|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D баспасы |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Арай 87751750706 |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 6 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Объектілердің 3D модельдері. Жоба құру. 2- ББЖБ |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
3D-редактордағы объектілердің модельдерін құрады |
|||
|
Бірлік және ынтымақ құндылығы |
Басқа адамдармен қарым-қатынас кезінде өз мінез- құлқыңызды сыни тұрғыдан бағалау және түзету • Өзара сыйластық пен ынтымақтастықты көрсете отырып, өз көзқарастарын білдіре алу • Ортақ мақсаттарға қол жеткізуге ықпал ете отырып, командада тиімді жұмыс істей білу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Психологиялық ахуал «Арқаға жазылған комплименттер» Әр оқушының арқасына түйрегішпен (немесе скотчпен) А-4 форматындағы қағаз бекітіледі. Оқушылар сынып ішін аралап жүріп, бір-бірінің арқаларындағы қағаздарға жылы, жұмсақ сөздер жазып, бірін-бірі мақтайды. 2-3 минуттан кейін олар қағаздарын алып, шағын топ ішінде бір-біріне жазылған комплименттерді оқып береді. 3.Топқа бөлу Гүл құрастыру арқылы бөліну Гүл күлтешелерін таратып,олардан гүлдер құрастырады. Әр күлтешесіне оқушы өз атын жазып,бір топ болады.Гүлдер бір формада ,түстері ғана ажыратады.
«Доп лақтыру әдісі» үй тапсырмасын қайталау Мұғалім доп лақтырып сұрақ қояды. Допты қағып алған оқушы сұраққа жауап беріп, өзінің сұрағын қояды. Егер оқушы сұраққа жауап бере алмаса, допты басқа оқушыға береді Мысалы: -Модельдеу дегеніміз не? |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып , сабақты бастайды 3. Гүл күлтешелері арқылы топ болады. 4. Доп лақтыру әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді |
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді. 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» А-4 парақлары Гүл күлтешелері Доп |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Жобалық жұмыс
Топтық жұмыс. 1 –тапсырма «Ой қозғау» әдісі арқылы топтық жұмысты жасайды
Жұптық жұмыс 2 - тапсырма «Ойлан. Жұптас. Бөліс» әдісі арқылы жұптарымен жұмыс жасайды.
Жеке жұмыс. Компьютермен жұмыс 3- тапсырма «Миға шабуыл» әдісі арқылы тапсырманы орындайды
EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Кестені толтыр Суреттегі қызметтің атауы мен қызметін жаз
«Сергіту сәті» Заряд алу Шаттық шеңберге барлығы тұрып, көздерін жұмады. Бастапқы бастаушы қолды 1 рет қысады, екінші айналымда 2 рет қысады, соңында 3 рет қысады, бұл бастапқы бастаушыға барғанда қанша заряд жібергені бойынша қайта келу керек. Сабақты қорытындылау 4- тапсырма
|
1 тапсырманы орындайды 2 тапсырманы орындайды 3 тапсырманы орындайды Кестені толтырады Сергіту сәтін жасайды 4 тапсырманы орындайды |
Дескриптор: Редактор құралдарын пайдаланып үйдің жобасын жасайды 2 балл Дескриптор: - Цилиндр, конус, параллелипипедтің моделін жасайды 2 балл Дескриптор: -Суреттгі көрсетілген орындың моделін жасайды 2 балл Дескриптор: Берілген тапсырма бойынша кестені толтырады Дескриптор: Кестеге қандай құралдар пайдаланғанын жазады 2 балл |
Оқулық ноутбук Оқулық, жұмыс дәптер, ноутбук Компьютер, оқулық Тапсырма |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау |
Кері байланыс: «Алақан»
10 балдық жүйе бойынша бағаланады |
Өзін-өзі бағалау. |
Жалпы балл-10 |
Слайд |
|
Үй тапсырмасы |
&13 оқу.71-72бет |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Желідегі қажетсіз байланыстар
