|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||||||||||||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 Күні: 16.11.22 Сынып: 5 А |
Бөлім:4. Ежелгі көшпелілер мәдениеті Мұғалімнің аты-жөні: Талипова Э.Е. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Көшпелілер - жауынгер халық. |
|||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
5.1.2.1 тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну және нақты ақпаратты анықтау. 5.4.5.1 жазба жұмыстарында сипаттау, бейнелеу құралдарын қолданып жазу |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсінеді, жазба жұмыстарында сипаттау, бейнелеу құралдарын қолданып жаза алады. |
|||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Көшпеліліер, өркениет |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 7 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: (Ұ) Оқушылардың бір-біріне жақсы тілек айту арқылы жағымды ахуал қалыптастыру.
Сабақ мақсатымен таныстыру |
Мақсаты: оқушылар бойында идея немесе тілек білдіру, тыңдау дағдыларын дамытуға бағыттау, сондай-ақ барлық оқушыларды қатыстыру арқылы оқыту жағдайларын теңестіру. Тиімділігі: оқушыны бір-біріне тілек айту арқылы жақындастырады, көңіл күйін көтереді, бауырмалдығын оятады. |
|
Смайликтер |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 30 минут |
1-тапсырма Тыңдалым Мәтіннің мазмұны бойынша тірек сөздерді анықта.Олардың синонимін тап.Сол сөздерді кірістіріп,мәтін мазмұнын қысқаша жаз,айт. |
Мәтіннің мазмұны бойынша тірек сөздерді анықтап,олардың синонимін табады. Сол сөздерді кірістіріп,мәтін мазмұнын тірек сөздермен айтады. |
Ауызша кері байланыс беру. Жақсы! Тамаша!
|
Оқулық 77 бет
|
||||||||||||||||||
|
|
2-тапсырма Жазылым Кесте бойынша мәтіннен жіктеу, сұрау, сұрау есімдіктерін теріп жаз. |
Оқушылар есімдіктерді теріп жазады.
|
Дескриптор: - жіктеу, сұрау, сілтеу есімдіктерін теріп жазады;
|
Оқулық 77 бет
|
||||||||||||||||||
|
3-тапсырма.Айтылым «Аквриум» Жағдаяттық тапсырма. Шетелдік досың сенен ежелгі көшпелілер туралы сұрады.Осы жағдаятты парталас досыңмен рольдік ойын түрінде көрсет.Сынып ең үздік әрі сәтті диалогты анықтасын.Диалогте жіктеу, сұрау есімдіктерін қолданыңдар. |
Оқушылар жағдаяттық тапсырма бойынша рольдік ойын ойнайды. |
Ауызша кері байланыс беру.
Жақсы! Тамаша! |
||||||||||||||||||||
|
Жазылым.10-тапсырма.
|
. Жазылым. Суртеке қарап, адамдар мен табиғатты сипаттап жазады.
|
|
Оқулық 78 бет
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Рефлексия (Ө)Әдісі: Кері байланыс Оқушылар сабақтан алған әсерлерін смайликтер арқылы көрсетеді. |
|
||||||||||||||||||||
|
|
Үй тапсырмасы: 83-бет, 2-тапсырма Бағалау.Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
|||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Көшпелілер - жауынгер халық.
Көшпелілер - жауынгер халық.
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||||||||||||||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 Күні: 16.11.22 Сынып: 5 А |
Бөлім:4. Ежелгі көшпелілер мәдениеті Мұғалімнің аты-жөні: Талипова Э.Е. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Көшпелілер - жауынгер халық. |
|||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
5.1.2.1 тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну және нақты ақпаратты анықтау. 5.4.5.1 жазба жұмыстарында сипаттау, бейнелеу құралдарын қолданып жазу |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар: тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсінеді, жазба жұмыстарында сипаттау, бейнелеу құралдарын қолданып жаза алады. |
|||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Көшпеліліер, өркениет |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 7 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: (Ұ) Оқушылардың бір-біріне жақсы тілек айту арқылы жағымды ахуал қалыптастыру.
Сабақ мақсатымен таныстыру |
Мақсаты: оқушылар бойында идея немесе тілек білдіру, тыңдау дағдыларын дамытуға бағыттау, сондай-ақ барлық оқушыларды қатыстыру арқылы оқыту жағдайларын теңестіру. Тиімділігі: оқушыны бір-біріне тілек айту арқылы жақындастырады, көңіл күйін көтереді, бауырмалдығын оятады. |
|
Смайликтер |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 30 минут |
1-тапсырма Тыңдалым Мәтіннің мазмұны бойынша тірек сөздерді анықта.Олардың синонимін тап.Сол сөздерді кірістіріп,мәтін мазмұнын қысқаша жаз,айт. |
Мәтіннің мазмұны бойынша тірек сөздерді анықтап,олардың синонимін табады. Сол сөздерді кірістіріп,мәтін мазмұнын тірек сөздермен айтады. |
Ауызша кері байланыс беру. Жақсы! Тамаша!
|
Оқулық 77 бет
|
||||||||||||||||||
|
|
2-тапсырма Жазылым Кесте бойынша мәтіннен жіктеу, сұрау, сұрау есімдіктерін теріп жаз. |
Оқушылар есімдіктерді теріп жазады.
|
Дескриптор: - жіктеу, сұрау, сілтеу есімдіктерін теріп жазады;
|
Оқулық 77 бет
|
||||||||||||||||||
|
3-тапсырма.Айтылым «Аквриум» Жағдаяттық тапсырма. Шетелдік досың сенен ежелгі көшпелілер туралы сұрады.Осы жағдаятты парталас досыңмен рольдік ойын түрінде көрсет.Сынып ең үздік әрі сәтті диалогты анықтасын.Диалогте жіктеу, сұрау есімдіктерін қолданыңдар. |
Оқушылар жағдаяттық тапсырма бойынша рольдік ойын ойнайды. |
Ауызша кері байланыс беру.
Жақсы! Тамаша! |
||||||||||||||||||||
|
Жазылым.10-тапсырма.
|
. Жазылым. Суртеке қарап, адамдар мен табиғатты сипаттап жазады.
|
|
Оқулық 78 бет
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Рефлексия (Ө)Әдісі: Кері байланыс Оқушылар сабақтан алған әсерлерін смайликтер арқылы көрсетеді. |
|
||||||||||||||||||||
|
|
Үй тапсырмасы: 83-бет, 2-тапсырма Бағалау.Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. |
|||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз

















