|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: ІІ Менің мектебім |
|||||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: Кукешева Р.К. |
|||||||
|
Сынып: 1 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Кел,қайталайық! |
||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
1.1.1.1Сөзді зейін қойып тыңдау,түсіну және оған сәйкес дұрыс әрекет ету(қимыл,ым-ишараны қолдану,іс-әрекет жасау) 1.1.2.1 Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну.
|
|||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Барлық оқушылар: Сөзді зейін қойып тыңдайды,түсінеді және оған сәйкес дұрыс әрекет етеді(қимыл,ым-ишараны қолданады,іс-әрекет жасайды) Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді. |
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу.Көтерiңкi көңiл-күй oрнaту үшiн «Көңіл-күйім» әдісін қолдану арқылы сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл-күй қалыптастыру. Кабинеттің төрт бұрышына смайликтер жапсырылады. Смайликтер түрлі көңіл-күйді бейнелейді. Оқушылар өз көңіл-күйіне сәйкес келетін смайликтің жанына барады. Бір-біріне жақсы тілектер айтады |
Қолпаштау |
|
|||||
|
Сабақтың ортасы (6-32 минут) |
1.1 –тапсырма. Суретке қара. Сұрақтарға жауап бер. 2.2-тапсырма. Толықтырып айт. Сен не істейсің? |
Тыңдалым,айтылым. Оқушылар суретке қарап, тыңдайды,қайталайды.үлгі бойынша сөйлейді.жаңа сөздермен сөз тіркестерін құрастырып, айтады. Мынау не? Сенің сыныбың қандай? Сыныпта не бар? Сен неше жастасың? Сен нешінші сыныпта оқисың? Сен мектепте не істейсің? Сенде неше қарындаш бар? Бір суретті таңдап алып: Осы затпен не істейсің?- сұраққа жауап береді. Үлгі: Мен қайшымен қиямын. Мен қаламмен жазамын. Мен сызғышпен сызамын. Мен өшіргішпен өшіремін. Мен қарындашпен сурет саламын. |
«Бас бармақ»
Дескриптор - үлгі бойынша сөйлейді, - тілдік нормаларды сақтайды «Бас
бармақ» |
Слайд Слайд Оқулық 36-37 бет Слайд Оқулық |
||||
|
|
Сергіту сәті Балақан |
|||||||
|
|
5. Жазылым.
|
Жазу дәптері №1 |
||||||
|
|
6. мұғалім кез келген суретті көрсетіп: «Мынау-не? Онымен не істейді?»-деп сұрайды |
Айтылым. Оқушылар сұрақтарға жауап береді. |
Дескриптор: − сұрақтарға жауап береді. |
|
||||
|
Сабақтың соңы |
«Дұрыс-бұрыс» ойыны |
|
||||||
|
|
Кері байланыс «Бағдаршам» әдісі Қызыл- мүлдем түсінбедім Сары- жартылай түсіндім Жасыл-толық түсінікті |
Оқушылар сабақта алған білімдерін бағдаршамның түстері арқылы түсінгенін білдіреді |
|
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кел, қайталайық! 1 сынып
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: ІІ Менің мектебім |
|||||||
|
Күні : |
Педагогтің аты-жөні: Кукешева Р.К. |
|||||||
|
Сынып: 1 |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Кел,қайталайық! |
||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
1.1.1.1Сөзді зейін қойып тыңдау,түсіну және оған сәйкес дұрыс әрекет ету(қимыл,ым-ишараны қолдану,іс-әрекет жасау) 1.1.2.1 Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну.
|
|||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Барлық оқушылар: Сөзді зейін қойып тыңдайды,түсінеді және оған сәйкес дұрыс әрекет етеді(қимыл,ым-ишараны қолданады,іс-әрекет жасайды) Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсінеді. |
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу.Көтерiңкi көңiл-күй oрнaту үшiн «Көңіл-күйім» әдісін қолдану арқылы сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл-күй қалыптастыру. Кабинеттің төрт бұрышына смайликтер жапсырылады. Смайликтер түрлі көңіл-күйді бейнелейді. Оқушылар өз көңіл-күйіне сәйкес келетін смайликтің жанына барады. Бір-біріне жақсы тілектер айтады |
Қолпаштау |
|
|||||
|
Сабақтың ортасы (6-32 минут) |
1.1 –тапсырма. Суретке қара. Сұрақтарға жауап бер. 2.2-тапсырма. Толықтырып айт. Сен не істейсің? |
Тыңдалым,айтылым. Оқушылар суретке қарап, тыңдайды,қайталайды.үлгі бойынша сөйлейді.жаңа сөздермен сөз тіркестерін құрастырып, айтады. Мынау не? Сенің сыныбың қандай? Сыныпта не бар? Сен неше жастасың? Сен нешінші сыныпта оқисың? Сен мектепте не істейсің? Сенде неше қарындаш бар? Бір суретті таңдап алып: Осы затпен не істейсің?- сұраққа жауап береді. Үлгі: Мен қайшымен қиямын. Мен қаламмен жазамын. Мен сызғышпен сызамын. Мен өшіргішпен өшіремін. Мен қарындашпен сурет саламын. |
«Бас бармақ»
Дескриптор - үлгі бойынша сөйлейді, - тілдік нормаларды сақтайды «Бас
бармақ» |
Слайд Слайд Оқулық 36-37 бет Слайд Оқулық |
||||
|
|
Сергіту сәті Балақан |
|||||||
|
|
5. Жазылым.
|
Жазу дәптері №1 |
||||||
|
|
6. мұғалім кез келген суретті көрсетіп: «Мынау-не? Онымен не істейді?»-деп сұрайды |
Айтылым. Оқушылар сұрақтарға жауап береді. |
Дескриптор: − сұрақтарға жауап береді. |
|
||||
|
Сабақтың соңы |
«Дұрыс-бұрыс» ойыны |
|
||||||
|
|
Кері байланыс «Бағдаршам» әдісі Қызыл- мүлдем түсінбедім Сары- жартылай түсіндім Жасыл-толық түсінікті |
Оқушылар сабақта алған білімдерін бағдаршамның түстері арқылы түсінгенін білдіреді |
|
|||||
шағым қалдыра аласыз















