Іле ауданы, №20 орта мектеп
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Жобаны алға жылжыту (сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Заттар интернеті |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда |
Ескермес Ерсұлтан Тілекұлы |
|
|
Күні |
20.02.2023ж |
|
|
Сынып: 11В,Г |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы |
Жобаны алға жылжыту |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.5.3.3 өнімді нарықта алға жылжыту және сату жолдарын сипаттау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Бағалау критерийлері |
|
|
|
Ойлау дағдылары |
|
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу, түгендеу. Сыныпта жағымды ахуал қалыптастыру. «Мен ғажаппын» тренингін ұйымдастыру.
Оқушыларды топқа бөлу The hat платформасы арқылы «Random» әдісі
Видео көру Үй тапсырмасы бойынша (Кластер әдісі) «МАКЕТ» ТОБЫ Стартап жобаның қаржыландыру,қарқынды өсу, мәселені шешуі. Дескриптор:
Сабақ тақырыбы мен мақсаты түсіндіріледі.
|
Мұғаліммен сәлемдеседі, бүгінгі сабаққа қатыспаған оқушылардың аты-жөнін айтады
Оқушылар бүгінгі сабаққа бір біріне сәттілік тілейді.
Оқушылар топқа бөлінген соң тізім бойынша орындарына отырады. Кластер қорғайды Оқушылар сабақ тақырыбын дәптерге жазады, мақсатымен танысады. |
Қалыптастырушы бағалау Түстер арқылы бағалау (Жасыл,күлгін, қызғылт күлгін) Бағалау парағы 3 ұпай |
kundelik.kz
(слайд) The hat платформасы
(слайд) (слайд) Сабақ презентациясы ( слайдтар) |
|
Сабақтың ортасы |
Топтық жұмыс Төмендегі сұрақтарға жауап беріп, топта талқылаңдар:
2.Кезінде қандай кедергілерге тап болады? 3. Қиыншылықтарды жеңіп шығу үшін қандай ұсыныс айтар едіңдер? Дескриптор:
|
Оқушылар үш слайдтан тұратын презентация жасайды. Толықтыратын ақпаратты браузерді пайдаланып іздейді. Оқушылар берілген тақырыпқа сай постер жасап ортада қорғайды. Құрастырылған постерді қорғайды |
3 ұпай |
(слайд) Ноутбук, PowerPoint Интерактивті тақта Плакаттар ( слайд) Ноутбук, интернет |
|
Сабақтың аяғы |
Сабақты бекіту. «Ыстық орындық » әдісі
Рефлекция
|
Ыстық орындыққа отырған оқушылар сұрақтарға жауап береді. Оқушылар тақтада көрсетілген алма ағаш әдісімен сабақтан алған әсерлері бойынша рефлексия жасайды. |
1 оқушы 5 сұрақтан артыққа жауап бере алмайды. Әр сұраққа – 1 бал (1 ұяшық)
Барлығы 10 бал Әр оқушының жинаған ұяшықтарын есептеп kundelik.kz-ке қою |
Powerpoint бағдарламасы ( слайд) Рефлексия үшін арнайы жасалған презентация слайды |
|
Үйге тапсырма: «Менің арманымдағы IT-стартап жобасы» тақырыбына эссе жазу |
|
|
kundelik.kz |
Тексерілді: ________________
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жобаны алға жылжыту
Жобаны алға жылжыту
Іле ауданы, №20 орта мектеп
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Жобаны алға жылжыту (сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Заттар интернеті |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда |
Ескермес Ерсұлтан Тілекұлы |
|
|
Күні |
20.02.2023ж |
|
|
Сынып: 11В,Г |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Сабақтың тақырыбы |
Жобаны алға жылжыту |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.5.3.3 өнімді нарықта алға жылжыту және сату жолдарын сипаттау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Бағалау критерийлері |
|
|
|
Ойлау дағдылары |
|
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу, түгендеу. Сыныпта жағымды ахуал қалыптастыру. «Мен ғажаппын» тренингін ұйымдастыру.
Оқушыларды топқа бөлу The hat платформасы арқылы «Random» әдісі
Видео көру Үй тапсырмасы бойынша (Кластер әдісі) «МАКЕТ» ТОБЫ Стартап жобаның қаржыландыру,қарқынды өсу, мәселені шешуі. Дескриптор:
Сабақ тақырыбы мен мақсаты түсіндіріледі.
|
Мұғаліммен сәлемдеседі, бүгінгі сабаққа қатыспаған оқушылардың аты-жөнін айтады
Оқушылар бүгінгі сабаққа бір біріне сәттілік тілейді.
Оқушылар топқа бөлінген соң тізім бойынша орындарына отырады. Кластер қорғайды Оқушылар сабақ тақырыбын дәптерге жазады, мақсатымен танысады. |
Қалыптастырушы бағалау Түстер арқылы бағалау (Жасыл,күлгін, қызғылт күлгін) Бағалау парағы 3 ұпай |
kundelik.kz
(слайд) The hat платформасы
(слайд) (слайд) Сабақ презентациясы ( слайдтар) |
|
Сабақтың ортасы |
Топтық жұмыс Төмендегі сұрақтарға жауап беріп, топта талқылаңдар:
2.Кезінде қандай кедергілерге тап болады? 3. Қиыншылықтарды жеңіп шығу үшін қандай ұсыныс айтар едіңдер? Дескриптор:
|
Оқушылар үш слайдтан тұратын презентация жасайды. Толықтыратын ақпаратты браузерді пайдаланып іздейді. Оқушылар берілген тақырыпқа сай постер жасап ортада қорғайды. Құрастырылған постерді қорғайды |
3 ұпай |
(слайд) Ноутбук, PowerPoint Интерактивті тақта Плакаттар ( слайд) Ноутбук, интернет |
|
Сабақтың аяғы |
Сабақты бекіту. «Ыстық орындық » әдісі
Рефлекция
|
Ыстық орындыққа отырған оқушылар сұрақтарға жауап береді. Оқушылар тақтада көрсетілген алма ағаш әдісімен сабақтан алған әсерлері бойынша рефлексия жасайды. |
1 оқушы 5 сұрақтан артыққа жауап бере алмайды. Әр сұраққа – 1 бал (1 ұяшық)
Барлығы 10 бал Әр оқушының жинаған ұяшықтарын есептеп kundelik.kz-ке қою |
Powerpoint бағдарламасы ( слайд) Рефлексия үшін арнайы жасалған презентация слайды |
|
Үйге тапсырма: «Менің арманымдағы IT-стартап жобасы» тақырыбына эссе жазу |
|
|
kundelik.kz |
Тексерілді: ________________
шағым қалдыра аласыз



















