Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім: |
8.3D Координация және реттелу |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Омар Аружан Қуатбекқызы |
|
Күні: |
17.02.2024 |
|
Сыныбы:8д |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көру қызметінің бұзылуы. Көру гигиенасы. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
8.1.7.1 көруді қабылдаудың ерекшеліктерін зерттеу және көру гигиенасы ережесін сипаттау |
|
Сабақтың мақсаты: |
Көрудің бұзылуын біледі, анықтай алады. Көру гигиенасын айта алады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту |
Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасамын, түгендеймін. 2. Психологиялық ахуал тудыру. Шаттық шеңберіне тұрады.
|
|||||||||||||
|
Сабақтың басы |
World wall программасы арқылы алдынғы өткен тақырып бойынша ұяшықтарды таңдап, сұраққа жауап береді.
. |
World wall программасы арқылы өткен тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді. |
Дескриптор:Әрбір дұрыс жауапқа 1балл |
https://wordwall.net/ru/resource/68440086/көру-мүшесінің-құрылысы |
||||||||||
|
Сабақтың басы |
Сабақтың тақырыбын, мақсатын айтамын. Жаңа тақырыпты түсіндіремін.
|
Жаңа тақырыпты меңгереді. |
|
Презентация |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жұптық жұмыс Тапсырма №1. Сәйкестендіру
Топтық жұмыс 3-топқа бөлемін. Тапсырма №2. “Постер” әдісі арқылы берілген тақырыпты қорғайды. 1 топ- көз қызметінің бұзылуы. 2 топ – көру гигиенасы. 3 топ – катаракта, глаукома көз аурулары. |
Дескриптор: көз ауруларын сәйкестендіре алады.
Дескриптор: 1 топ- көз қызметінің бұзылуын айта алады. 2 топ – көру гигиенасы туралы айта алады. 3 топ – катаракта, глаукома көз аурулары туралы айта алады. |
5балл
Постер қорғауға 3балл.
|
Тапсырма қағазы
ДК экраны 8-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. |
||||||||||
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия
|
Оқушыларға бағалау парағын таратып беремін.
|
Оқушылар бүгінгі сабақтан не үйренді,қандай әсер алды өз ойларын жазады және бағалайды. |
Оқушылар өз-өздерін бағалайды. 1-10 баллдық жүйе бойынша бағалап шығады. |
|
||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Көру қызметінің бұзылуы. Көру гигиенасы
Көру қызметінің бұзылуы. Көру гигиенасы
Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім: |
8.3D Координация және реттелу |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Омар Аружан Қуатбекқызы |
|
Күні: |
17.02.2024 |
|
Сыныбы:8д |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Көру қызметінің бұзылуы. Көру гигиенасы. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
8.1.7.1 көруді қабылдаудың ерекшеліктерін зерттеу және көру гигиенасы ережесін сипаттау |
|
Сабақтың мақсаты: |
Көрудің бұзылуын біледі, анықтай алады. Көру гигиенасын айта алады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту |
Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасамын, түгендеймін. 2. Психологиялық ахуал тудыру. Шаттық шеңберіне тұрады.
|
|||||||||||||
|
Сабақтың басы |
World wall программасы арқылы алдынғы өткен тақырып бойынша ұяшықтарды таңдап, сұраққа жауап береді.
. |
World wall программасы арқылы өткен тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді. |
Дескриптор:Әрбір дұрыс жауапқа 1балл |
https://wordwall.net/ru/resource/68440086/көру-мүшесінің-құрылысы |
||||||||||
|
Сабақтың басы |
Сабақтың тақырыбын, мақсатын айтамын. Жаңа тақырыпты түсіндіремін.
|
Жаңа тақырыпты меңгереді. |
|
Презентация |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Жұптық жұмыс Тапсырма №1. Сәйкестендіру
Топтық жұмыс 3-топқа бөлемін. Тапсырма №2. “Постер” әдісі арқылы берілген тақырыпты қорғайды. 1 топ- көз қызметінің бұзылуы. 2 топ – көру гигиенасы. 3 топ – катаракта, глаукома көз аурулары. |
Дескриптор: көз ауруларын сәйкестендіре алады.
Дескриптор: 1 топ- көз қызметінің бұзылуын айта алады. 2 топ – көру гигиенасы туралы айта алады. 3 топ – катаракта, глаукома көз аурулары туралы айта алады. |
5балл
Постер қорғауға 3балл.
|
Тапсырма қағазы
ДК экраны 8-сынып оқулығы. Жұмыс дәптерлері. |
||||||||||
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия
|
Оқушыларға бағалау парағын таратып беремін.
|
Оқушылар бүгінгі сабақтан не үйренді,қандай әсер алды өз ойларын жазады және бағалайды. |
Оқушылар өз-өздерін бағалайды. 1-10 баллдық жүйе бойынша бағалап шығады. |
|
||||||||||
шағым қалдыра аласыз
















