Жамбыл мектеп-гимназиясы шығармашыл топтың «Lesson Study» жоспары
Топ мүшелері:
Саурықова Алия-қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
Жеттікбаева Айжан-химия,биология пәнінің мұғалімі
Абсаматова Мадина-тарих пәнінің мұғалімі
Хасен Назерке- ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Мақсаты: Мектептегі негізгі пәндер бойынша оқушылардың білім деңгейін көтеру және сабақ өтудің әдіс-тәсілдерін жетілдіру мақсатында мұғалімдермен бірлесе отырып жоспарлау.Сабақ өту,бақылау және оқыту мен оқуды зерделеу.
|
№ |
Жұмыстар мазмұны |
Мерзімі |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі а) Зерттеу сабақтарын жүргізу үшін мұғалімдердің тобын ұйымдастыру б) Отырыстар,кездесулер кестесін құру |
Қаңтар Әр дүйсенбі сайын |
Отырыс хаттамалары Ашық сабақтар кестесі |
|
|
|
Іске асыру |
|
|
|
|
1.Топтың алғашқы отырысы,жетілдіретін іс-әрекетті анықтау. а) оқу ісі бойынша директор орынбасарларының,психологтың орта буын сыныптарын тексеру қорытындыларымен танысу және оқу басымдықтарын анықтау үшін бағалау құжаттарымен танысу; б) Келешекте сабақтарға жаңа әдістерді тиімді қолдану үшін,әрі қарай жетілдіру үшін қоғамдастық жетекшісімен бірге сабақ өту әдістерін анықтау; в) Сынып жетекшісімен және сол сыныпқа сабақ беретін мұғалімдерімен кездесу,әңгіме жүргізу. г) зерттеу сабағының сабақ жоспарын құру д) қажетті материалдарды жинақтау |
Қаңтар Қаңтар Қаңтар |
ІІ тоқсанның қорытындысы Пит Дадли нұсқаулығымен Лессон Стади Топ мүшелерінің жоспарлары |
|
|
Зерттеу сабақтарының жоспарын түзу 9а сыныбындағы зерттеу циклдары |
|
|
|
|
1-цикл зерттеулері а) сабақты бірлесе отырып жоспарлау Зерттеу тақырыбы: Диалог арқылы сыни ойлауды жетілдіру Мақсаты: Оқушылардың сыни ойлауын дамыту, диалогтік оқыту арқылы сабақ үдерісін түрлендіру,өзара қарым-қатынасқа түсіре отырып,белсенділігін дамыту. в) зерттеу жүргізу үшін зерттелетін үш оқушыны анықтау.Әрқайсысы сол сыныптың үздік,орта және үлгерімі төмен оқушылары; г) жүргізіліп жатқан зерттеуді бақылау д) зерттеу сабақтарын жүргізу; е) оқушылар сауалнамаларын,рефлексияларын сараптау,талдау. ж) Келесі «Lesson stady» жоспарлау |
Ақпан Ақпан Ақпан |
Фотосуреттер, бейнежазбалар Оқушылардың рефлексия, Сауалнамалары |
|
|
2-зерттеу циклі |
|
|
|
|
Мақсаты: анықталған мәселе бойынша зерттеуді жалғастыру. а) бірлесіп жоспарлау б)сабақты өткізу,бақылау жүргізу. в) оқушылар сауалнамалары г) талдау «Lesson stady» -2, «Lesson stady»-3, |
|
Зерттеу тобының хаттамалары |
|
|
3-зерттеу циклі |
|
|
|
|
Мақсаты: қысқамерзімді жасалған жұмыстар қорытындысын шығару. а) бірлесіп жоспарлау б)ашық сабақ өткізу в)оқушылар сауалнамалары г) «Lesson stady» -4 жұмысын талдау Жұмыстың ортақ қорытындысын шығару. |
|
ОМЖ,ҚМЖ бойынша өткізілген ашық сабақтар жинағын шығару. |
|
|
Қорытындылар,нәтижелер «Lesson stady» зерттеу жұмысының қорытындысын жариялау. |
Ақпан |
Қоғамдастықта жариялау |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Лессон стади жоспары
Лессон стади жоспары
Жамбыл мектеп-гимназиясы шығармашыл топтың «Lesson Study» жоспары
Топ мүшелері:
Саурықова Алия-қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
Жеттікбаева Айжан-химия,биология пәнінің мұғалімі
Абсаматова Мадина-тарих пәнінің мұғалімі
Хасен Назерке- ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
Мақсаты: Мектептегі негізгі пәндер бойынша оқушылардың білім деңгейін көтеру және сабақ өтудің әдіс-тәсілдерін жетілдіру мақсатында мұғалімдермен бірлесе отырып жоспарлау.Сабақ өту,бақылау және оқыту мен оқуды зерделеу.
