|
Мұғалімнің аты-жөні:Уразова Халиса Мектеп:151 ЖББмектеп Сынып: Қатысқандар: Қатыспағандар: |
|
Сабақтың тақырыбы |
«Жемқорлыққа жол
жоқ!» |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттыры |
.
|
|
Сабақ мақсаты |
1.“Жемқорлық” деген ұғымды түсіндіріп, пайда болу
жағдайлары жайлы түсінік қалыптастыру. |
|
Тілдік мақсаттар: |
Мәтінен қатысты сөздік қор:“Сыбайлас - жемқорлық”, адалдық, пара” Талғауға арналған сұрақтар;
|
|
Бағалау критерийлері . |
|
|
Құндылықтарға баулу |
Шығармашылық сын тұрғысынанойлану; Құндылыұтарға баулу. Топтық ,жұптық жұмыстарға бағытталған тапсырмалар арқылы іске асырылады; |
|
Пәнаралық байланыс |
Сабақ тапсырмалар,АКТ, мәтін мазмұны өзін-өзі тану пәнімен байланысты. |
|
Алдынғы білім |
Оқушылар тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсініп, нақты мақалды анықтай алады,берілген сұрақтарға дұрыс түсініп жауап береді. |
|
Сабақтың барысы |
|
|
1. Ұйымдастыру кезеңі: А)Псхологиялық дайындық. Ережені қалай сақтау керек. Тыныштық сақтау, Бір бірімізді тыңдау. Ойымызды толық айт.
Мұғалім: Сыбайлас - жемқорлық
деген не? \ |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Жемқорлыққа жол жоқ!»
«Жемқорлыққа жол жоқ!»
|
Мұғалімнің аты-жөні:Уразова Халиса Мектеп:151 ЖББмектеп Сынып: Қатысқандар: Қатыспағандар: |
|
Сабақтың тақырыбы |
«Жемқорлыққа жол
жоқ!» |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттыры |
.
|
|
Сабақ мақсаты |
1.“Жемқорлық” деген ұғымды түсіндіріп, пайда болу
жағдайлары жайлы түсінік қалыптастыру. |
|
Тілдік мақсаттар: |
Мәтінен қатысты сөздік қор:“Сыбайлас - жемқорлық”, адалдық, пара” Талғауға арналған сұрақтар;
|
|
Бағалау критерийлері . |
|
|
Құндылықтарға баулу |
Шығармашылық сын тұрғысынанойлану; Құндылыұтарға баулу. Топтық ,жұптық жұмыстарға бағытталған тапсырмалар арқылы іске асырылады; |
|
Пәнаралық байланыс |
Сабақ тапсырмалар,АКТ, мәтін мазмұны өзін-өзі тану пәнімен байланысты. |
|
Алдынғы білім |
Оқушылар тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсініп, нақты мақалды анықтай алады,берілген сұрақтарға дұрыс түсініп жауап береді. |
|
Сабақтың барысы |
|
|
1. Ұйымдастыру кезеңі: А)Псхологиялық дайындық. Ережені қалай сақтау керек. Тыныштық сақтау, Бір бірімізді тыңдау. Ойымызды толық айт.
Мұғалім: Сыбайлас - жемқорлық
деген не? \ |
|
шағым қалдыра аласыз













