Сабақ жоспары
|
Бөлім |
V- Шаңғы/кросс/ коньки дайындығы 20 сағат |
||
|
Педагогтің аты-жөні |
Бектемиров Рустам Русланович |
||
|
Мектебі |
№3 жалпы орта білім беретін мектебі |
||
|
Сыныбы: 7 ә |
Күндері: |
Қатыспағандар саны: |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Кедергіден өтуге арналған арнайы ерекше жаттығулар. |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.1.3.1 арнайы спорттық техникаларды орындау кезіндегі дағдылар мен реттілікті жетілдіру және жинақтау. 7.3.3.1. түрлі дене жаттығуларын іс жүзінде орындау, олардың ағзаға тигізетін әсері мен энергетикалық жүйемен байланысын ішкі және сыртқы белгілері бойынша анықтау |
||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар қозғалыс кеңістігінде толық топ ретінде қауіпсіз жұмыс істеу. |
||
Сабақтың барысы
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сәлемдесу,саптағы орындалатын жаттығулар
жинтығы, . б)Сабақтың тақырыбымен мақсатын ,баяндау. Сап жаттығуларға оңға, солға , кері бұрылу. Қозғалыс кезінде орындалатын жаттығулар. а) Қолдар желкеде өкшемен жүру. ә) Қолдар белде аяқтың ұшымен жүру. б)Қол белде табанның сыртқы қырымен жүру. в)Қол белде табанның ішкі қырымен жүру. г) Қол белде жартылай отырып жүру. в)Толық отырып жүру |
|
Мадақтау сөздер
|
Мұғалімге ысқырық. Бағалау криерийлері үшін негізгі қимыл қабілеттері ресурсын қарау.
|
|
|
|
Сабақтың басы 10-12 Негізгі бөлім 25-28мин |
Тапсырма№1 Мұғалім тапсырма бермес бұрын шарттармен және дискриптормен таныстырады, көрсетеді. Жарыс сабағын ұйымдастырудан басталады. Қауіпсіздік ережесі. Оқушылар шаңғы тепкен кезде техника қауіпсіздігінің негізгі талаптарын қарастырады. қушылар ұсынылған кезектілікпен шаңғымен дайындық бойынша алдын ала дайындық жұмыстарын орындайды. Орнында. 1. Оңға, солға адымдап бұрылу. 2. Жылдам оңға және солға бұрылу. 3. Тірекпен және тірексіз таяқшалармен секіріп бұрылу. Қозғалыста. 1. Қозғалыс таяқшалар иықта. 2. Шынтақты бүгіп, таяқшалармен қозғалу. 3. Қозғалыс, таяқшалар арқа тұста. 4. Қозғалу–таяқшалар тізенің жанында. 5. Қолды серпіп қозғалу. 6. Екі қадам – сырғанау. Ойыншылар 2 командаға бөлінеді. Олар бір-бірінен бір адым арақашықтықта сап түзейді. Бірінші ойыншы жүргізушінің белгісі бойынша қолында ұстап тұрған гимнастикалық таяқтан аттайды, содан кейін оны келесі ойыншыға береді. Тапсырманы бірінші болыпі Дескриптор: қарапайым дене жаттығуларымен ұқсастығын және айырмашылығын салыстырады.- баскетбол әдісін айтады
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді.
Оқушылардың жаттығуларды дұрыс орындауларын бақылау |
Жақсы орындаған және орындай алмаған оқушыларға кері байланыс беру. |
.
Спорт алаңы ысқырық . |
|
|
Сабақтың соңы 5мин Рефлексия |
Сабақ соңында білім алушылар демді қалыпқа келтіру жаттығуларын орындап, рефлексия жүргізеді:- нені білдім, нені үйрендім?- нені толық түсінбедім?- немен жұмысты жалғастыруқажет?- деген сұрақтары бар парақшаға жауап береді.Сабақ уақытында орындаған жұмыстарын бағалау Үйге тапсырма : - Жаттығулардағы орындау |
Оқушылар үш жерге бөлініп, ойларын айтады. Оқушылар үй тапсырмасын Күнделікке»жазып алады. |
|
Секундомер, Ысқырық |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кедергіден өтуге арналған арнайы ерекше жаттығулар.
Кедергіден өтуге арналған арнайы ерекше жаттығулар.
Сабақ жоспары
|
Бөлім |
V- Шаңғы/кросс/ коньки дайындығы 20 сағат |
||
|
Педагогтің аты-жөні |
Бектемиров Рустам Русланович |
||
|
Мектебі |
№3 жалпы орта білім беретін мектебі |
||
|
Сыныбы: 7 ә |
Күндері: |
Қатыспағандар саны: |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Кедергіден өтуге арналған арнайы ерекше жаттығулар. |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.1.3.1 арнайы спорттық техникаларды орындау кезіндегі дағдылар мен реттілікті жетілдіру және жинақтау. 7.3.3.1. түрлі дене жаттығуларын іс жүзінде орындау, олардың ағзаға тигізетін әсері мен энергетикалық жүйемен байланысын ішкі және сыртқы белгілері бойынша анықтау |
||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар қозғалыс кеңістігінде толық топ ретінде қауіпсіз жұмыс істеу. |
||
Сабақтың барысы
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сәлемдесу,саптағы орындалатын жаттығулар
жинтығы, . б)Сабақтың тақырыбымен мақсатын ,баяндау. Сап жаттығуларға оңға, солға , кері бұрылу. Қозғалыс кезінде орындалатын жаттығулар. а) Қолдар желкеде өкшемен жүру. ә) Қолдар белде аяқтың ұшымен жүру. б)Қол белде табанның сыртқы қырымен жүру. в)Қол белде табанның ішкі қырымен жүру. г) Қол белде жартылай отырып жүру. в)Толық отырып жүру |
|
Мадақтау сөздер
|
Мұғалімге ысқырық. Бағалау криерийлері үшін негізгі қимыл қабілеттері ресурсын қарау.
|
|
|
|
Сабақтың басы 10-12 Негізгі бөлім 25-28мин |
Тапсырма№1 Мұғалім тапсырма бермес бұрын шарттармен және дискриптормен таныстырады, көрсетеді. Жарыс сабағын ұйымдастырудан басталады. Қауіпсіздік ережесі. Оқушылар шаңғы тепкен кезде техника қауіпсіздігінің негізгі талаптарын қарастырады. қушылар ұсынылған кезектілікпен шаңғымен дайындық бойынша алдын ала дайындық жұмыстарын орындайды. Орнында. 1. Оңға, солға адымдап бұрылу. 2. Жылдам оңға және солға бұрылу. 3. Тірекпен және тірексіз таяқшалармен секіріп бұрылу. Қозғалыста. 1. Қозғалыс таяқшалар иықта. 2. Шынтақты бүгіп, таяқшалармен қозғалу. 3. Қозғалыс, таяқшалар арқа тұста. 4. Қозғалу–таяқшалар тізенің жанында. 5. Қолды серпіп қозғалу. 6. Екі қадам – сырғанау. Ойыншылар 2 командаға бөлінеді. Олар бір-бірінен бір адым арақашықтықта сап түзейді. Бірінші ойыншы жүргізушінің белгісі бойынша қолында ұстап тұрған гимнастикалық таяқтан аттайды, содан кейін оны келесі ойыншыға береді. Тапсырманы бірінші болыпі Дескриптор: қарапайым дене жаттығуларымен ұқсастығын және айырмашылығын салыстырады.- баскетбол әдісін айтады
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді.
Оқушылардың жаттығуларды дұрыс орындауларын бақылау |
Жақсы орындаған және орындай алмаған оқушыларға кері байланыс беру. |
.
Спорт алаңы ысқырық . |
|
|
Сабақтың соңы 5мин Рефлексия |
Сабақ соңында білім алушылар демді қалыпқа келтіру жаттығуларын орындап, рефлексия жүргізеді:- нені білдім, нені үйрендім?- нені толық түсінбедім?- немен жұмысты жалғастыруқажет?- деген сұрақтары бар парақшаға жауап береді.Сабақ уақытында орындаған жұмыстарын бағалау Үйге тапсырма : - Жаттығулардағы орындау |
Оқушылар үш жерге бөлініп, ойларын айтады. Оқушылар үй тапсырмасын Күнделікке»жазып алады. |
|
Секундомер, Ысқырық |
|
шағым қалдыра аласыз
















