|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Күй құдіреті |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
3.1.3.1 шығармадағы кейіпкерлердің мінез-құлқы мен іс әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, сюжеттің дамуын болжау 3.1.5.1 өз ойы мен сезімін көркем - бейнелі сөздерді қолдана отырып жеткізу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығармадағы кейіпкерлердің мінез-құлқы мен іс әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, сюжеттің дамуын болжау жасайды;
|
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаттары |
Сабақ құндылығы: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады Психологиялық ахуаулды жақсыртуға қатысады Үлкен де
«Сіз» Құндылық мақсаты: Еңбекке, еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Үй тапсырмасын пысықтау: «Асыл сөз» Баллаар, мен сендерге адамзаттың ең жақсы қасиеттерін жасырып, ойын алып келдім; Кім қаншалықты көп табар екен: https://wordwall.net/play/85295/223/996 Жарайсыңдар!
Сабақтың мақсаты: Шығармадағы кейіпкерлердің мінез-құлқы мен іс әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, сюжеттің дамуын болжау жасайды Құндылық мақсаты: Еңбекке, еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Тақырыпты ашу Балалар, қане, домбыра мен Әл Фараби атамыз туралы қызықты ақпараттарды көрелік (AR/VR шынайылық кубы) Жасанды интеллект 1 – тапсырма ФС тапсырмасы «Күй құдіреті» әңгімесін оқиды;
2 – тапсырма (жұптық жұмыс) Фараби тартқан күйдің құдіреті неде деп ойлайсыңдар? Мәтінге сүйеніп жауап жазыңдар:
Мұғалім көмегімен Домбыра құрлымын талдау ПРЕЗЕНТАЦИЯЛЫҚ ЖҰМЫС 3 – тапсырма Сыныпта күй ойнатылады ТОПТАР күйді тыңдай отырып өз әсерлерімен бөліседі «Модельдеу» әдісі Жазушылар тобы Күй тыңдау барысынада көз алдарыңа елестеген табиғатты қағаз бетіне түсіріп эссе жазу. Ақындар тобы Мына сөздерге байланысты төрт жол өлең шығару: табиғат, күй, кең дала, жыр. Суретшілер тобы Тыңдаған күйге байланысты көз алдарыңа елестеген табиғат көрінісін қағаз бетіне түрлі-түсті бояумен түсіру. СЕРГІТУ
СӘТІ 4 – тапсырма «Күй құдіреті» «Асықтар» әдісі
Жарайсыңдар! Үйге: Н.Тілендиев туралы ақпарттар жинау «Асықтар» әдісі арқылы кері байланыс береді |
Амандасады Психолгиялық ахуалды реттеуге қатысады Үй тапсырмасын пысықтайды Сабақ мақсатымен танысады Жасанды интеллект арқылы жұмыс жасайды Әңгімені оқиды Әңгімеге сүйеніп жауап жазады Топтық жұмыстарды атқарады Сергіту сәтіне қатысады Қортынды сұрақтарға жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Оқушылар домбыр арқылы өз ұпайларын алады Дескриптор: Жасырын сөздерді дұрыс табады; ҚБ: Тамаша! Дескриптор: Әңгімені қатесіз оқиды – 1 б Шығарма кейіпкерлеріне мінездеме береді – 1 б Оқиғаның өрбуін болжайды – 1 б Күй құдіретін автор қалай жеткізгенін анықтайды – 1 б Жалпы – 4 б ҚБ: Керемет! Дескриптор: Фараби тартқан күйдің құдіреті неде екенін анықтайды – 1б Өз ойларын дәлелдейді – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: Күй әсерімен әр топ бөліседі – 1 б Өз жұмыстарын ұсынады – 1 б Өз жасаған жұмыстарын қорғайды – 1 Жалпы – 3 б ҚБ: Жарайсың! Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді – 1 б ҚБ: Өте жақсы! |
Слайд https://wordwall.net/play/85295/223/996 Жасанды интеллект
Презентациялық жұмыс Күй А3 парақ Сурет Презентациялық жұмыс асықтар |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Күй құдіреті 3 сынып
Күй құдіреті 3 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Күй құдіреті |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
3.1.3.1 шығармадағы кейіпкерлердің мінез-құлқы мен іс әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, сюжеттің дамуын болжау 3.1.5.1 өз ойы мен сезімін көркем - бейнелі сөздерді қолдана отырып жеткізу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығармадағы кейіпкерлердің мінез-құлқы мен іс әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, сюжеттің дамуын болжау жасайды;
|
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаттары |
Сабақ құндылығы: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады Психологиялық ахуаулды жақсыртуға қатысады Үлкен де
«Сіз» Құндылық мақсаты: Еңбекке, еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Үй тапсырмасын пысықтау: «Асыл сөз» Баллаар, мен сендерге адамзаттың ең жақсы қасиеттерін жасырып, ойын алып келдім; Кім қаншалықты көп табар екен: https://wordwall.net/play/85295/223/996 Жарайсыңдар!
