|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Робототехника. Жоба (ортақ тақырыптары: «Өнер», «Көрнекті тұлғалар») |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Компьютерде және құжатта ақпарат іздеу. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.3.1.1 ақпарат іздеуді іске асыру (құжаттағы мәтін үзіндісі); 3.2.1.5. суреттерді мәтінге енгізіп, реттеу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Ақпарат іздеуді іске асырады Суреттерді мәтінге енгізіп, реттейді |
|||
|
Жасампаздық және жаңашылдық айы |
• Табиғи және әлеуметтік объектілер, тірі және жансыз табиғаттың байланысы, ғылым және ғылыми білім туралы алғашқы түсініктің болуы • Білімнің жаратылыстану және гуманитарлық салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. 2. Психологиялық ахуалл
3.Топқа бөлу: Әртүрлі геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу.
4. Үй тапсырмасын қайталау «Сақина салмақ» әдісі арқылы үй тапсырмасын қайталайды |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.сабақты көтеріңкі көңіл күймен бастайды 3. Гкометриялық фигуралар бойынша топқа бөлінеді 4. Онлайн платформада тапсырма орындайды |
ҚБ смайлик әдісі
|
Оқулық «Арман ПВ» Әртүрлі геометриялық фигуралар |
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 30 мин |
Жаңа тақырыпты түсіндіру.
«Топтық жұмыс» 1 тапсырма «Кластер» əдісі Тұжырымды ойларын А-4 парақшасына түсіріп, топтық жұмыс қорғалады (постер).
Дискриптор: «Түлкі мен Тырна» ертегісіне салынған иллюстрацияға қарап, мәтін құрастырады Жұптық жұмыс 2 тапсырма «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі арқылы сұрақтарға жауап беріп, жұбына ойын бөліседі.Керекті мәліметтерді дәптерге жазады. - Дескриптор: Ойынның мақсаты мен түпкі нәтижесін айтады Ойынның кейіпкерін біледі Жеке жұмыс. Компьютермен жұмыс 3-тапсырма «Миға шабуы» әдісі
Дискриптор: - Компьютердің С дискісіне жаңа Цифрлық сауаттылық бумасын жасайды -Буманың ішінде Құжат.docx файлын жасап, орналастырады «Сергіту сәті» «Бұзық телефон» ойыны Шаттық шеңберге тұрып бастаушы келесі адам құлағына бір сөз сыбырлайды соңында бастаушыға қайта келгенде сол сөз жету керек, кейін сөзді ауыстырып жіберген адам анықталады. EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма
Дискриптор -Сұраққа жауап береді Сабақты қорытындылау 4- тапсырма .«WordWall» онлайн платформасы арқылы сұрақтарға жауап береді Дескриптор: Онлайн платформа арқылы сұрақтарға жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3- тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4- тапсырманы орындайды |
ҚБ «Жарайсыңда» «бәрекелді» «керемет» Коментарий арқылы бірін-бірі бағалау Бас бармақ арқылы бірін –бірі бағалайды Смайлик арқылы
Қол шапалақтау арқылы бағалайды |
А-4 парақшасы, стикер, маркер Оқулық, дәптер Компьютер, оқулық тапсырма https://wordwall.net/resource/67781108 |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия. - Сіз бүгін сабақтан не үйрендіңіз? - Қандай қиындықтарға тап болдыңыз
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Слайд/плакат |
|
Үй тапсырмасы |
§ 21 оқу. 78-80 беттер |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Компьютерде және құжатта ақпарат іздеу.3-сынып. Қысқа мерзімді жоспар
Компьютерде және құжатта ақпарат іздеу.3-сынып. Қысқа мерзімді жоспар
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Робототехника. Жоба (ортақ тақырыптары: «Өнер», «Көрнекті тұлғалар») |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Компьютерде және құжатта ақпарат іздеу. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.3.1.1 ақпарат іздеуді іске асыру (құжаттағы мәтін үзіндісі); 3.2.1.5. суреттерді мәтінге енгізіп, реттеу |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Ақпарат іздеуді іске асырады Суреттерді мәтінге енгізіп, реттейді |
|||
|
Жасампаздық және жаңашылдық айы |
• Табиғи және әлеуметтік объектілер, тірі және жансыз табиғаттың байланысы, ғылым және ғылыми білім туралы алғашқы түсініктің болуы • Білімнің жаратылыстану және гуманитарлық салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. 2. Психологиялық ахуалл
3.Топқа бөлу: Әртүрлі геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу.
4. Үй тапсырмасын қайталау «Сақина салмақ» әдісі арқылы үй тапсырмасын қайталайды |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.сабақты көтеріңкі көңіл күймен бастайды 3. Гкометриялық фигуралар бойынша топқа бөлінеді 4. Онлайн платформада тапсырма орындайды |
ҚБ смайлик әдісі
|
Оқулық «Арман ПВ» Әртүрлі геометриялық фигуралар |
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 30 мин |
Жаңа тақырыпты түсіндіру.
«Топтық жұмыс» 1 тапсырма «Кластер» əдісі Тұжырымды ойларын А-4 парақшасына түсіріп, топтық жұмыс қорғалады (постер).
Дискриптор: «Түлкі мен Тырна» ертегісіне салынған иллюстрацияға қарап, мәтін құрастырады Жұптық жұмыс 2 тапсырма «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі арқылы сұрақтарға жауап беріп, жұбына ойын бөліседі.Керекті мәліметтерді дәптерге жазады. - Дескриптор: Ойынның мақсаты мен түпкі нәтижесін айтады Ойынның кейіпкерін біледі Жеке жұмыс. Компьютермен жұмыс 3-тапсырма «Миға шабуы» әдісі
Дискриптор: - Компьютердің С дискісіне жаңа Цифрлық сауаттылық бумасын жасайды -Буманың ішінде Құжат.docx файлын жасап, орналастырады «Сергіту сәті» «Бұзық телефон» ойыны Шаттық шеңберге тұрып бастаушы келесі адам құлағына бір сөз сыбырлайды соңында бастаушыға қайта келгенде сол сөз жету керек, кейін сөзді ауыстырып жіберген адам анықталады. EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма
Дискриптор -Сұраққа жауап береді Сабақты қорытындылау 4- тапсырма .«WordWall» онлайн платформасы арқылы сұрақтарға жауап береді Дескриптор: Онлайн платформа арқылы сұрақтарға жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3- тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4- тапсырманы орындайды |
ҚБ «Жарайсыңда» «бәрекелді» «керемет» Коментарий арқылы бірін-бірі бағалау Бас бармақ арқылы бірін –бірі бағалайды Смайлик арқылы
Қол шапалақтау арқылы бағалайды |
А-4 парақшасы, стикер, маркер Оқулық, дәптер Компьютер, оқулық тапсырма https://wordwall.net/resource/67781108 |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия. - Сіз бүгін сабақтан не үйрендіңіз? - Қандай қиындықтарға тап болдыңыз
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Слайд/плакат |
|
Үй тапсырмасы |
§ 21 оқу. 78-80 беттер |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз






























