, 2 мыңдық, 3 мыңдық, 5 мыңдық, 10 мыңдық бейнеленген ақшалы карточкаларға жазылады. 1,2,3 мыңдық бейнеленген ақшада оқушының міндетті деңгейіне байланысты, яғни жеңіл тапсырмалар беріледі. 5 мыңдық бейнесінде сәл күрделі тапсырмалар. 10 мыңдық бейнесінде қиындығы жоғары тапсырмалар беріледі. 3 топтағы әр оқушы өз деңгейіне байланысты өзі шығарған есеп теңгелерді өз банкісіне салып отырады. Қай банк қаржысының өсімі көп болса, сол банк жеңіске жетеді. |
1.Оқушылар өзін-өзі, өзара бірін-бірі бағалайды. 2. Мұғалім бағалауы Қалыптастырушы бағалау «Бағдаршам» «Бас бармақ» «Смайликтер» әдісімен жүргізіледі. Сонымен қатар «.«Мен саған – сен маған», «Сөйлемді жалғастыр», «БИНГО» әдістері арқылы жүргізіледі. Оқушылар өзін өзі тексеру арқылы деңгейлік тапсырмаларды қаншалықты дұрыс орындай алғандығын аныықтап, өзінің көрсетілген оқу мақсатына «жеткендігін» не «талпынатындығын» бағалайды. |
Денсаулық сақтау технологиялары.Осы сабақта техника қауіпсіздігі ережесін топқа бөлу, топпен жұмыс жасау барысында қолдану
|
||||||||||
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары немесе оқу мақсаттары шынайы, қолжетімді болды ма? Барлық оқушылар оқу мақсатына қол жеткізді ме? Егер оқушылар оқу мақсатына жетпеген болса, неліктен деп ойлайсыз? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақ кезеңдерінде уақытты тиімді пайдаландыңыз ба? Сабақ жоспарынан ауытқулар болды ма және неліктен? |
|
|||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |
||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жақшаларды ашу. Коэффициент. Ұқсас қосылғыштарды біріктіру. 6-сынып
Сабақ жоспары
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: 6.2В Алгебрлық өрнектер |
Мектеп:№7 С. Ерубаев атындағы жалпы орта мектеп-интернаты |
|||||||||||
|
Күні: |
||||||||||||
|
Сынып: 6 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жақшаларды ашу. Коэффициент. Ұқсас қосылғыштар. Ұқсас қосылғыштарды біріктіру |
|||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
6.2.1.7 Алгебралық өрнектерде ұқсас мүшелерді біріктіруді орындау; |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Алгебралық өрнектерді білу; Ұқсас мүшелерді біріктіру; Ережелерді есеп шығару барысында қолдану; |
|||||||||||
|
Бағалау критерийі |
- Алгебралық өрнектерді біледі; - Ұқсас мүшелерді біріктіреді; - Ережелерді есеп шығару барысында қолданады; |
|||||||||||
|
Тілдік мақсаттар
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:жақша, коэффициент, өрнек,ұқсас мүшелер Диалогтер мен жазу үшін қолданылатын тіркестер: 1.Құрамында әріптері бар өрнек ... 2. Жақша алдында «+» таңбасы болса,жақшаны ашқанда жақша ішіндегі қосылғыштар ... 3. Жақша алдында «-» таңбасы болса,жақшаны ашқанда жақша ішіндегі қосылғыштардың ... 4. ас+bc қосындысын (а+b) с көбейтіндісі түрде жазуды ... 5.Әріп бөліктері бірдей қосылғыштарды ... 6. Ұқсас қосылғыштарды қосу ... |
|||||||||||
|
Құндылықтарға баулу
|
Оқушылардың өмірлік білім жолын қалыптастыруға үйрету, өзіне деген сенімділігін, ойын ашық жеткізе білуге үйрету. |
|||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
География, өзін-өзі тану |
|||||||||||
|
Алдыңғы білім |
Жақшаларды аша алады. Ортақ көбейткішті жақша сыртына шығара алады. |
|||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері
|
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин 6мин |
Мотивациялық кезеңі: а) Сәлемдесу; Банк-қаржы мекемесі онда барлық халық,барлық мекемелер, кәсіпорындар қаражаттарын жинайды және несие береді. Оқушыларды 3 топқа бөлеміз. Әр топқа банк атауын береміз. І-топ - Халық банк ІІ-топ - БТА банк ІІІ-топ Форте банк. . 1.«Мен саған – сен маған» әдісі арқылы топта оқушылар бір-бірінің үй тапсырмаларын текереді. Оқушылар бір бірін «+», «-» таңбасы арқылы бағалайды. «Суретке қара» әдісі
Сабақтың мақсатын ашу үшін алдарыңдағы ақшалардан ұқсастықтарына қарай біріктіреді. Топтардан қандай ұқсастықтарына қарай біріктіргенін сұрап өтемін. |
Слайд1
Кеспе 1 |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы 5мин 10 мин 5мин 5мин |
Әріп бөліктері бірдей қосылғыштарды ұқсас қосылғыштар деп атайды. Мысал.4а-9а+3а-17а алгебралық қосындысы берілген . 4а-9а+3а-17а қосылғыштарының әріп бөліктері бірдей. Мұндай қосылғыштарды ұқсас қосылғыштар деп атайды. 4а-9а+3а-17а=(4-9+3-17)а=-19а Ұқсас қосылғыштарды қосу ұқсас қосылғыштарды біріктіру деп аталады. Ұқсас қосылғыштарды біріктіру үшін: 1)Олардың коэффициенттерін қосу керек 2)Алынған нәтижені ортақ әріп бөлікке көбейту керек. Ұқсас қосылғыштардың әр түрлі бірнеше тобы болуы мүмкін. Мұндай жағдайда әртүрлі ұқсас қосылғыштардың астын түрліше сызып ,соған қарап біріктіреді. «Банк» әдісін пайдаланып есептер шығару. Жеке жұмыс. Банк-қаржы мекемесі онда барлық халық,барлық мекемелер, кәсіпорындар қаражаттарын жинайды және несие береді. Оқушыларды 3 топқа бөлеміз. Әр топқа банк атауын береміз. І-топ - Халық банкі, ІІ-топ - БТА банкі, ІІІ-топ Форте банк. 3 топтың президентін сайлаймыз. Қалған оқушылар - салымшылар. Әр банктің тапсырмалары 1 мыңдық, 2 мыңдық, 3 мыңдық, 5 мыңдық, 10 мыңдық бейнеленген ақшалы карточкаларға жазылады. 1,2,3 мыңдық бейнеленген ақшада оқушының міндетті деңгейіне байланысты, яғни жеңіл тапсырмалар беріледі. 5 мыңдық бейнесінде сәл күрделі тапсырмалар. 10 мыңдық бейнесінде қиындығы жоғары тапсырмалар беріледі. 3 топтағы әр оқушы өз деңгейіне байланысты өзі шығарған есеп теңгелерді өз банкісіне салып отырады. Қай банк қаржысының өсімі көп болса, сол банк жеңіске жетеді. 1 мыңдық:№779 1)2а-8а+3а 2)9в-5в-3в 3)0,6с-с+0,5с
Дискриптор: - ұқсас қосылғыштарды біріктіреді; -амалдарды орындайды; 2 мыңдық.№780. Тізбектес төрт тақ санның қосындысы 48-ге тең. Бірінші санды, екінші санды табыңдар.
Дискриптор: -алгебралық өрнегін құрастырады; -өрнекті ықшамдайды; 3 мыңдық. №788. Тік төртбұрыштың ұзындығы а см,ал ені одан 3см қысқа. Тік төртбұрыштың периметрін табыңдар. Мұндағы а=8 Дискриптор: --алгебралық өрнегін құрастырады; - өрнектің мәнін табады; 5 мыңдық.№790 . 1) ( 3 х + у ) — ( -х — 4 у ) 2)(х-у ) + (х-у) — (2х+у) Дискриптор: - жақшаларды ашады; - өрнектерді ықшамдайды;
10мыңдық.№802.1) 2(а-3в)+3а+в, мұндағы а-в=4 №801.1)4(3а+1,6)-(5+2а)-3(а-1,2) Дискриптор: - жақшаларды ашады - өрнекті ықшамдап, өрнектің мәнін табады;
«Сөйлемді жалғастыр» әдісі. Жұптық жұмыс Сөйлемді жалғастыр тапсырмасын орындайды
1.Құрамында әріптері бар өрнек ... 2. Жақша алдында «+» таңбасы болса,жақшаны ашқанда жақша ішіндегі қосылғыштар ... 3. Жақша алдында «-» таңбасы болса,жақшаны ашқанда жақша ішіндегі қосылғыштардың ... 4. ас+bc қосындысын (а+b) с көбейтіндісі түрде жазуды ... 5.Әріп бөліктері бірдей қосылғыштарды ... 6. Ұқсас қосылғыштарды қосу ... Дискриптор: - тапсырманы оқи алады; - дұрыс тұжырымдама жасайды; Бас бармақ әдісімен бағалаймын.
Жеке жұмыс. «БИНГО» әдісі. Әр оқушыға бинго кеспесін таратамын. Есепті шешу барысында оқушылар бинго лото тапсырмаларын орындайды. Дұрыс шешімін тапқан оқушы «Бинго!» деп айқайлайды. 1. 6х-10х+3х; 2. 1,5(х-6); 3. -2(а-0,9); 4. а-(2,7+а); 5. -8(а+1)-0,3; 6. 1,7(2-в)+0,3в; 7. а+в -(а-в); 8. 1 +(в-2 ); 9. 3,3а +(а-4)
Дискриптор: -жақшаны ашып, ұқсас қосылғыштарды біріктіреді; - амалдарды орындайды; Қалыптастырушы бағалау: Смайликтермен бағалаймын
|
Кеспе 2
Кеспе 2
Кеспе 3
Слайд 2
|
||||||||||
|
Сабақтың соңы 4мин |
«Кестені толтыр» әдісі Кестеге мысалдар келтіру арқылы сабақты қорытындылау Кестеге мысалдар келтіреді
Сабақтың мақсатын еске түсіру. -бүгінгі оқу мақсаты қандай еді? -біз оқу мақсатына жете алдық па? Рефлексия
Үйге тапсырма № 805,806 есептер
|
Слайд 3
Оқулық 6-сынып «Математика» 1-бөлім, Т.А.Алдамұратова., Т.С.Байшоланов Алматы «Атамұра»2015ж |
||||||||||
|
Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз? |
Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау |
||||||||||
|
Саралау тапсырмалары - оқушыларға деңгейлеріне қарай беріледі. Өз қалауларымен орындайды. Сабақ барысында қабілеті жоғары, төмен оқушыларды математикалық тілде сөйлей алуына қадағалалу мақсатында «Банк» әдісімен саралау жүргіземін. Банк-қаржы мекемесі онда барлық халық,барлық мекемелер, кәсіпорындар қаражаттарын жинайды және несие береді. 3 топтың президентін сайлаймыз. Қалған оқушылар салымшылар. Әр банктің тапсырмалары 1 мыңдық, 2 мыңдық, 3 мыңдық, 5 мыңдық, 10 мыңдық бейнеленген ақшалы карточкаларға жазылады. 1,2,3 мыңдық бейнеленген ақшада оқушының міндетті деңгейіне байланысты, яғни жеңіл тапсырмалар беріледі. 5 мыңдық бейнесінде сәл күрделі тапсырмалар. 10 мыңдық бейнесінде қиындығы жоғары тапсырмалар беріледі. 3 топтағы әр оқушы өз деңгейіне байланысты өзі шығарған есеп теңгелерді өз банкісіне салып отырады. Қай банк қаржысының өсімі көп болса, сол банк жеңіске жетеді. |
1.Оқушылар өзін-өзі, өзара бірін-бірі бағалайды. 2. Мұғалім бағалауы Қалыптастырушы бағалау «Бағдаршам» «Бас бармақ» «Смайликтер» әдісімен жүргізіледі. Сонымен қатар «.«Мен саған – сен маған», «Сөйлемді жалғастыр», «БИНГО» әдістері арқылы жүргізіледі. Оқушылар өзін өзі тексеру арқылы деңгейлік тапсырмаларды қаншалықты дұрыс орындай алғандығын аныықтап, өзінің көрсетілген оқу мақсатына «жеткендігін» не «талпынатындығын» бағалайды. |
Денсаулық сақтау технологиялары.Осы сабақта техника қауіпсіздігі ережесін топқа бөлу, топпен жұмыс жасау барысында қолдану
|
||||||||||
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары немесе оқу мақсаттары шынайы, қолжетімді болды ма? Барлық оқушылар оқу мақсатына қол жеткізді ме? Егер оқушылар оқу мақсатына жетпеген болса, неліктен деп ойлайсыз? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақ кезеңдерінде уақытты тиімді пайдаландыңыз ба? Сабақ жоспарынан ауытқулар болды ма және неліктен? |
|
|||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1: 2: Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |
||||||||||||
шағым қалдыра аласыз






