Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының
«Жамбыл политехникалық жоғары колледжі»
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
(білім беру ұйымының атауы)
Сабақ жоспары №_7
|
Сабақ тақырыбы |
Жылу алмастыру аппараттарының салыстырмалы сипаттамасы және таңдау |
|
Модуль /пән атауы |
Жылутехникалық жабдық |
|
Дайындаған педагог |
Раимова А.М |
|
Күні, айы, жылы |
|
|
1.Жалпы мәліметтер |
|
|
Курс |
2 |
|
Оқу жылы |
2021-2022 |
|
Топ |
2ТОС-20-1 |
|
Сабақ типі |
Білім, білік және дағдыларды қалыптастыру сабағы |
|
2. Мақсаты, міндеттер |
Оқу: Жылу берілудің түрлері, регенеративті аппараттар, сұйық құбырмен еріксіз қозғалған кездегі жылу алмасу бойынша түсінік қалыптастыру, оқушылардың білім дағдыларын жинақтау. Дамытушылық: тапсырмалар беру арқылы дамыта оқыту, оқушыларды өз алдына қосымша ізденіп жқмыс істеуге тәрбиелеу. Тәрбиелілік: Ойлау, сақтау, салыстыру, қорытындылау қабілеттерін жетілдіру, пәнге деген қызығушылығы арттыру , іздену, шығармашылық қабілеттерін дамыту. |
|
2.1. Оқу сабақтары барысында білім алушылар игеретін кәсіби біліктердің тізбесі |
1. Біледі: Сұйық құбырмен еріксіз қозғалған кездегі жылу алмасу жиынтығын 2. Түсінеді: Жылу алмасу қазан агрегатынан және қосымша жабдықтардан (газ және ауа құбырларынан, оттықтан, үрлеу құрылғысынан, т.б.) тұратынын 3. Істей алады: Қазандық қондырғылардың жұмыс агрегаттарында |
|
3. Сабақты жабдықтау |
С.Б.Р. смартфон |
|
3.1 Оқу-әдістемелік құрал-жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер |
|
|
3.2 Техникалық құралдар, материалдар |
Видео сабақтар, сызбалар, электрондық материалдар, тест сұрақтары |
|
Кезеңдері |
Уақыты мин |
Мазмұны |
|
4. Сабақтың барысы |
90 |
|
|
4.1. Ұйымдастыру кезеңі |
5 |
Оқушыларды түгендеу, жоқ оқушыларды белгілеу. Топқа бөлінуге нұсқау жасау.Аудиторияның сабаққа барысын қадағалау |
|
4.2. Үй жұмысын жан-жақты тексеру |
15 |
Берілген тапсырмалар бойынша студенттердің білім деңгейін анықтау |
|
4.3. Жаңа білімді баяндау |
45 |
1. Жылу берілудің қандай түрлері 2. Жылуөткізгіштік құбылысының мәні 3. Регенеративті аппараттар 4. Жылуөткізгіштігі ең жоғары болатын қандай заттар 5. Рекуперативті аппараттар |
|
4.4. Жаңа материалды бекіту |
15 |
1. Жылу берілудің қандай түрлері 2. Жылуөткізгіштік құбылысының мәні 3. Регенеративті аппараттар |
|
5. Сабақ бойынша рефлексия |
5 |
Не білдім, не білгім келеді деген сұрақтарға стикерге жазу |
|
6. Бағалау |
3 |
Алған білімдері бойынша студенттерді бағалау |
|
7.Үй тапсырмасы |
2 |
1. Жылу берілудің қандай түрлері 2. Жылуөткізгіштік құбылысының мәні 3. Регенеративті аппараттар |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жылу алмастыру аппараттарының салыстырмалы сипаттамасы және таңдау
Жылу алмастыру аппараттарының салыстырмалы сипаттамасы және таңдау
Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының
«Жамбыл политехникалық жоғары колледжі»
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
(білім беру ұйымының атауы)
Сабақ жоспары №_7
|
Сабақ тақырыбы |
Жылу алмастыру аппараттарының салыстырмалы сипаттамасы және таңдау |
|
Модуль /пән атауы |
Жылутехникалық жабдық |
|
Дайындаған педагог |
Раимова А.М |
|
Күні, айы, жылы |
|
|
1.Жалпы мәліметтер |
|
|
Курс |
2 |
|
Оқу жылы |
2021-2022 |
|
Топ |
2ТОС-20-1 |
|
Сабақ типі |
Білім, білік және дағдыларды қалыптастыру сабағы |
|
2. Мақсаты, міндеттер |
Оқу: Жылу берілудің түрлері, регенеративті аппараттар, сұйық құбырмен еріксіз қозғалған кездегі жылу алмасу бойынша түсінік қалыптастыру, оқушылардың білім дағдыларын жинақтау. Дамытушылық: тапсырмалар беру арқылы дамыта оқыту, оқушыларды өз алдына қосымша ізденіп жқмыс істеуге тәрбиелеу. Тәрбиелілік: Ойлау, сақтау, салыстыру, қорытындылау қабілеттерін жетілдіру, пәнге деген қызығушылығы арттыру , іздену, шығармашылық қабілеттерін дамыту. |
|
2.1. Оқу сабақтары барысында білім алушылар игеретін кәсіби біліктердің тізбесі |
1. Біледі: Сұйық құбырмен еріксіз қозғалған кездегі жылу алмасу жиынтығын 2. Түсінеді: Жылу алмасу қазан агрегатынан және қосымша жабдықтардан (газ және ауа құбырларынан, оттықтан, үрлеу құрылғысынан, т.б.) тұратынын 3. Істей алады: Қазандық қондырғылардың жұмыс агрегаттарында |
|
3. Сабақты жабдықтау |
С.Б.Р. смартфон |
|
3.1 Оқу-әдістемелік құрал-жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер |
|
|
3.2 Техникалық құралдар, материалдар |
Видео сабақтар, сызбалар, электрондық материалдар, тест сұрақтары |
|
Кезеңдері |
Уақыты мин |
Мазмұны |
|
4. Сабақтың барысы |
90 |
|
|
4.1. Ұйымдастыру кезеңі |
5 |
Оқушыларды түгендеу, жоқ оқушыларды белгілеу. Топқа бөлінуге нұсқау жасау.Аудиторияның сабаққа барысын қадағалау |
|
4.2. Үй жұмысын жан-жақты тексеру |
15 |
Берілген тапсырмалар бойынша студенттердің білім деңгейін анықтау |
|
4.3. Жаңа білімді баяндау |
45 |
1. Жылу берілудің қандай түрлері 2. Жылуөткізгіштік құбылысының мәні 3. Регенеративті аппараттар 4. Жылуөткізгіштігі ең жоғары болатын қандай заттар 5. Рекуперативті аппараттар |
|
4.4. Жаңа материалды бекіту |
15 |
1. Жылу берілудің қандай түрлері 2. Жылуөткізгіштік құбылысының мәні 3. Регенеративті аппараттар |
|
5. Сабақ бойынша рефлексия |
5 |
Не білдім, не білгім келеді деген сұрақтарға стикерге жазу |
|
6. Бағалау |
3 |
Алған білімдері бойынша студенттерді бағалау |
|
7.Үй тапсырмасы |
2 |
1. Жылу берілудің қандай түрлері 2. Жылуөткізгіштік құбылысының мәні 3. Регенеративті аппараттар |
шағым қалдыра аласыз













