|
Білім беру ұйымының атауы |
Әл-Фараби атындағы Binom School мектеп-лицейі |
|||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
|||||||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Сатканова М.А |
|||||||||
|
Күні: |
13.12 |
|||||||||
|
Сынып:2-сынып |
Қатысқандар саны:26 |
Қатыспағандар саны: |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 43 сабақ. Еліммен мақтанам М.Әлімбай «Біздің Отанымыз – Қазақстан» |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.1 – шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау; 2.2.3.1 – мұғалімнің көмегімен шығарманың тақырыбы мен негізгі ойын анықтау; |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, мұғалімнің көмегімен шығарманың тақырыбы мен негізігі ойын анықтау. |
|||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақ тың басы 3 минут Өткенді пысықтау 3 минут Сабақ тың ортасы 4 минут 10 минут 5 минут 5 минут 5 минут Сабақты қорыту
|
Психологиялық ахуалды жақсарту «Мемлекеттік Рәміздер» тақырыбында «Ұшып, отыру» әдісі. Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы «Тәуелсіздік тұғыры» мәтінін ЖИ арқылы қайталату. Жаңа тақырып 43- сабақ «Еліммен мақтанамын» «Менің отаным- Қазақстан» мәтінін іштей оқу. «Ақынды тану» айдары. ФС тапсырмасы Жоспар бойынша мәтіннен үзіндініні анықтап ,мазмұнын баяндайды.
Тақырыптары бойынша мәтіннен үзіндіні табады. “Қабырғалар сөйлейді.” Қабырғаларда ілінген суреттерді мәтінге сәйкестендіріп, мәтінді өз ойымен жалғастырады. Идея мен ақпаратты түсіндіру және біріктіру дағдысы Жеке тапсырма
«Miх pea shea» Жұптық жұмыс.
- Қазақстанның
қандай қалаларында болдың?
« Сен шетелдіктерге Қазақстанды қалай сипаттар едің?»
«Қазақстан» туралы ән айту.
|
Берілген тұжырым дұрыс болса орындарынан тұрады, қате болса отырады.
«Тәуелсіздік тұғыры» тақырыбы бойынша берілген сұрақтарға жауап береді.
Мәтінді іштей оқиды, ақынның өмірімен танысады.
Жоспар бойынша мәтіннен үзіндіні табады. Мазмұнын баяндайды.
Өлкеміздің ғажайып жерлерін жазады. Еліміздің атақты тұлғаларын жазады.
Оқушылар өздері көрген қалалар туралы айтады. Қазақстанның көркеюіне қалай үлес қосатынын айтады.
Оқушылар өз ойларын айтады.
«Қазақстаным-Отаным» әнін айтады.
|
Мадақтау.
Дескриптор: -Мәтіннен үзіндісін табады -1 ұ - Мазмұнын баяндайды-1 ұ Суретпен мәтінді сәйкестендіреді-1 ұ Мәтінді жалғастырады.-1ұ
Дескриптор: - Еліміздің қалаларын жазады-1 ұ - Атақты тұлғаларды жазады- 1 ұ
Дескриптор: - Қазақстанның қай қалаларында болғанын айтады -1 ұ
-Өз ойымен бөліседі-1
Ұ
- Еліміздің табиғаты туралы айтады- 1 ұ - Еліміздің салт-дәстүрі туралы айтады. -1 ұ |
Флип тақта, таратпа карта.ЖИ
Оқулық
Үйлестірме лі материал.
Үйлестірмелі материал .
|
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жұмыстың жылуы 2- сынып ашық сабақ
Жұмыстың жылуы 2- сынып ашық сабақ
|
Білім беру ұйымының атауы |
Әл-Фараби атындағы Binom School мектеп-лицейі |
|||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
|||||||||
|
Бөлім: |
Менің туған өлкем |
|||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Сатканова М.А |
|||||||||
|
Күні: |
13.12 |
|||||||||
|
Сынып:2-сынып |
Қатысқандар саны:26 |
Қатыспағандар саны: |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 43 сабақ. Еліммен мақтанам М.Әлімбай «Біздің Отанымыз – Қазақстан» |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.1 – шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау; 2.2.3.1 – мұғалімнің көмегімен шығарманың тақырыбы мен негізгі ойын анықтау; |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, мұғалімнің көмегімен шығарманың тақырыбы мен негізігі ойын анықтау. |
|||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақ тың басы 3 минут Өткенді пысықтау 3 минут Сабақ тың ортасы 4 минут 10 минут 5 минут 5 минут 5 минут Сабақты қорыту
|
Психологиялық ахуалды жақсарту «Мемлекеттік Рәміздер» тақырыбында «Ұшып, отыру» әдісі. Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы «Тәуелсіздік тұғыры» мәтінін ЖИ арқылы қайталату. Жаңа тақырып 43- сабақ «Еліммен мақтанамын» «Менің отаным- Қазақстан» мәтінін іштей оқу. «Ақынды тану» айдары. ФС тапсырмасы Жоспар бойынша мәтіннен үзіндініні анықтап ,мазмұнын баяндайды.
Тақырыптары бойынша мәтіннен үзіндіні табады. “Қабырғалар сөйлейді.” Қабырғаларда ілінген суреттерді мәтінге сәйкестендіріп, мәтінді өз ойымен жалғастырады. Идея мен ақпаратты түсіндіру және біріктіру дағдысы Жеке тапсырма
«Miх pea shea» Жұптық жұмыс.
- Қазақстанның
қандай қалаларында болдың?
« Сен шетелдіктерге Қазақстанды қалай сипаттар едің?»
«Қазақстан» туралы ән айту.
|
Берілген тұжырым дұрыс болса орындарынан тұрады, қате болса отырады.
«Тәуелсіздік тұғыры» тақырыбы бойынша берілген сұрақтарға жауап береді.
Мәтінді іштей оқиды, ақынның өмірімен танысады.
Жоспар бойынша мәтіннен үзіндіні табады. Мазмұнын баяндайды.
Өлкеміздің ғажайып жерлерін жазады. Еліміздің атақты тұлғаларын жазады.
Оқушылар өздері көрген қалалар туралы айтады. Қазақстанның көркеюіне қалай үлес қосатынын айтады.
Оқушылар өз ойларын айтады.
«Қазақстаным-Отаным» әнін айтады.
|
Мадақтау.
Дескриптор: -Мәтіннен үзіндісін табады -1 ұ - Мазмұнын баяндайды-1 ұ Суретпен мәтінді сәйкестендіреді-1 ұ Мәтінді жалғастырады.-1ұ
Дескриптор: - Еліміздің қалаларын жазады-1 ұ - Атақты тұлғаларды жазады- 1 ұ
Дескриптор: - Қазақстанның қай қалаларында болғанын айтады -1 ұ
-Өз ойымен бөліседі-1
Ұ
- Еліміздің табиғаты туралы айтады- 1 ұ - Еліміздің салт-дәстүрі туралы айтады. -1 ұ |
Флип тақта, таратпа карта.ЖИ
Оқулық
Үйлестірме лі материал.
Үйлестірмелі материал .
|
||||||
шағым қалдыра аласыз













