|
Қысқа мерзімді жоспары |
||
|
Бөлім |
Ұзақмерзімді жоспар тарауы: 2-бөлім. «Ойын құру» (ортақ тақырыптар: «Уақыт», «Сәулет») |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Кожантаева Айгул Гильмановна |
|
|
Күні |
||
|
Сынып: 3 а,ә,б |
Қатысушыларсаны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кейіпкерлер |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.4.2.3 программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істеу; 3.4.2.4 программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асыру; |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушы үшін: Көрініспен кейіпкердің айырмашылықтарын атай алады. Оқушылардың көбі үшін: Жобаға кейіпкерлерді қосудың түрлерін үйренеді. Кейбір оқушылар үшін: Программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істеуді үйренеді. программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істейді. программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді қолданады. |
|
|
Құндылықтарға балу |
Біртұтас тәрбие бағдарламасының» мақсаты: Жалпы адамзаттық және ұлттық құндылықтарды бойына сіңірген еңбекқор, адал, саналы, жасампаз азаматты тәрбиелеу. Ата-ананың өсиетін тыңдауға, отбасы татулығы мен берекесін қадірлеуге, перзенттік парызын өтеуге тәрбиелеу. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1. Ұйымдастыру сәті (3 мин): |
- Сабақ мақсатын тыңдайды. |
|
Интерактивті тақта Scratch сайты |
|
Сабақтың ортасы |
1. Теория (10
мин): Электрондық картадағы тақыырыпты түсндііреді Тапсырмаларды
орындау қадамдарын айтады |
-
Теориялық материалды тыңдайды. Электронды карта тапсырмалаырн орындайды. |
|
Компьютерлер, Scratch немесе Python бағдарламасы |
|
Сабақтың соң ы |
1. Қорытындылау (5
мин): |
- Өз ойын айтып, кері байланыс
береді. |
|
Флипчарт, кері байланыс парақшалары |
|
Үй тапсырмасы |
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кейіпкерлер
Кейіпкерлер
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||
|
Бөлім |
Ұзақмерзімді жоспар тарауы: 2-бөлім. «Ойын құру» (ортақ тақырыптар: «Уақыт», «Сәулет») |
|
|
Педагогтың аты-жөні |
Кожантаева Айгул Гильмановна |
|
|
Күні |
||
|
Сынып: 3 а,ә,б |
Қатысушыларсаны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кейіпкерлер |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.4.2.3 программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істеу; 3.4.2.4 программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді жүзеге асыру; |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушы үшін: Көрініспен кейіпкердің айырмашылықтарын атай алады. Оқушылардың көбі үшін: Жобаға кейіпкерлерді қосудың түрлерін үйренеді. Кейбір оқушылар үшін: Программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істеуді үйренеді. программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлермен жұмыс істейді. программалау ойын алаңында ойын құру барысында циклдік алгоритмді қолданады. |
|
|
Құндылықтарға балу |
Біртұтас тәрбие бағдарламасының» мақсаты: Жалпы адамзаттық және ұлттық құндылықтарды бойына сіңірген еңбекқор, адал, саналы, жасампаз азаматты тәрбиелеу. Ата-ананың өсиетін тыңдауға, отбасы татулығы мен берекесін қадірлеуге, перзенттік парызын өтеуге тәрбиелеу. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1. Ұйымдастыру сәті (3 мин): |
- Сабақ мақсатын тыңдайды. |
|
Интерактивті тақта Scratch сайты |
|
Сабақтың ортасы |
1. Теория (10
мин): Электрондық картадағы тақыырыпты түсндііреді Тапсырмаларды
орындау қадамдарын айтады |
-
Теориялық материалды тыңдайды. Электронды карта тапсырмалаырн орындайды. |
|
Компьютерлер, Scratch немесе Python бағдарламасы |
|
Сабақтың соң ы |
1. Қорытындылау (5
мин): |
- Өз ойын айтып, кері байланыс
береді. |
|
Флипчарт, кері байланыс парақшалары |
|
Үй тапсырмасы |
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз













