|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Алгоритмдеу және программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Бекжан Ш. Б. |
|||
|
Күні |
20.11.2024 |
|||
|
Сынып 10 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жолдармен жұмыс істеу. Жолдық функциялар |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.5.1.2 Жолдарды өңдеу үшін процедуралар мен функцияларды пайдалану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
ДОІЖО Валиева Г. Б.
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. 3. Сұрақтарға жауап береді |
«Мадақтау» әдісі |
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырып
Жұптық жұмыс
|
Мұғалімді тыңдайды Практикалық жұмысты орындайды Дескриптор:
Жұптасып тапысрманы орындайды Дескриптор:
|
«Асық» өзін – өзі бағалау әдісі 6 балл «Асық» өзін – өзі бағалау әдісі 4 балл |
Top IQ платформасын пайданану https://lms.topiq.kz/library?categories=grade-10
|
|
Сабақтың соңы |
Сұрақтар: 1) «Жол» дегеніміз не? 2) Python программалау тілінде программа көмегімен қанша символға дейін өңдеуге болады? 3) ASCІІ кестесіндегі символдың орнын білу үшін қандай функция қолданылады? 4) Python-да сандық жолды санға айналдыру үшін және керісінше орындау үшін қандай функция қызметін пайдалану керек? |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді |
«Мадақтау» әдісі |
Плакат /слайд/ |
|
Үйге тапсырма |
«Жолдармен жұмыс істеу. Жолдық функциялар» тақырыбын оқу |
«Қоржын» кері байланыс Оқушылар жинаған асықтарын санап, неше балл жианағандарын жазып қоржынға салады.
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жолдармен жұмыс істеу. Жолдық функциялар 10 сынып ҚМЖ
Жолдармен жұмыс істеу. Жолдық функциялар 10 сынып ҚМЖ
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Алгоритмдеу және программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Бекжан Ш. Б. |
|||
|
Күні |
20.11.2024 |
|||
|
Сынып 10 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жолдармен жұмыс істеу. Жолдық функциялар |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.5.1.2 Жолдарды өңдеу үшін процедуралар мен функцияларды пайдалану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||
ДОІЖО Валиева Г. Б.
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. Сабақтың мақсаттарымен танысады. 3. Сұрақтарға жауап береді |
«Мадақтау» әдісі |
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырып
Жұптық жұмыс
|
Мұғалімді тыңдайды Практикалық жұмысты орындайды Дескриптор:
Жұптасып тапысрманы орындайды Дескриптор:
|
«Асық» өзін – өзі бағалау әдісі 6 балл «Асық» өзін – өзі бағалау әдісі 4 балл |
Top IQ платформасын пайданану https://lms.topiq.kz/library?categories=grade-10
|
|
Сабақтың соңы |
Сұрақтар: 1) «Жол» дегеніміз не? 2) Python программалау тілінде программа көмегімен қанша символға дейін өңдеуге болады? 3) ASCІІ кестесіндегі символдың орнын білу үшін қандай функция қолданылады? 4) Python-да сандық жолды санға айналдыру үшін және керісінше орындау үшін қандай функция қызметін пайдалану керек? |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді |
«Мадақтау» әдісі |
Плакат /слайд/ |
|
Үйге тапсырма |
«Жолдармен жұмыс істеу. Жолдық функциялар» тақырыбын оқу |
«Қоржын» кері байланыс Оқушылар жинаған асықтарын санап, неше балл жианағандарын жазып қоржынға салады.
|
||
шағым қалдыра аласыз






















