Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Крауфандинг 11 сынып информатика
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары
Crowdfunding платформаларының
жұмыс істеу қағидалары
Бөлім: |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Утетлеуова Аксамал
Кенжемуратовна |
|
Күні: |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Crowdfunding платформаларының жұмыс істеу қағидалары |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.5.3.2 Crowdfunding (краудфандинг) платформасының жұмыс принциптерін сипаттау |
|
Сабақтың мақсаты |
Crowdfunding платформаларының қағидаларын тұжырымдау арқылы қолданылу аясын баяндау |
|
1.Ерекше (инклюзив) 2.Талантты(Дене) 3.Дарынды(мимен) білім беруді қажет ететін оқушыға арналған сабақ мақсаты: |
Crowdfunding платформаларына түсініктеме беру арқылы жұмыс істеу қағидаларын сипаттау |
|
ЕББҚ сипаттамасы |
Көз көру қабілетінде бұзылыстары бар оқушы, ақыл-есі дұрыс |
|
Бағалау критерийі |
Crowdfunding (краудфандинг) платформаларының түрлерін анықтайды Әр платформаның қолданылу принциптерін сипаттайды |
|
Ойлау дағдылары |
Түсіну, колдану, талдау |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Ұйымдастыру 4 мин |
-Сәлеметсіздер ме, балалар! Оқушылардың сабаққа қатысуын тексеру.
Үй тапсырмасын тексеру. «Стартап» тақырыбы бойынша білімін анықтау. Қолданылатын әдіс-тәсіл: «Ой қозғау» Ұйымдастыру формасы: ұжымдық, жеке. Дескрипторлар:
Әртүрлі пішіндер бойынша оқушылар тапсырма орындаудан қиналып немесе көмек қажет болған жағдайда үшбұрышты партаның үстіне қояды, ал барлығы дұрыс және орындап болған жағдайда дөңгелекті қояды. |
Информатика пәні бойынша кезекті сабаққа дайындық.
ҚБ1: Берілген сұрақтарға жауап беріңіз. 1. Стартап дегеніміз не? 2. Стартап жоба жасаудың құпиясы неде? 3. Стартап жобалардың түрлерін атаңыз? 4. Бұл ұғым қашан пайда болды? 5. IT стартап ұғымы мағынасын түсіндіріңіз? Wordwall платформасында сұрақтарға жауап береді
Әр тапсырма сайын 1 тапсырма жазылған парақшаның пішіні арқылы өз жұмыстарының нәтижесімен мұғаліммен бөлісіп отырады. |
Өзін –өзі бағалау.
10 баллдық жүйе |
Презентация Әр түрлі пішіндегі парақшалар Бағалау бетшесі
https://wordwall.net/resource/31548864
|
2 мин
|
Зейінін шоғырландыру Сынып ішінде атмосфераны қалыптастыру үшін крауфандинг платформасында саяхаттауды ұсыну |
Саяхат барысында: - Оқушылар –бағдарламашылар/аналитиктер -Тапсырыс беруші (пән мұғалімі) -Тұтынушылар (қатысушы мұғалімдер) |
|
Презентация |
5 мин
Жаңа сабақ
10 мин
20 мин |
«Case-study әдісі» проблемалық сұрақ бойынша тақырыпты ашу
Оқушыларды топтарға біріктіру |
Берілген суреттерге қарай отырып, проблемалық сұрақтарға жауап беру арқылы оқушылар жаңа сабақтың тақырыбын және мақсатын анықтайды
Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.
Кездейсоқ бөлу арқылы 3 топқа бірігеді |
|
Слайд Суреттер
https://www.classtools.net/random-group-generator/#.Yl6pf56mwl0.link |
Оқу мақсаты бойынша 1-тапсырма беріледі Саралау тәсілі Оқушылар зерттеу нәтижесін қай формада ұсынатынын өздері таңдайды.
Қолданылатын әдіс-тәсіл: «Brainstorm» Ұйымдастыру формасы: Жеке Оқушылар бұл тапсырмада жеке зерттеу жүргізіледі
|
ҚБ2: Ұсынылған сілтемеге өтіп, Crowdfunding платформасының маңыздылығына жеке зерттеу жүргізіп, өмірден алынған мысалмен анықтаңыз. Дескриптор:
|
Бірін-бірі бағалау
Оқушылар бірін-бірі доллар купюралары арқылы бағалайды |
Интернет сілтемесі https://kz.nesrakonk.ru/crowdfunding/ 1,2,5,10 долларлық купюралар |
|
Топтарды араластыру арқылы оқушылардың басқа оқушымен жұмыс жасауына жағдай жасаймыз Оқу мақсаты бойынша 2-тапсырма :беріледі
Қолданылатын әдіс-тәсіл: «ЗОТ» Зертте/Оқы/Талда Ұйымдастыру формасы: топтық Топтар арасында функционалдық сауаттылықты арттыруға бағытталған тапсырма талқыланады Функционалдық сауаттылық принципі: ғылыми-жаратылыстану Мәнмәтін: Жаһандық мәселелер |
ҚБ3: Оқушылар сіздер бағдарламашысыздар, мен сіздерге тапсырыс бермекшімін. Яғни, «Әлеуметті бірге көркейтейік» тақырыбында әлеммен бірге біздің елімізде орын алып жатқан әлеуметтік мәселелерді шешуге бағытталған жоба нобайын құрастырыңыз. Дескрипторлар:
|
Топтар өздерін дескриптор бойынша бағалайды 10 баллдық жүйе |
Презентация Әртүрлі сілтемелер Интернет көздері |
|
Ерекше оқушыға бағытталған жұмыстар EБҚO |
«Сізбен бірге» әдісі арқылы оқушымен бүгінгі тақырып талқыланып, маңызды ақпарат дәптерге жазылады. Әрі қарай тапсырмалар беріледі. 1-тапсырма Сөйлемдегі түсіп қалған сөздерді толықтыру ұсынылады. 2-тапсырма «Support» әдісі. Crowdfunding платформасың қолданылу принциптерін баяндауға мүмкіндік беретін түрткі сұрақтар қойылады |
ҚБ1: Сөйлемдерді жалғастырыңыз:
Интернеттен бірге қандай платформалар бар екенін іздеп көрейік пе? ҚБ2:
|
10 баллдық жүйе бойынша оқушылармен бірге бағалады |
Презентация Парақша Интернет ресурсы |
Сабақтың соңы 2 мин
|
Рефлексия Сервисте бүгінгі сабақ туралы өз пікірлерін қалдырады |
|
250 ₸ - Сатып алу
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация
жариялап табыс табыңыз!
Материалдарыңызды сатып, ақша табыңыз.
(kaspi Gold, Halyk bank)
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз Барлығы 663 959 материал жиналған
Осы аптаның ең үздік материалдары Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін тақырыптармен дайындаймыз Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады Толығырақ |