Тексерілді: ______ күні: 04.09.17. Пәні: АҚҚ сыныбы: 11 «А»
|
Тақырыбы: |
Кіріспе. «Философия дегеніміз не?» |
|||||||
|
Мақсаты |
Философияның адам мен қоғам өміріндегі рөлін біледі. Философияның дін және ғылымнан қандай айырмашылығы бар екенін түсінеді. Ақыл – ой мәдениеті саналатын философия жайлы тереңірек зерттейді. |
|||||||
|
Бағалау критерийі |
Философия терминімен танысады.Өзге салалалардан айырмашылығын ажыратады. Философияның қоғамдағы орнына, ерекшелігіне зертеу жасайды.. |
|||||||
|
әдіс-тәсілдер |
Мозайка, ЖИГСО, топтық жұмыс, ментальды карта және эссе. |
|||||||
|
ресурстар |
Флипчарт, маркерлер, портреттер, тақта, стикерлер, ноутбук |
|||||||
|
Ұйымдастырукезеңі |
Сәлемдесу Сынып оқушыларына жағымды ахуал туғызу. Түгелдеу «До-ми-соль»-ка 1, 2, 3 – ке саналу арқылы топтастыру |
Әр топ өз орнына отырып сабаққа дайындалады |
||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Тапсырма |
Әдіс - тәсіл |
||||||
|
Білу, түсіну |
І – Философия – даналыққа құштарлық ІІ – Философия – зерделі және берекелі өмір туралы ілім ІІІ – Ғылым, өнер, тәжірибе Мәтінді мұқият оқу |
Мозайка |
||||||
|
Қолдану |
Бір – біріне түсіндіру |
ЖИГСО |
||||||
|
Талдау |
І – Ежелгі Үндістан философиясы ІІ – Ежелгі Қытай философиясы ІІІ – Ежелгі Грекия философиясы АКТ пайдалана отырып, қосымша мәліметтерді постерге түсіру |
ментальды карта |
||||||
|
Жинақтау |
Меніңше нағыз философ... Философтар рейтингісін жасау |
топтық жұмыс |
||||||
|
Бағалау |
Философияның жеке тұлға және қоғам үшін маңызы? Менің көзқарасым... Әр оқушы өз көзқарасын білдіру, жазу |
эссе |
||||||
|
Рефлексия |
|
Оқушыларға кесте толтыруды ұсыну |
||||||
|
үйге тапсырма |
Философияны не үшін оқып үйренеді? |
Эссе жазу |
||||||
Бағалау: Критерийге сүйене отырып, әр оқушы өзін – өзі бағалайды.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Кіріспе. «Философия дегеніміз не?»
Кіріспе. «Философия дегеніміз не?»
Тексерілді: ______ күні: 04.09.17. Пәні: АҚҚ сыныбы: 11 «А»
|
Тақырыбы: |
Кіріспе. «Философия дегеніміз не?» |
|||||||
|
Мақсаты |
Философияның адам мен қоғам өміріндегі рөлін біледі. Философияның дін және ғылымнан қандай айырмашылығы бар екенін түсінеді. Ақыл – ой мәдениеті саналатын философия жайлы тереңірек зерттейді. |
|||||||
|
Бағалау критерийі |
Философия терминімен танысады.Өзге салалалардан айырмашылығын ажыратады. Философияның қоғамдағы орнына, ерекшелігіне зертеу жасайды.. |
|||||||
|
әдіс-тәсілдер |
Мозайка, ЖИГСО, топтық жұмыс, ментальды карта және эссе. |
|||||||
|
ресурстар |
Флипчарт, маркерлер, портреттер, тақта, стикерлер, ноутбук |
|||||||
|
Ұйымдастырукезеңі |
Сәлемдесу Сынып оқушыларына жағымды ахуал туғызу. Түгелдеу «До-ми-соль»-ка 1, 2, 3 – ке саналу арқылы топтастыру |
Әр топ өз орнына отырып сабаққа дайындалады |
||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Тапсырма |
Әдіс - тәсіл |
||||||
|
Білу, түсіну |
І – Философия – даналыққа құштарлық ІІ – Философия – зерделі және берекелі өмір туралы ілім ІІІ – Ғылым, өнер, тәжірибе Мәтінді мұқият оқу |
Мозайка |
||||||
|
Қолдану |
Бір – біріне түсіндіру |
ЖИГСО |
||||||
|
Талдау |
І – Ежелгі Үндістан философиясы ІІ – Ежелгі Қытай философиясы ІІІ – Ежелгі Грекия философиясы АКТ пайдалана отырып, қосымша мәліметтерді постерге түсіру |
ментальды карта |
||||||
|
Жинақтау |
Меніңше нағыз философ... Философтар рейтингісін жасау |
топтық жұмыс |
||||||
|
Бағалау |
Философияның жеке тұлға және қоғам үшін маңызы? Менің көзқарасым... Әр оқушы өз көзқарасын білдіру, жазу |
эссе |
||||||
|
Рефлексия |
|
Оқушыларға кесте толтыруды ұсыну |
||||||
|
үйге тапсырма |
Философияны не үшін оқып үйренеді? |
Эссе жазу |
||||||
Бағалау: Критерийге сүйене отырып, әр оқушы өзін – өзі бағалайды.
шағым қалдыра аласыз













