Қысқа мерзімді жоспар
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 472 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 18 қыркүйекте № 24429 болып тіркелді
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Құрақбаева Лаура. Ғ, Бахыт Еркежан |
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: |
11-сынып |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Маркетингтің түрлері және маркетингте қолданылатын құралдар |
|
Сабақтың мақсаты: |
-Маркетингтің негізгі түрлерін атап, түсіндіре алады; -Түрлерін салыстырып, айырмашылықтарын анықтайды; -Маркетинг құралдарын атайды және нақты мысалмен түсіндіреді. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау Нәтиже Біледі, түсінеді |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру 5 мин |
– Сәлемдесу Қатысушыларды белгілеу – Жұмысқа бағыттау |
Сабаққа көңіл аударып, денесі қозғалып , қан айналымы жүреді |
Қол шапалақтау
|
Интерактивті тақта Сурет қиықтарын сәйкестендіру |
|
Қызығушылықты ояту 7 мин |
Блиц-сұрақтар: – Жарнама дегеніміз не? – Жарнаманың қандай түрлерін білесіздер? – Адамның тауар сатып алуына не әсер етеді?
|
Сұрақтарға жауап береді, өз ойларын ортаға салады. |
Мадақтау |
Бағдаршам әдісі 2 мин бейнероликті көрсетемін |
|
Жаңа сабақ 15 мин |
Маркетинг ұғымы: Маркетинг — бұл нарықты зерттеу, тауарды жылжыту және сату бойынша қызмет түрі.
Маркетинг түрлері: – Дәстүрлі маркетинг – Цифрлық маркетинг – Контент-маркетинг – Тікелей маркетинг – Эмоциялық маркетинг – Герилья-маркетинг (Әрқайсысына қысқаша түсініктеме беріледі)
|
Ғаламтор желісін қолданып, тапсырманы дәлелдеп орындайды. |
Бас бармақ Түрлерін біледі, дәлелдейді,қолданады |
(бейнематериал/ слайд) |
|
Топтық жұмыс 10 мин |
Топтық тапсырма (4–5 оқушыдан): Жағдай: Жаңа өнім – жемісті батончик шығарылды.
Тапсырма: Мини-маркетинг стратегиясын жасау: – Атауы – Нысаналы аудитория – Жарнама әдістері – Қайда сатуға болады?
(Топтар өз жобаларын 2 минуттан таныстырады)
Тапсырма: Мини-маркетингтік стратегия әзірлеу (атауы, мақсатты аудиториясы, жылжыту тәсілдері, қайда сату). – Топтық таныстырылым (әр топқа 2 минут)
|
Топта жұмыс жасап қорғайды |
Өз ойын жеткізе алады. |
флипчарт |
|
Рефлексия және бағалау 5 мин |
«Бағдаршам» әдісі • Жасыл – Бәрін түсіндім, қауіпсіздік сигналдарын ажырата аламын. • Сары – Әлі де сұрақтарым бар, кейбірін шатастырамын. •Қызыл – Түсінбедім, қосымша түсіндіру қажет.
– Бүгін қандай жаңа ақпарат алдыңыздар? – Қай маркетинг түрі сізге ұнады және не себепті?
|
Жасыл түсті таңдаса – қауіпсіздік сигналдарын толық түсінді, тапсырманы дұрыс орындады, өз ойын сенімді жеткізе алады. •Сары түсті таңдаса – қауіпсіздік сигналдарын жартылай түсінді, кей тұстарын шатастырды, бірақ негізгі мағынаны түсінді. •Қызыл түсті таңдаса – қауіпсіздік сигналдарын түсінбеді, тапсырманы орындауда қиналды, қосымша түсіндіруді қажет етеді. |
Бағдаршам әдісі арқылы |
Түрлі-түсті карточкалар |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жаһандық азаматтық
Жаһандық азаматтық
Қысқа мерзімді жоспар
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 472 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 18 қыркүйекте № 24429 болып тіркелді
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Құрақбаева Лаура. Ғ, Бахыт Еркежан |
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: |
11-сынып |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Маркетингтің түрлері және маркетингте қолданылатын құралдар |
|
Сабақтың мақсаты: |
-Маркетингтің негізгі түрлерін атап, түсіндіре алады; -Түрлерін салыстырып, айырмашылықтарын анықтайды; -Маркетинг құралдарын атайды және нақты мысалмен түсіндіреді. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау Нәтиже Біледі, түсінеді |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру 5 мин |
– Сәлемдесу Қатысушыларды белгілеу – Жұмысқа бағыттау |
Сабаққа көңіл аударып, денесі қозғалып , қан айналымы жүреді |
Қол шапалақтау
|
Интерактивті тақта Сурет қиықтарын сәйкестендіру |
|
Қызығушылықты ояту 7 мин |
Блиц-сұрақтар: – Жарнама дегеніміз не? – Жарнаманың қандай түрлерін білесіздер? – Адамның тауар сатып алуына не әсер етеді?
|
Сұрақтарға жауап береді, өз ойларын ортаға салады. |
Мадақтау |
Бағдаршам әдісі 2 мин бейнероликті көрсетемін |
|
Жаңа сабақ 15 мин |
Маркетинг ұғымы: Маркетинг — бұл нарықты зерттеу, тауарды жылжыту және сату бойынша қызмет түрі.
Маркетинг түрлері: – Дәстүрлі маркетинг – Цифрлық маркетинг – Контент-маркетинг – Тікелей маркетинг – Эмоциялық маркетинг – Герилья-маркетинг (Әрқайсысына қысқаша түсініктеме беріледі)
|
Ғаламтор желісін қолданып, тапсырманы дәлелдеп орындайды. |
Бас бармақ Түрлерін біледі, дәлелдейді,қолданады |
(бейнематериал/ слайд) |
|
Топтық жұмыс 10 мин |
Топтық тапсырма (4–5 оқушыдан): Жағдай: Жаңа өнім – жемісті батончик шығарылды.
Тапсырма: Мини-маркетинг стратегиясын жасау: – Атауы – Нысаналы аудитория – Жарнама әдістері – Қайда сатуға болады?
(Топтар өз жобаларын 2 минуттан таныстырады)
Тапсырма: Мини-маркетингтік стратегия әзірлеу (атауы, мақсатты аудиториясы, жылжыту тәсілдері, қайда сату). – Топтық таныстырылым (әр топқа 2 минут)
|
Топта жұмыс жасап қорғайды |
Өз ойын жеткізе алады. |
флипчарт |
|
Рефлексия және бағалау 5 мин |
«Бағдаршам» әдісі • Жасыл – Бәрін түсіндім, қауіпсіздік сигналдарын ажырата аламын. • Сары – Әлі де сұрақтарым бар, кейбірін шатастырамын. •Қызыл – Түсінбедім, қосымша түсіндіру қажет.
– Бүгін қандай жаңа ақпарат алдыңыздар? – Қай маркетинг түрі сізге ұнады және не себепті?
|
Жасыл түсті таңдаса – қауіпсіздік сигналдарын толық түсінді, тапсырманы дұрыс орындады, өз ойын сенімді жеткізе алады. •Сары түсті таңдаса – қауіпсіздік сигналдарын жартылай түсінді, кей тұстарын шатастырды, бірақ негізгі мағынаны түсінді. •Қызыл түсті таңдаса – қауіпсіздік сигналдарын түсінбеді, тапсырманы орындауда қиналды, қосымша түсіндіруді қажет етеді. |
Бағдаршам әдісі арқылы |
Түрлі-түсті карточкалар |
шағым қалдыра аласыз