Сабақтың мақсаты: Шығармадағы кейіпкерлердің мінез-құлқы мен іс әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, сюжеттің дамуын болжау жасайды Құндылық мақсаты: Еңбекке, еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Тақырыпты ашу Балалар, қане, домбыра мен Әл Фараби атамыз туралы қызықты ақпараттарды көрелік (AR/VR шынайылық кубы) Жасанды интеллект 1 – тапсырма ФС тапсырмасы «Күй құдіреті» әңгімесін оқиды;
2 – тапсырма (жұптық жұмыс) Фараби тартқан күйдің құдіреті неде деп ойлайсыңдар? Мәтінге сүйеніп жауап жазыңдар:
Мұғалім көмегімен Домбыра құрлымын талдау ПРЕЗЕНТАЦИЯЛЫҚ ЖҰМЫС 3 – тапсырма Сыныпта күй ойнатылады ТОПТАР күйді тыңдай отырып өз әсерлерімен бөліседі «Модельдеу» әдісі Жазушылар тобы Күй тыңдау барысынада көз алдарыңа елестеген табиғатты қағаз бетіне түсіріп эссе жазу. Ақындар тобы Мына сөздерге байланысты төрт жол өлең шығару: табиғат, күй, кең дала, жыр. Суретшілер тобы Тыңдаған күйге байланысты көз алдарыңа елестеген табиғат көрінісін қағаз бетіне түрлі-түсті бояумен түсіру. СЕРГІТУ
СӘТІ 4 – тапсырма «Күй құдіреті» «Асықтар» әдісі
Жарайсыңдар! Үйге: Н.Тілендиев туралы ақпарттар жинау «Асықтар» әдісі арқылы кері байланыс береді |
Амандасады Психолгиялық ахуалды реттеуге қатысады Үй тапсырмасын пысықтайды Сабақ мақсатымен танысады Жасанды интеллект арқылы жұмыс жасайды Әңгімені оқиды Әңгімеге сүйеніп жауап жазады Топтық жұмыстарды атқарады Сергіту сәтіне қатысады Қортынды сұрақтарға жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Оқушылар домбыр арқылы өз ұпайларын алады Дескриптор: Жасырын сөздерді дұрыс табады; ҚБ: Тамаша! Дескриптор: Әңгімені қатесіз оқиды – 1 б Шығарма кейіпкерлеріне мінездеме береді – 1 б Оқиғаның өрбуін болжайды – 1 б Күй құдіретін автор қалай жеткізгенін анықтайды – 1 б Жалпы – 4 б ҚБ: Керемет! Дескриптор: Фараби тартқан күйдің құдіреті неде екенін анықтайды – 1б Өз ойларын дәлелдейді – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: Күй әсерімен әр топ бөліседі – 1 б Өз жұмыстарын ұсынады – 1 б Өз жасаған жұмыстарын қорғайды – 1 Жалпы – 3 б ҚБ: Жарайсың! Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді – 1 б ҚБ: Өте жақсы! |
Слайд https://wordwall.net/play/85295/223/996 Жасанды интеллект
Презентациялық жұмыс Күй А3 парақ Сурет Презентациялық жұмыс асықтар |
||
шағым қалдыра аласыз

















