Материалдар / Желідегі қажетсіз байланыстар

Желідегі қажетсіз байланыстар

Материал туралы қысқаша түсінік
Желідегі қажетсіз байланыстар
ЖИ арқылы жасау
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады

Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

Электронды кестедегі ақпаратты өңдеу

Педагогтың аты-жөні

Арай 87751750706

Күні


Сынып 8

Қатысушылар саны


Қатыспағандар саны


Сабақтың тақырыбы:

Қолданбалы есептерді шешу

2. ББЖБ

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

8.2.2.3 электрондық кестелерді қолдану арқылы есептерді шешу үшін кірістірілген функцияларды пайдалану.

Сабақтың мақсаты

Электрондық кестелерді қолдану арқылы есептерді шешу үшін кірістірілген функцияларды пайдаланады.

Бірлік және ынтымақ құндылығы

Қоғамдағы әлеуметтік нормаларды, ережелерді білу және түсіну

Сенімді қарым-қатынас орнату және ұжымда жағымды ахуалды сақтай білу

Тек өзі үшін ғана емес, жалпы ұжым үшін де жауапты болуға дайын болу

Сабақтың барысы:

Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

10 мин

1.Оқушылармен амандасу.

2.Психологиялық ахуал

Өрмекші торы

Жіптерді лақтыру арқылы бір-біріне тілек айтады

3. Топқа бөлу.

Әртүрлі шардың түстері арқылы топқа бөлінедіді

Үй тапсырмасын қайталау

«Сақина тастау» ойыны.

Үй тапсырмасы арқылы берілген сұрақтарға байланысты оқушы сақинаны оқушы өзі қалаған оқушыға салады. Сақина салынған оқушы сұраққа жауап береді

Ойын осылайша жылдам түрде жалғасады.

-

-


1.Мұғаліммен амандасады.

2. өрмекші торы әдісі арқылы тілек айтады


3.шар түстері арқылы топқа бөлінеді


.

4. Үй тапсырмасын қайталайды

















Дескриптор:

-үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді


2 балл



Оқулық

«Арман ПВ»


Жіптер





Түрлі түсті шарлар














Сабақтың ортасы

30 мин

Жаңа тақырыпты түсіндіру

Топтық жұмыс

1-тапсырма.

«Галерияны шарлау» әдісі арқылы

Топтар берілген тапсырма бойынша постер жасап, галереяға іледі. Басқа топтар галерияны шарлап ілінген постерлермен танысады

1 топ:Мысалдағы есепте ЕСЛИ () функциясының орнына басқа функцияны пайдалануға бола ма? Егер болса неліктен?

2-топ: SIN() және ASIN() функцияларын салыстырыңдар?

3-топ: математикалық және логикалық функцияларды салыстырыңдар?

Жұптық жұмыс. 2- тапсырма

«Көршіңмен талқыла» әдісі арқылы берілген кестедегі тапсырманы жұбымен талдап , толтырады.. Керекті мәліметтерді дәптерге жазады


EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма


Жеке жұмыс .

3- тапсырма

«Ой күмбезі» әдісі

Сергіту сәті

«Шеңбердегі доп»

Оқушылар шеңберлене отырып, бір-біріне кішкене допты лақтырады (немесе жүректің кішкене сұлбасын сағат тілі бойынша Мәселе жылжытып отырады). Доп қолына тиген оқушы сабақ туралы бір сөз айтады

Сабақты бекіту.

4- тапсырма

WordWall онлайн платформа бойынша сұрақтарға жауап береді
























































































1-тапсырманы орындайды














2-тапсырманы орындайды
















Тапсырманы орындайды






3- тапсырманы орындайды
































Сергіту сәтін жасайды







4-тапсырманы орындайды

















































































Дескриптор:

- SIN() және ASIN() функцияларын салыстырады

- математикалық және логикалық функцияларды салыстырады

2 балл

Дескриптор:

- Интернетті пайдаланып, қосымша математикалық функциялардың сипаттамасын жазып, қолданылу мысалдарын келтіреді

2 балл


Дескриптор:

Тест тапсырмасын орындайды











Дескриптор:

Емтихан нәтижелері бойыынша конкурстық іріктуге «қабылданған» немесе «қабылданбаған» оқушылардың тізімін шығаратын кесте құрады

2 бал















Дескриптор:

-онлайн платформада сұрақтарға жауап береді

2 балл






















































































А-4 парақшасы, маркер, стикер













жұмыс дәптер
















Тапсырма








Ноутбук, оқулық































доп







https://wordwall.net/resource/38935318


Сабақтың соңы

5 мин









Бағалау.



Үй тапсырмасы

Кері байланыс. Жетістік сатысы


10 балдық жүйемен бағаланады


&14 оқу. 91-99 бет

Өзін-өзі бағалау.



ЖИ арқылы жасау
04 Наурыз 2025
118
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі