|
Бөлім |
Робототехника. Лабиринт және кегельринг. |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Әбдіқахар Айзат Асхатқызы |
|||
|
Күні |
09.12.2024 ж |
|||
|
Сынып: 4 «А, Б» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кегельринг. Жоба құру |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.5.1.1 түс датчигін қолдану 4.5.1.2 ультрадыбыс датчигін қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
«Кегельринг» ұғымын біледі Scratch программасын іске қосады Программада ойын құрастыра алады |
|||
|
Құндылық |
Еңбекқорлық және Кәсібибіліктілік |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі 1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Жаңа тақырыпқа шолу. Өткен саббаққа щолу жасау. «Кім жылдам» әдісі арқылы сұрақтар қою арқылы өткен тақырыпты қайталау.
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. Кегельрингке қатысу үшін робот ультрадыбыс және түс датчиктерімен жабдықталады. Кегель-кегельрингтегі міндетті атрибуттардың бірі. Кегельге салмағы аз, көлемі шағын белгілі бір заттарды қолдануға болады. Кегельрингтің бірнеше түрі бар:
1-тапсырма. Робототехника бойынша тест сұрақтары
2-тапсырма. Интерактивті тапсырма. Кегель ринг бойынша сұрақтар https://wordwall.net/ru/resource/38944161 |
Мұғалімді тыңдайды Бейнесабақ көреді 1-тапсырманы орындайды -интерактивті сұраққа жауап береді |
Мақтау мадақтау сөздері -тест тапсырмасын орындай алады ФБ 1-5 балл ФБ 1-5 балл |
Компьютер Оқулық https://onlinetestpad.com/b64h7ysthfqj2 https://wordwall.net/ru/resource/38944161
|
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс:
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
стикер |
Тексерілді: Достанов Н.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кегльринг 4-сынып
Кегльринг 4-сынып
|
Бөлім |
Робототехника. Лабиринт және кегельринг. |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Әбдіқахар Айзат Асхатқызы |
|||
|
Күні |
09.12.2024 ж |
|||
|
Сынып: 4 «А, Б» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кегельринг. Жоба құру |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.5.1.1 түс датчигін қолдану 4.5.1.2 ультрадыбыс датчигін қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
«Кегельринг» ұғымын біледі Scratch программасын іске қосады Программада ойын құрастыра алады |
|||
|
Құндылық |
Еңбекқорлық және Кәсібибіліктілік |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі 1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Жаңа тақырыпқа шолу. Өткен саббаққа щолу жасау. «Кім жылдам» әдісі арқылы сұрақтар қою арқылы өткен тақырыпты қайталау.
|
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. Кегельрингке қатысу үшін робот ультрадыбыс және түс датчиктерімен жабдықталады. Кегель-кегельрингтегі міндетті атрибуттардың бірі. Кегельге салмағы аз, көлемі шағын белгілі бір заттарды қолдануға болады. Кегельрингтің бірнеше түрі бар:
1-тапсырма. Робототехника бойынша тест сұрақтары
2-тапсырма. Интерактивті тапсырма. Кегель ринг бойынша сұрақтар https://wordwall.net/ru/resource/38944161 |
Мұғалімді тыңдайды Бейнесабақ көреді 1-тапсырманы орындайды -интерактивті сұраққа жауап береді |
Мақтау мадақтау сөздері -тест тапсырмасын орындай алады ФБ 1-5 балл ФБ 1-5 балл |
Компьютер Оқулық https://onlinetestpad.com/b64h7ysthfqj2 https://wordwall.net/ru/resource/38944161
|
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс:
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
стикер |
Тексерілді: Достанов Н.
шағым қалдыра аласыз

















