|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Арай 87751750706 |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Скрипттер пайдалану |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.3 web (веб)-беттерді әзірлеу кезінде дайын скрипттерді пайдалану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Web (веб)-беттерді әзірлеу кезінде дайын скрипттерді пайдаланады |
|||
|
Тәуелсіздік және отаншылдық |
• Өзінің халқына деген сүйіспеншілігін білдіру және ұлттық мәдениетті құрметтеу • Мемлекеттің дамуындағы ел бірлігінің маңызын бағалау және мемлекетінің дамуы үшін жеке жауапкершілікті сезіну • Ұлттық және мәдени бірегейлікті сезіну • Халық пен мемлекеттің тарихи жетістіктеріне мақтаныш сезімін ояту және мәдени мұрасын, дәстүрлерін әрі қарай ілгерілету |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Шаттық шеңбер құрып бір-біріне тілектер айтады
3. Топқа
бөлу:
3-түсті смайликтер арқылы
топқа бөлу 4. «Блиц кездесу» Екі оқушы біреуі тақтаға, ал екіншісі қарама-қарсы жаққа қарап отырады. Бірінші қатысушыда келесі әріптесіне өтпей тұрып, төменде келтірілген негізгі сұрақтарды түсіндіру үшін бар-жоғы 30 секунды бар –мұғалім түсіндіру үшін негізгі сөзді мысал ретінде келтіреді. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Бірі-біріне әдемі тілектерін айтады 3. Маркерлердің түсі арқылы топқа бөлінеді 4. Үй тапсырмасына жауап береді. |
Дескриптор: Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарды түсіндіреді 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі түсті смайлик |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Қайталау сабақ «Топтық жұмыс» 1-тапсырма «Минуттық шешім» Оқушылар сабақ немесе қайталау сабақ кезінде оқылған аса маңызды қорытынды сұрақтарды (пайдалы, мағынасы бар) анықтайды
Жұптық жұмыс 2-тапсырма «ВЕЕР» әдісі арқылы жұптасып жұмыс жасайды Қағазды бүктеп, бірінші оқушы бір бөлігіне сабаққа қатысты сұрақтар жазып шығады, екінші оқушы екінші бөлігіне қысқаша жауап жазып тапсырады.
ЕБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Сөйлемді аяқта «Скрипт» термині – құжатты жүктеу кезінде немесе......................................... Сергіту сәті «Тормоз» ойыны Шеңберде тұрып, ретімен саналады. Жүргізуші өз санын айтып, санын шапалақтайды, барлығы солай қайталайды. Сосын басқа әріптестің санын айтады, сол кезде сол әріптес әрі қарай жалғастыру керек. «Жеке жұмыс» . 3 –тапсырма «Ой қозғау» әдісі арқылы кестені толтырады
4 тапсырма Сабақты қорытындылау «Wordwall» платформасы арқылы сұрақтарға жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды 3-тапсырманы орындайды 4 тапсырманы орындайды |
Дескриптор - Өткен сабақ бойынша Web-бетте JavaScript қосудың қай әдісін қолданатынын айтады 2 балл Дескриптор: -Скрипт деген не екенін айтады - JavaScript –тің қандай мүмкіндігі бар екенін айтады 2 балл Дескриптор: Берілген тапсырма бойынша сөйлемді аяқтайды Дескриптор: - Web бетке орналастыруды талдайды және кестені толтырады 2 балл Дескриптор Платформада онлайн сұрақтарға жауап береді 2 балл |
А-4 парақша, маркер, стикер А-4 парақшасы, дәптер тапсырма Оқулық, кесте |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау Үй тапсырмасы |
2.Кері байланыс:
Бағалау 10 балдық жүйемен бағаланады &49-50оқу. 176-180 бет |
Өзін-өзі бағалау. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Желідегі қажетсіз байланыстар
Желідегі қажетсіз байланыстар
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Арай 87751750706 |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Скрипттер пайдалану |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.3 web (веб)-беттерді әзірлеу кезінде дайын скрипттерді пайдалану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Web (веб)-беттерді әзірлеу кезінде дайын скрипттерді пайдаланады |
|||
|
Тәуелсіздік және отаншылдық |
• Өзінің халқына деген сүйіспеншілігін білдіру және ұлттық мәдениетті құрметтеу • Мемлекеттің дамуындағы ел бірлігінің маңызын бағалау және мемлекетінің дамуы үшін жеке жауапкершілікті сезіну • Ұлттық және мәдени бірегейлікті сезіну • Халық пен мемлекеттің тарихи жетістіктеріне мақтаныш сезімін ояту және мәдени мұрасын, дәстүрлерін әрі қарай ілгерілету |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Шаттық шеңбер құрып бір-біріне тілектер айтады
3. Топқа
бөлу:
3-түсті смайликтер арқылы
топқа бөлу 4. «Блиц кездесу» Екі оқушы біреуі тақтаға, ал екіншісі қарама-қарсы жаққа қарап отырады. Бірінші қатысушыда келесі әріптесіне өтпей тұрып, төменде келтірілген негізгі сұрақтарды түсіндіру үшін бар-жоғы 30 секунды бар –мұғалім түсіндіру үшін негізгі сөзді мысал ретінде келтіреді. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Бірі-біріне әдемі тілектерін айтады 3. Маркерлердің түсі арқылы топқа бөлінеді 4. Үй тапсырмасына жауап береді. |
Дескриптор: Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарды түсіндіреді 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі түсті смайлик |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Қайталау сабақ «Топтық жұмыс» 1-тапсырма «Минуттық шешім» Оқушылар сабақ немесе қайталау сабақ кезінде оқылған аса маңызды қорытынды сұрақтарды (пайдалы, мағынасы бар) анықтайды
Жұптық жұмыс 2-тапсырма «ВЕЕР» әдісі арқылы жұптасып жұмыс жасайды Қағазды бүктеп, бірінші оқушы бір бөлігіне сабаққа қатысты сұрақтар жазып шығады, екінші оқушы екінші бөлігіне қысқаша жауап жазып тапсырады.
ЕБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Сөйлемді аяқта «Скрипт» термині – құжатты жүктеу кезінде немесе......................................... Сергіту сәті «Тормоз» ойыны Шеңберде тұрып, ретімен саналады. Жүргізуші өз санын айтып, санын шапалақтайды, барлығы солай қайталайды. Сосын басқа әріптестің санын айтады, сол кезде сол әріптес әрі қарай жалғастыру керек. «Жеке жұмыс» . 3 –тапсырма «Ой қозғау» әдісі арқылы кестені толтырады
4 тапсырма Сабақты қорытындылау «Wordwall» платформасы арқылы сұрақтарға жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды 1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды 3-тапсырманы орындайды 4 тапсырманы орындайды |
Дескриптор - Өткен сабақ бойынша Web-бетте JavaScript қосудың қай әдісін қолданатынын айтады 2 балл Дескриптор: -Скрипт деген не екенін айтады - JavaScript –тің қандай мүмкіндігі бар екенін айтады 2 балл Дескриптор: Берілген тапсырма бойынша сөйлемді аяқтайды Дескриптор: - Web бетке орналастыруды талдайды және кестені толтырады 2 балл Дескриптор Платформада онлайн сұрақтарға жауап береді 2 балл |
А-4 парақша, маркер, стикер А-4 парақшасы, дәптер тапсырма Оқулық, кесте |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау Үй тапсырмасы |
2.Кері байланыс:
Бағалау 10 балдық жүйемен бағаланады &49-50оқу. 176-180 бет |
Өзін-өзі бағалау. |
|
шағым қалдыра аласыз




















