Қысқа мерзімді жоспар
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты |
|
|||||
|
Пән/алгебра Сынып: 9Г,В,З |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
9.3А Тригонометрия |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Келтіру формулалары |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
9.2.4.4 келтіру формулаларын қорытып шығару және қолдану; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Келтіру формулаларын есептер шығаруда қолдана алады; |
|||||
|
Сабақ барысы: |
||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
5 минут |
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылардың сабаққа дайындығын қадағалау, жоқ оқушыларды түгелдеу. Үй жұмысын тексеру.№23.12 Оқушы дәптерлерін тексеру. Өтілген сабақты қайталау. Оқушылардың қызығушылығын ояту . «Үнсіз оқу» әдісі бойынша қайталау .
Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: - келтіру формулаларын шығару барысында оны қолдана алуды үйрену. Мысалдар шығаруына түсініктеме беру.
|
Оқушы сабаққа дайын болады, кітап, дәптерін түгелдейді. Үй тапсырмасын дәптерлерінен тексертеді. Кестемен жұмыс жасайды Мысалдардың
шығарылуын талдайды |
Мадақтау Өзін-өзі бағалау қолдау көрсету |
Оқулық; ; кесте кесте |
|
|
10 мин |
Жаңа сабаққа кіріспе |
Берілген тапсырма бойынша білім алуға бағыт-бағдар беріледі. |
Тригонометриялық функциясының әрбір бұрышындағы синустың, косинустың, тангенстің, котангенстің келтіру формулаларын бірлік шеңбер бойынша меңгереді Есеп шығаруда қолданылған формулаларын айтады. Оқушылар берілген сүйір бұрыштың тригонометриялық функциясының әрбір бұрышындағы синустың, косинустың, тангенстің, котангенстің келтіру формулаларымен пайдаланып, осы формулаларды тригонометриялық өрнектерді түрлендіруде және есептерді шығару кезінде қолданады |
Сабақта сұрақ қойып белсенділік танытып отырган оқушыларды ауызша мақтап бағалау Өзін-өзі бағалау Мұғалім бағалауы. |
Формулалар Кеспе парақ Формулалар Кесте таблица |
|
|
25 мин |
Сабақтың ортасы |
Оқулықпен жұмыс. №23.14-23.15 Есептер шығару барысында бағыт бағдар беріледі Оқушыларға жұптап есептерді бөліп беру.
Қосымша №23.19 шығарту |
Тапсырмаларды орындайды Өз ойларын ортаға салады. Өзара жұпта пікір алмасады Тапсырмалар бойынша сұрақтар қойып білімдерін толықтырады. Өрнектің мәнін тауып ықшамдайды ықшамдайды. |
Мұғалім бағалауы Кері байланыс Дескриптор: - келтіру формуласын қолданады; -кесте бойынша өрнекті ықшамдайды. -мәнін жазады. -радиандық мәнді градуспен өрнектейді -Өрнектің мәнін табады; |
Оқулық; Формулалар Негізгі тепе-теңдік формуласы; Кесте |
|
|
|
ЕББҚ оқушы тапсыр масы. |
Жеке жұмыс Кеспе қағаз беріледі.
|
Оқушы жеке тапсырманы орындайды. Нұсқау. Келтіру формуласы кестесін қолдану |
Дескриптор: - келтіру формуласын қолданады |
Кеспе парақ Сәйкестендіру тесті |
|
|
5 минут |
Сабақтың соңы
|
Бүгінгі сабақта: - Келтіру формулалаларын есеп шығару барысында қолдана алуды үйрендік. Кері байланыс. «5-5-1» Үйге тапсырма. №4.75 Оқушы бағасын жариялау. |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы кері байланыс беріп сабаққа қорытынды жасайды. |
Мұғалім оқушыларды 1-10 баллдық жүйе бойынша бағаланады. Оқушылар белсенділігіне, сабаққа қатысуы,есептер шығару деңгейлеріне байланысты бағаланады. |
Күнделік кз. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Келтіру формулалары
Келтіру формулалары
Қысқа мерзімді жоспар
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты |
|
|||||
|
Пән/алгебра Сынып: 9Г,В,З |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
9.3А Тригонометрия |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Келтіру формулалары |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
9.2.4.4 келтіру формулаларын қорытып шығару және қолдану; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Келтіру формулаларын есептер шығаруда қолдана алады; |
|||||
|
Сабақ барысы: |
||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
5 минут |
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылардың сабаққа дайындығын қадағалау, жоқ оқушыларды түгелдеу. Үй жұмысын тексеру.№23.12 Оқушы дәптерлерін тексеру. Өтілген сабақты қайталау. Оқушылардың қызығушылығын ояту . «Үнсіз оқу» әдісі бойынша қайталау .
Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: - келтіру формулаларын шығару барысында оны қолдана алуды үйрену. Мысалдар шығаруына түсініктеме беру.
|
Оқушы сабаққа дайын болады, кітап, дәптерін түгелдейді. Үй тапсырмасын дәптерлерінен тексертеді. Кестемен жұмыс жасайды Мысалдардың
шығарылуын талдайды |
Мадақтау Өзін-өзі бағалау қолдау көрсету |
Оқулық; ; кесте кесте |
|
|
10 мин |
Жаңа сабаққа кіріспе |
Берілген тапсырма бойынша білім алуға бағыт-бағдар беріледі. |
Тригонометриялық функциясының әрбір бұрышындағы синустың, косинустың, тангенстің, котангенстің келтіру формулаларын бірлік шеңбер бойынша меңгереді Есеп шығаруда қолданылған формулаларын айтады. Оқушылар берілген сүйір бұрыштың тригонометриялық функциясының әрбір бұрышындағы синустың, косинустың, тангенстің, котангенстің келтіру формулаларымен пайдаланып, осы формулаларды тригонометриялық өрнектерді түрлендіруде және есептерді шығару кезінде қолданады |
Сабақта сұрақ қойып белсенділік танытып отырган оқушыларды ауызша мақтап бағалау Өзін-өзі бағалау Мұғалім бағалауы. |
Формулалар Кеспе парақ Формулалар Кесте таблица |
|
|
25 мин |
Сабақтың ортасы |
Оқулықпен жұмыс. №23.14-23.15 Есептер шығару барысында бағыт бағдар беріледі Оқушыларға жұптап есептерді бөліп беру.
Қосымша №23.19 шығарту |
Тапсырмаларды орындайды Өз ойларын ортаға салады. Өзара жұпта пікір алмасады Тапсырмалар бойынша сұрақтар қойып білімдерін толықтырады. Өрнектің мәнін тауып ықшамдайды ықшамдайды. |
Мұғалім бағалауы Кері байланыс Дескриптор: - келтіру формуласын қолданады; -кесте бойынша өрнекті ықшамдайды. -мәнін жазады. -радиандық мәнді градуспен өрнектейді -Өрнектің мәнін табады; |
Оқулық; Формулалар Негізгі тепе-теңдік формуласы; Кесте |
|
|
|
ЕББҚ оқушы тапсыр масы. |
Жеке жұмыс Кеспе қағаз беріледі.
|
Оқушы жеке тапсырманы орындайды. Нұсқау. Келтіру формуласы кестесін қолдану |
Дескриптор: - келтіру формуласын қолданады |
Кеспе парақ Сәйкестендіру тесті |
|
|
5 минут |
Сабақтың соңы
|
Бүгінгі сабақта: - Келтіру формулалаларын есеп шығару барысында қолдана алуды үйрендік. Кері байланыс. «5-5-1» Үйге тапсырма. №4.75 Оқушы бағасын жариялау. |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы кері байланыс беріп сабаққа қорытынды жасайды. |
Мұғалім оқушыларды 1-10 баллдық жүйе бойынша бағаланады. Оқушылар белсенділігіне, сабаққа қатысуы,есептер шығару деңгейлеріне байланысты бағаланады. |
Күнделік кз. |
|
шағым қалдыра аласыз



















