Қысқа мерзімді жоспар
|
Мектеп: |
|||||
|
Бөлім: 8-бөлім. Денсаулық және дене белсенділігі |
|||||
|
Күні: |
Мұғалімнің есімі: |
||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны:
|
|||
|
Сабақ тақырыбы:
|
Жеке және топтық белсенділік арқылы жүгіру қабілеттері |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.3.1 қарапайым дене жаттығуларын орындау кезінде уақытты, кеңістікті және бірқалыптылықты түсінетінін көрсету |
||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Оқушылар қарапайым дене жаттығуларын орындау кезінде уақытты, кеңістікті және бірқалыптылықты түсінетінін көрсетеді |
||||
|
Құндылықтарды дарыту |
«ТАЛАП» Дұрыс қарым-қатынас орната білу; Салауатты өмір салтын ұстану; Білуге,жаңаны тануға құштар болу; |
||||
|
Жоспар
|
|||||
|
Жоспарланған уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
||
|
Басталуы |
Сәлемдесу. Оқушылардың қатарда түзу тұруың қадағалау. Келмеген оқушылардың себебін анықтау. Оқушылардың сабақтың тақырыбы мен мақсатын мұқият тыңдауын қадағалау. Техника қауіпсіздігін ескерту. Жүгіру жаттығулары. Оң және сол жақ жанмен қолды алдыға және артқа толық иықтан айналдыру; Қол шынтақтан бүгулі,тізені алдыға көтеріп жүгіру; Қол артта,алақанға өкшені тигізіп жүгіру; Отырып жүру; Отырып,қос аяқпен секіру; Жылдамдықпен жүгіру. Жалпы дамыту жаттығулары. Б.Қ аяқ арасы иық кеңдігінде,қол белде,басты оңға және солға 4 сан айналдыру; Б.Қ аяқ арасы иық кеңдігінде,қол басы иықта,иықты алдыға және артқа 4 сан
айналдыру; Б.Қ аяқ арасы иық кеңдігінде,оң жоғары,сол қол төмен,қол серпу; Б.Қ аяқ арасы иық кеңдігінде,қол белде,белді оңға және солға 4 сан айналдыру; Б.Қ аяқ арасы алшақ,қол белде,1 оң аяққа жартылай отырып,қолды алдыға созу,2 қол белде бастапқы қалып,3 сол аяққа жартылай отырып,қолды алдыға созу,4 қол белде бастапқы қалып; Б.Қ негізгі тұрыс,қол тізеде,тізені оңға және солға айналдыру. |
|
|
||
|
Ортасы |
Эстафета:
Дескриптор - Көрсетілген тапсырмаларды орындайды; - Командалық ойын көрсетеді; - Ойын ережелерін сақтайды. |
||||
|
Аяқталуы
|
Мақсаты: Қол жеткен нәтижелер туралы ойлану, өзіндік талдау жүргізуге дағдыландыру. Тақырыпты меңгеру деңгейін анықтау. Мұғалім әрекеті: Сұрақ-жауап арқылы кері байланыс жүргізеді. Жақсы нәтижеге қол жеткізген оқушылар мен үздіктерді атайды. Жетілдіру жаттығуларын ұсынады. Оқушының әрекеті: Қиын болған немесе жүзеге асыра алмаған мәселелер бойынша сұрақ қояды. Үздік нәтиже көрсету үшін өзіндік ойлармен бөліседі. Сабақ барысындағы мұғалім сұрағына жауап береді. |
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жеке және топтық белсенділік арқылы жүгіру қабілеттері
Жеке және топтық белсенділік арқылы жүгіру қабілеттері
Қысқа мерзімді жоспар
|
Мектеп: |
|||||
|
Бөлім: 8-бөлім. Денсаулық және дене белсенділігі |
|||||
|
Күні: |
Мұғалімнің есімі: |
||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны:
|
|||
|
Сабақ тақырыбы:
|
Жеке және топтық белсенділік арқылы жүгіру қабілеттері |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.3.1 қарапайым дене жаттығуларын орындау кезінде уақытты, кеңістікті және бірқалыптылықты түсінетінін көрсету |
||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Оқушылар қарапайым дене жаттығуларын орындау кезінде уақытты, кеңістікті және бірқалыптылықты түсінетінін көрсетеді |
||||
|
Құндылықтарды дарыту |
«ТАЛАП» Дұрыс қарым-қатынас орната білу; Салауатты өмір салтын ұстану; Білуге,жаңаны тануға құштар болу; |
||||
|
Жоспар
|
|||||
|
Жоспарланған уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
||
|
Басталуы |
Сәлемдесу. Оқушылардың қатарда түзу тұруың қадағалау. Келмеген оқушылардың себебін анықтау. Оқушылардың сабақтың тақырыбы мен мақсатын мұқият тыңдауын қадағалау. Техника қауіпсіздігін ескерту. Жүгіру жаттығулары. Оң және сол жақ жанмен қолды алдыға және артқа толық иықтан айналдыру; Қол шынтақтан бүгулі,тізені алдыға көтеріп жүгіру; Қол артта,алақанға өкшені тигізіп жүгіру; Отырып жүру; Отырып,қос аяқпен секіру; Жылдамдықпен жүгіру. Жалпы дамыту жаттығулары. Б.Қ аяқ арасы иық кеңдігінде,қол белде,басты оңға және солға 4 сан айналдыру; Б.Қ аяқ арасы иық кеңдігінде,қол басы иықта,иықты алдыға және артқа 4 сан
айналдыру; Б.Қ аяқ арасы иық кеңдігінде,оң жоғары,сол қол төмен,қол серпу; Б.Қ аяқ арасы иық кеңдігінде,қол белде,белді оңға және солға 4 сан айналдыру; Б.Қ аяқ арасы алшақ,қол белде,1 оң аяққа жартылай отырып,қолды алдыға созу,2 қол белде бастапқы қалып,3 сол аяққа жартылай отырып,қолды алдыға созу,4 қол белде бастапқы қалып; Б.Қ негізгі тұрыс,қол тізеде,тізені оңға және солға айналдыру. |
|
|
||
|
Ортасы |
Эстафета:
Дескриптор - Көрсетілген тапсырмаларды орындайды; - Командалық ойын көрсетеді; - Ойын ережелерін сақтайды. |
||||
|
Аяқталуы
|
Мақсаты: Қол жеткен нәтижелер туралы ойлану, өзіндік талдау жүргізуге дағдыландыру. Тақырыпты меңгеру деңгейін анықтау. Мұғалім әрекеті: Сұрақ-жауап арқылы кері байланыс жүргізеді. Жақсы нәтижеге қол жеткізген оқушылар мен үздіктерді атайды. Жетілдіру жаттығуларын ұсынады. Оқушының әрекеті: Қиын болған немесе жүзеге асыра алмаған мәселелер бойынша сұрақ қояды. Үздік нәтиже көрсету үшін өзіндік ойлармен бөліседі. Сабақ барысындағы мұғалім сұрағына жауап береді. |
|
|||
шағым қалдыра аласыз






