Желідегі қажетсіз байланыстар
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D баспасы |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Арай 87751750706 |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 6 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Объектілердің 3D модельдері. Жоба құру. 2- ББЖБ |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
3D-редактордағы объектілердің модельдерін құрады |
|||
|
Бірлік және ынтымақ құндылығы |
Басқа адамдармен қарым-қатынас кезінде өз мінез- құлқыңызды сыни тұрғыдан бағалау және түзету • Өзара сыйластық пен ынтымақтастықты көрсете отырып, өз көзқарастарын білдіре алу • Ортақ мақсаттарға қол жеткізуге ықпал ете отырып, командада тиімді жұмыс істей білу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Психологиялық ахуал «Арқаға жазылған комплименттер» Әр оқушының арқасына түйрегішпен (немесе скотчпен) А-4 форматындағы қағаз бекітіледі. Оқушылар сынып ішін аралап жүріп, бір-бірінің арқаларындағы қағаздарға жылы, жұмсақ сөздер жазып, бірін-бірі мақтайды. 2-3 минуттан кейін олар қағаздарын алып, шағын топ ішінде бір-біріне жазылған комплименттерді оқып береді. 3.Топқа бөлу Гүл құрастыру арқылы бөліну Гүл күлтешелерін таратып,олардан гүлдер құрастырады. Әр күлтешесіне оқушы өз атын жазып,бір топ болады.Гүлдер бір формада ,түстері ғана ажыратады.
«Доп лақтыру әдісі» үй тапсырмасын қайталау Мұғалім доп лақтырып сұрақ қояды. Допты қағып алған оқушы сұраққа жауап беріп, өзінің сұрағын қояды. Егер оқушы сұраққа жауап бере алмаса, допты басқа оқушыға береді Мысалы: -Модельдеу дегеніміз не? |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып , сабақты бастайды 3. Гүл күлтешелері арқылы топ болады. 4. Доп лақтыру әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді |
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді. 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» А-4 парақлары Гүл күлтешелері Доп |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Жобалық жұмыс
Топтық жұмыс. 1 –тапсырма «Ой қозғау» әдісі арқылы топтық жұмысты жасайды
Жұптық жұмыс 2 - тапсырма «Ойлан. Жұптас. Бөліс» әдісі арқылы жұптарымен жұмыс жасайды.
Жеке жұмыс. Компьютермен жұмыс 3- тапсырма «Миға шабуыл» әдісі арқылы тапсырманы орындайды
EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Кестені толтыр Суреттегі қызметтің атауы мен қызметін жаз
«Сергіту сәті» Заряд алу Шаттық шеңберге барлығы тұрып, көздерін жұмады. Бастапқы бастаушы қолды 1 рет қысады, екінші айналымда 2 рет қысады, соңында 3 рет қысады, бұл бастапқы бастаушыға барғанда қанша заряд жібергені бойынша қайта келу керек. Сабақты қорытындылау 4- тапсырма
|
1 тапсырманы орындайды 2 тапсырманы орындайды 3 тапсырманы орындайды Кестені толтырады Сергіту сәтін жасайды 4 тапсырманы орындайды |
Дескриптор: Редактор құралдарын пайдаланып үйдің жобасын жасайды 2 балл Дескриптор: - Цилиндр, конус, параллелипипедтің моделін жасайды 2 балл Дескриптор: -Суреттгі көрсетілген орындың моделін жасайды 2 балл Дескриптор: Берілген тапсырма бойынша кестені толтырады Дескриптор: Кестеге қандай құралдар пайдаланғанын жазады 2 балл |
Оқулық ноутбук Оқулық, жұмыс дәптер, ноутбук Компьютер, оқулық Тапсырма |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау |
Кері байланыс: «Алақан»
10 балдық жүйе бойынша бағаланады |
Өзін-өзі бағалау. |
Жалпы балл-10 |
Слайд |
|
Үй тапсырмасы |
&13 оқу.71-72бет |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз




