|
№ |
Жұмыстар мазмұны |
Мерзімі |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі а) Зерттеу сабақтарын жүргізу үшін мұғалімдердің тобын ұйымдастыру б) Отырыстар,кездесулер кестесін құру |
Қаңтар Әр дүйсенбі сайын |
Отырыс хаттамалары Ашық сабақтар кестесі |
|
|
|
Іске асыру |
|
|
|
|
1.Топтың алғашқы отырысы,жетілдіретін іс-әрекетті анықтау. а) оқу ісі бойынша директор орынбасарларының,психологтың орта буын сыныптарын тексеру қорытындыларымен танысу және оқу басымдықтарын анықтау үшін бағалау құжаттарымен танысу; б) Келешекте сабақтарға жаңа әдістерді тиімді қолдану үшін,әрі қарай жетілдіру үшін қоғамдастық жетекшісімен бірге сабақ өту әдістерін анықтау; в) Сынып жетекшісімен және сол сыныпқа сабақ беретін мұғалімдерімен кездесу,әңгіме жүргізу. г) зерттеу сабағының сабақ жоспарын құру д) қажетті материалдарды жинақтау |
Қаңтар Қаңтар Қаңтар |
ІІ тоқсанның қорытындысы Пит Дадли нұсқаулығымен Лессон Стади Топ мүшелерінің жоспарлары |
|
|
Зерттеу сабақтарының жоспарын түзу 9а сыныбындағы зерттеу циклдары |
|
|
|
|
1-цикл зерттеулері а) сабақты бірлесе отырып жоспарлау Зерттеу тақырыбы: Диалог арқылы сыни ойлауды жетілдіру Мақсаты: Оқушылардың сыни ойлауын дамыту, диалогтік оқыту арқылы сабақ үдерісін түрлендіру,өзара қарым-қатынасқа түсіре отырып,белсенділігін дамыту. в) зерттеу жүргізу үшін зерттелетін үш оқушыны анықтау.Әрқайсысы сол сыныптың үздік,орта және үлгерімі төмен оқушылары; г) жүргізіліп жатқан зерттеуді бақылау д) зерттеу сабақтарын жүргізу; е) оқушылар сауалнамаларын,рефлексияларын сараптау,талдау. ж) Келесі «Lesson stady» жоспарлау |
Ақпан Ақпан Ақпан |
Фотосуреттер, бейнежазбалар Оқушылардың рефлексия, Сауалнамалары |
|
|
2-зерттеу циклі |
|
|
|
|
Мақсаты: анықталған мәселе бойынша зерттеуді жалғастыру. а) бірлесіп жоспарлау б)сабақты өткізу,бақылау жүргізу. в) оқушылар сауалнамалары г) талдау «Lesson stady» -2, «Lesson stady»-3, |
|
Зерттеу тобының хаттамалары |
|
|
3-зерттеу циклі |
|
|
|
|
Мақсаты: қысқамерзімді жасалған жұмыстар қорытындысын шығару. а) бірлесіп жоспарлау б)ашық сабақ өткізу в)оқушылар сауалнамалары г) «Lesson stady» -4 жұмысын талдау Жұмыстың ортақ қорытындысын шығару. |
|
ОМЖ,ҚМЖ бойынша өткізілген ашық сабақтар жинағын шығару. |
|
|
Қорытындылар,нәтижелер «Lesson stady» зерттеу жұмысының қорытындысын жариялау. |
Ақпан |
Қоғамдастықта жариялау |
шағым қалдыра аласыз













