Келісілді:
Оқу ісінің орынбасары: Қамбаров Ә.Р.
|
Бөлім: |
Координаталық жазықтық |
|||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Мәлік Гүлімай Мұқанбедуллақызы |
|||||
|
Күні: |
27.02 |
|||||
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны: 14 (ЕБҚ-1) |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жазықтық. Қиылысатын түзулер. Перпендикуляр түзулер және кесінділер |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.2.1параллель, қиылысатын, перпендикуляр түзулердің анықтамаларын білу; 6.3.2.2параллель, перпендикуляр түзулер мен кесінділерді ажырату; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
- қиылысатын, перпендикуляр түзулерді ажыратады; - қиылысатын, перпендикуляр түзулердің анықтамаларын есеп шығаруда қолданады. |
|||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 минут |
- амандасу; - оқушыларды түгендеу; - үй тапсырмасын тексеру: - топқа бөлу «Qazmath» бағдарламасы арқылы. |
- амандасу; - жинақталу, оқулықтарын дайындау; - топ бойынша орналасу. |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы». |
6 сынып оқулығы. 2- бөлім. |
||
|
Сабақтың ортасы: 10 минут 8 минут 6 минут 2 минут 6 минут 3 минут |
«Не көріп тұрмын?» сыни ойлау жаттығуы. Жаңа тақырыпты түсіндіру «Геогебра» бағдарламасы арқылы. Тапсырма №1: (Т) Әдіс: « Жоба» Оқулықтан 1022, 1023, 1024. Топ 1:1022 есеп Топ 2: 1023 есеп Топ 3: 1024 есеп ЕБҚ: Жұмыс дәптерімен жұмыс Тапсырма №2: (Жұптық) Әдіс: «Ойлан. Жұптас. Бөліс» Оқулықтан: 1034 есеп. ЕБҚ: Жұмыс дәптерімен жазба жұмыстарын орындайды. Тапсырма №3: (ауызша 1038 есеп) Тапсырма №4: Оқулықтан 1039 есеп. (Жеке)
Қорытынды: «Түсіп қалған сөздер» әдісі арқылы анықтамаларды қайталау.
Қосымша тапсырма: №1040 |
Фотосуретке қарап өз ойларын айтады. Берілген есептерді шығарып, тобымен бірге қорғайды. Қарсылас топтың есебін талдайды. Есеп мазмұны бойынша жұбымен талқылау арқылы есеп моделін құрып, есепті шығарады. Есепті ауызша талқылайды. Есептің шарты бойынша есеп моделін құрады. Есептің жауабын табады. Берілген анықтамаға сәйкес жауабын табу. |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы».
Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор: -суретте берілген мәліметті қолданады; -перпендикуляр түзулердің анықтамасын қолданады; -есептің жауабын табады. Дескриптор: -анықтамаларды сәйкестендіреді. |
https://www.geogebra.org/geometry?lang=ru 6 сынып оқулығы. 2- бөлім. 6 сынып оқулығы. 2- бөлім. 6 сынып оқулығы. 2- бөлім. |
||
|
Сабақтың соңы: 5 минут |
Кері байланыс «Бес саусақ» әдісі Бас бармақ – өзімді қалай сезіндім? Балаң үйрек – басқаларға көмегім тиді ме? Ортан терек – бүгінгі көңіл күйім қандай болды? Шылдыр шүмек – бүгінгі сабақ ұнады ма? Кішкентай бөбек – бүгін не үйрендім? Үйге тапсырма: 1042 |
Қағазға қолдарының суретін салып, бүгінгі сабақтан алған әсерлерін жазады. |
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жазықтық. Қиылысатын түзулер. Перпендикуляр түзулер және кесінділер
Жазықтық. Қиылысатын түзулер. Перпендикуляр түзулер және кесінділер
Келісілді:
Оқу ісінің орынбасары: Қамбаров Ә.Р.
|
Бөлім: |
Координаталық жазықтық |
|||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Мәлік Гүлімай Мұқанбедуллақызы |
|||||
|
Күні: |
27.02 |
|||||
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны: 14 (ЕБҚ-1) |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Жазықтық. Қиылысатын түзулер. Перпендикуляр түзулер және кесінділер |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.2.1параллель, қиылысатын, перпендикуляр түзулердің анықтамаларын білу; 6.3.2.2параллель, перпендикуляр түзулер мен кесінділерді ажырату; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
- қиылысатын, перпендикуляр түзулерді ажыратады; - қиылысатын, перпендикуляр түзулердің анықтамаларын есеп шығаруда қолданады. |
|||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 минут |
- амандасу; - оқушыларды түгендеу; - үй тапсырмасын тексеру: - топқа бөлу «Qazmath» бағдарламасы арқылы. |
- амандасу; - жинақталу, оқулықтарын дайындау; - топ бойынша орналасу. |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы». |
6 сынып оқулығы. 2- бөлім. |
||
|
Сабақтың ортасы: 10 минут 8 минут 6 минут 2 минут 6 минут 3 минут |
«Не көріп тұрмын?» сыни ойлау жаттығуы. Жаңа тақырыпты түсіндіру «Геогебра» бағдарламасы арқылы. Тапсырма №1: (Т) Әдіс: « Жоба» Оқулықтан 1022, 1023, 1024. Топ 1:1022 есеп Топ 2: 1023 есеп Топ 3: 1024 есеп ЕБҚ: Жұмыс дәптерімен жұмыс Тапсырма №2: (Жұптық) Әдіс: «Ойлан. Жұптас. Бөліс» Оқулықтан: 1034 есеп. ЕБҚ: Жұмыс дәптерімен жазба жұмыстарын орындайды. Тапсырма №3: (ауызша 1038 есеп) Тапсырма №4: Оқулықтан 1039 есеп. (Жеке)
Қорытынды: «Түсіп қалған сөздер» әдісі арқылы анықтамаларды қайталау.
Қосымша тапсырма: №1040 |
Фотосуретке қарап өз ойларын айтады. Берілген есептерді шығарып, тобымен бірге қорғайды. Қарсылас топтың есебін талдайды. Есеп мазмұны бойынша жұбымен талқылау арқылы есеп моделін құрып, есепті шығарады. Есепті ауызша талқылайды. Есептің шарты бойынша есеп моделін құрады. Есептің жауабын табады. Берілген анықтамаға сәйкес жауабын табу. |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы».
Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор: -суретте берілген мәліметті қолданады; -перпендикуляр түзулердің анықтамасын қолданады; -есептің жауабын табады. Дескриптор: -анықтамаларды сәйкестендіреді. |
https://www.geogebra.org/geometry?lang=ru 6 сынып оқулығы. 2- бөлім. 6 сынып оқулығы. 2- бөлім. 6 сынып оқулығы. 2- бөлім. |
||
|
Сабақтың соңы: 5 минут |
Кері байланыс «Бес саусақ» әдісі Бас бармақ – өзімді қалай сезіндім? Балаң үйрек – басқаларға көмегім тиді ме? Ортан терек – бүгінгі көңіл күйім қандай болды? Шылдыр шүмек – бүгінгі сабақ ұнады ма? Кішкентай бөбек – бүгін не үйрендім? Үйге тапсырма: 1042 |
Қағазға қолдарының суретін салып, бүгінгі сабақтан алған әсерлерін жазады. |
|
|
||
шағым қалдыра аласыз













