Қысқа мерзімді жоспар
10– сынып, 2-тоқсан
№2-сабақ
Сабақтың тақырыбы: "Жақсы дизайн" принципі
|
Бөлім: |
Дизайн теориясы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
||||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
"Жақсы дизайн" принципі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.1.3 ақпараттарды қабылдау принциптері жобада қалай іске асырылатынын түсіндіру 10.2.1.4 "жақсы дизайн" қағидаттарын іске асыру (ыңғайлылық, қарапайымдылық және т.б.) |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: «Функция» ұғымын анықтайды Көпшілік оқушы: Функция мен процедураны салыстырады Кейбір оқушы: Функцияларды есептерді программалауда қолданады |
|||||
|
Ойлау дағдылары |
Білу, түсіну, қолдану, талдау |
|||||
|
Бағалау критерийі |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру Кезеңі Қызығушылықты ояту
|
1.Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, түгендеу Тақырып, мақсаттармен таныстыру. Не меңгеретінін білу үшін мұғалім оқушылардың мақсатпен танысқанын бақылайды |
Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу Оқушылар өз болжамдарын айтып, талқылау жүргізеді |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі» |
Презентация |
||
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 30 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру. Жаңа сабақты цифрлық ресурстар арқылы түсіндіру. Google Sites
Ендігі кезекте Google site программасын қолдана отырып сайттың дизайн құрастырады өтеміз. 1-тапсырма : «Информатика диктант» әдісі арқылы өткен сабақты еске түсіріңіз.
Пайдаланушылық интерфейс−………… Айтрекинг−адамдардың ......... қалай қарайтынын зерттейді. Мұндай параграфтар қысқа және бір бағанда ...... керек. Үлкен және ...... суреттерді пайдаланған ұтымды. 2-тапсырма: Google site программасын қолдана отырып сайттың дизайн құрастырыңыз. Google Сайттарымен жұмысты бастаудың 2 әдісі бар, 1-әдісі
2 әдіс
Хостингпен жұмыс жасау алдыңда дайын шаблондарды таңдауға болады немесе жаңа сайт құруға болады.
|
Тақырыпқа байланысты берілген тапсырманы орындайды
Дескрипторлар:
Дескрипторлар:
|
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
«Информатика диктант» әдісі
Google site программасын қолдана отырып “Менің хоббиім”сайттың дизайн құрастырады
|
Презентация Google Sites |
||
|
Сабақтың соңы Қорытынды Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. |
Тақырыпты меңгергенін анықтау |
Практикалық сабақты меңгерудегі кедергілерді анықтау, жеке тапсырмалық жұмыстарын жүргізу |
Бағалау критерийлерін ұсыну |
А4, конспект |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Жақсы дизайн" принципі
"Жақсы дизайн" принципі
Қысқа мерзімді жоспар
10– сынып, 2-тоқсан
№2-сабақ
Сабақтың тақырыбы: "Жақсы дизайн" принципі
|
Бөлім: |
Дизайн теориясы |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
||||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
"Жақсы дизайн" принципі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.1.3 ақпараттарды қабылдау принциптері жобада қалай іске асырылатынын түсіндіру 10.2.1.4 "жақсы дизайн" қағидаттарын іске асыру (ыңғайлылық, қарапайымдылық және т.б.) |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: «Функция» ұғымын анықтайды Көпшілік оқушы: Функция мен процедураны салыстырады Кейбір оқушы: Функцияларды есептерді программалауда қолданады |
|||||
|
Ойлау дағдылары |
Білу, түсіну, қолдану, талдау |
|||||
|
Бағалау критерийі |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Ұйымдастыру Кезеңі Қызығушылықты ояту
|
1.Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, түгендеу Тақырып, мақсаттармен таныстыру. Не меңгеретінін білу үшін мұғалім оқушылардың мақсатпен танысқанын бақылайды |
Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу Оқушылар өз болжамдарын айтып, талқылау жүргізеді |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі» |
Презентация |
||
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 30 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру. Жаңа сабақты цифрлық ресурстар арқылы түсіндіру. Google Sites
Ендігі кезекте Google site программасын қолдана отырып сайттың дизайн құрастырады өтеміз. 1-тапсырма : «Информатика диктант» әдісі арқылы өткен сабақты еске түсіріңіз.
Пайдаланушылық интерфейс−………… Айтрекинг−адамдардың ......... қалай қарайтынын зерттейді. Мұндай параграфтар қысқа және бір бағанда ...... керек. Үлкен және ...... суреттерді пайдаланған ұтымды. 2-тапсырма: Google site программасын қолдана отырып сайттың дизайн құрастырыңыз. Google Сайттарымен жұмысты бастаудың 2 әдісі бар, 1-әдісі
2 әдіс
Хостингпен жұмыс жасау алдыңда дайын шаблондарды таңдауға болады немесе жаңа сайт құруға болады.
|
Тақырыпқа байланысты берілген тапсырманы орындайды
Дескрипторлар:
Дескрипторлар:
|
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
«Информатика диктант» әдісі
Google site программасын қолдана отырып “Менің хоббиім”сайттың дизайн құрастырады
|
Презентация Google Sites |
||
|
Сабақтың соңы Қорытынды Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. |
Тақырыпты меңгергенін анықтау |
Практикалық сабақты меңгерудегі кедергілерді анықтау, жеке тапсырмалық жұмыстарын жүргізу |
Бағалау критерийлерін ұсыну |
А4, конспект |
||
шағым қалдыра аласыз















