|
САБАҚ: |
Мектеп: |
|
|||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні:Жомартова З,Е, |
|
|||||||||||||||
|
Сынып: 9 |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|
||||||||||||||
|
Бөлім тақырыбы |
Нысанбай жырау «Кенесары – Наурызбай» жыры |
|
|||||||||||||||
|
Сабақтың түрі |
Талдау сабақ |
|
|||||||||||||||
|
оқу мақсаттары |
9.3.4.1 әдеби шығарманы қазақ әдебиеті мен әлем әдебиеті үлгілерімен салыстыра талдап, шағын сын мақала жазу |
|
|||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
|
|
|||||||||||||||
|
құндылықтары |
Академиялық адалдық: өзге адамдардың пікірі мен идеяларына деген құрмет, академиялық адалдық ұстанымдарын сақтау |
|
|||||||||||||||
|
Жоспар |
|
||||||||||||||||
|
Жоспарланатын уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеттері |
Оқушының іс-әрекеттері |
бағалау |
ресурстар |
|
||||||||||||
|
Сабақтың басы 10 минут Сабақтың ортасы 10 минут 15 минут |
Мағына тану Сабақтың мақсаты, тақырыбы, бағалау критерийі таныстырылады. Т «Біз білетін ақпарат» Сынып ішіне 4 флипчарт тасталады. 3 ерекшелік» әдісі |
Оқушылар 4-5-тен топтастып, Кенесары – Наурызбай жыры туралы өздері білетін ақпараттарды флипчарттарға жазады Уақыт аяқталғаннан кейін флипчарттарды сынып ішіне іліп, бір-бірінің жұмысымен танысады. Топтар бір-бірінің жұмысына жазылған ақпараттардың қайсы өздері үшін маңызды, қайсысы маңызсыз ақпарат болғандығы туралы кері байланыс береді. Алдыңғы сабақтарда айтылған түсінікті естеріне түсіред і. Оқушылар оқыған шығармалармен«Кенесары -Наурызбай» жырының ұқсастығы жайында пайыздық өлшеммен көрсетеді Гомердің «Одессея», «Илиада», Илья Муромец
Сынып алдында диаграммаларын қорғайды |
Ф. Топатар бір-бірін бағалайды.
|
|
|
||||||||||||
|
С = барлық сынып Т = топтық жұмыс ЖЖ = жұптық жұмыс Ж = жеке жұмыс Тәж = оқушы тәжірибесі К = мұғалімнің көрсетуі Ф = формативті бағалау
|
Келесі қысқартуларды қолданыңыз: МН =Мұғалімге арналған нұсқаулық МЖ = Мұғалім жасаған ӨД = өзге дерек көздері
|
|
|||||||||||||||
|
15 минут |
« .
Ж.
«Келер ұрпақты тәрбиелеуде «Кенесары – Наурызбай» жырының рөлі ерекше» деген оймен келісесіз бе? |
|
|
||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||
|
|
|
|
|
||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||
|
|
|
|
|
||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||
|
|
|
|
|
||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кенесары
Кенесары
|
САБАҚ: |
Мектеп: |
|
|||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні:Жомартова З,Е, |
|
|||||||||||||||
|
Сынып: 9 |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|
||||||||||||||
|
Бөлім тақырыбы |
Нысанбай жырау «Кенесары – Наурызбай» жыры |
|
|||||||||||||||
|
Сабақтың түрі |
Талдау сабақ |
|
|||||||||||||||
|
оқу мақсаттары |
9.3.4.1 әдеби шығарманы қазақ әдебиеті мен әлем әдебиеті үлгілерімен салыстыра талдап, шағын сын мақала жазу |
|
|||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
|
|
|||||||||||||||
|
құндылықтары |
Академиялық адалдық: өзге адамдардың пікірі мен идеяларына деген құрмет, академиялық адалдық ұстанымдарын сақтау |
|
|||||||||||||||
|
Жоспар |
|
||||||||||||||||
|
Жоспарланатын уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеттері |
Оқушының іс-әрекеттері |
бағалау |
ресурстар |
|
||||||||||||
|
Сабақтың басы 10 минут Сабақтың ортасы 10 минут 15 минут |
Мағына тану Сабақтың мақсаты, тақырыбы, бағалау критерийі таныстырылады. Т «Біз білетін ақпарат» Сынып ішіне 4 флипчарт тасталады. 3 ерекшелік» әдісі |
Оқушылар 4-5-тен топтастып, Кенесары – Наурызбай жыры туралы өздері білетін ақпараттарды флипчарттарға жазады Уақыт аяқталғаннан кейін флипчарттарды сынып ішіне іліп, бір-бірінің жұмысымен танысады. Топтар бір-бірінің жұмысына жазылған ақпараттардың қайсы өздері үшін маңызды, қайсысы маңызсыз ақпарат болғандығы туралы кері байланыс береді. Алдыңғы сабақтарда айтылған түсінікті естеріне түсіред і. Оқушылар оқыған шығармалармен«Кенесары -Наурызбай» жырының ұқсастығы жайында пайыздық өлшеммен көрсетеді Гомердің «Одессея», «Илиада», Илья Муромец
Сынып алдында диаграммаларын қорғайды |
Ф. Топатар бір-бірін бағалайды.
|
|
|
||||||||||||
|
С = барлық сынып Т = топтық жұмыс ЖЖ = жұптық жұмыс Ж = жеке жұмыс Тәж = оқушы тәжірибесі К = мұғалімнің көрсетуі Ф = формативті бағалау
|
Келесі қысқартуларды қолданыңыз: МН =Мұғалімге арналған нұсқаулық МЖ = Мұғалім жасаған ӨД = өзге дерек көздері
|
|
|||||||||||||||
|
15 минут |
« .
Ж.
«Келер ұрпақты тәрбиелеуде «Кенесары – Наурызбай» жырының рөлі ерекше» деген оймен келісесіз бе? |
|
|
||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||
|
|
|
|
|
||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||
|
|
|
|
|
||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||
|
|
|
|
|
||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз














