|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып Қатысушылар саны: Қатыспаған саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Логикалық есептер |
|
Сабақтың мақсаты |
Өрнектің мәнін табуды, логикалық тапсырмаларды орындауды үйренеді. |
Сабақтың барысы
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің іс- әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
"Сиқырлы сөз" әдісі Мақсаты: Сабақтың тақырыбына
қызығушылық тудыру, топтық жұмысқа
ынталандыру.
|
Нұсқаулықтарды орындайды |
Ауызша , мадақтау |
|
|
Сабақтың ортасы |
№1. Өрнектің мәнін тауып, тиісті түспен боя.
4 8
6 №2. Бұзауға енесіне барар жолды көрсет.
№3. Тігінен де, көлденеңінен де қайталанбайтындай етіп, сандарды орналастыр.
№4. Есепті шығар. 1.Қайрат пен Талғат сурет салды. Олардың бірі тікұшақ пен ұшақты екіншісі машина мен кемені салды. Талғат кемені салды. Қайрат қай суретті салды.Жауабы: Қайрат тікұшақ пен ұшақты салды. 2. Ыдыстағы лимондар мен апельсиндер саны 3, ал апельсиндер мен мандариндер саны 5. Ыдыста неше лимон, неше апельсин және неше мандарин бар? 3.4 жұмыртқа 4 минут піссе, бір жұмыртқа неше минут піседі?Жауабы: 4 минут піседі. №5. Боя. 36-сары, 37-көк, 60-қоңыр, 62-қызыл, 63- сәбіз сары, 70-сұр, 29-малина түспен, 28-қара көк, 78-жасыл, 85-ашық жасыл, 74-сирень түспен боя.
|
Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды |
Стикрелер арқылы, Түрлі түсті жалаушалар арқылы, «Бес саусақ» әдісі арқылы
Шапалақтау арқылы бағалайды
Жұлдыздар арқылы бағалайды
Светофор арқылы
|
Интернет, моноблок, электронды тақта
|
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс . « Екі жұлдыз, бір тілек » әдісі арқылы кері байланыс жасайды.
|
Кері байланыс жасайды |
|
Интернет, моноблок, электронды тақта |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Логикалық есептер
Логикалық есептер
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып Қатысушылар саны: Қатыспаған саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Логикалық есептер |
|
Сабақтың мақсаты |
Өрнектің мәнін табуды, логикалық тапсырмаларды орындауды үйренеді. |
Сабақтың барысы
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің іс- әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
"Сиқырлы сөз" әдісі Мақсаты: Сабақтың тақырыбына
қызығушылық тудыру, топтық жұмысқа
ынталандыру.
|
Нұсқаулықтарды орындайды |
Ауызша , мадақтау |
|
|
Сабақтың ортасы |
№1. Өрнектің мәнін тауып, тиісті түспен боя.
4 8
6 №2. Бұзауға енесіне барар жолды көрсет.
№3. Тігінен де, көлденеңінен де қайталанбайтындай етіп, сандарды орналастыр.
№4. Есепті шығар. 1.Қайрат пен Талғат сурет салды. Олардың бірі тікұшақ пен ұшақты екіншісі машина мен кемені салды. Талғат кемені салды. Қайрат қай суретті салды.Жауабы: Қайрат тікұшақ пен ұшақты салды. 2. Ыдыстағы лимондар мен апельсиндер саны 3, ал апельсиндер мен мандариндер саны 5. Ыдыста неше лимон, неше апельсин және неше мандарин бар? 3.4 жұмыртқа 4 минут піссе, бір жұмыртқа неше минут піседі?Жауабы: 4 минут піседі. №5. Боя. 36-сары, 37-көк, 60-қоңыр, 62-қызыл, 63- сәбіз сары, 70-сұр, 29-малина түспен, 28-қара көк, 78-жасыл, 85-ашық жасыл, 74-сирень түспен боя.
|
Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды |
Стикрелер арқылы, Түрлі түсті жалаушалар арқылы, «Бес саусақ» әдісі арқылы
Шапалақтау арқылы бағалайды
Жұлдыздар арқылы бағалайды
Светофор арқылы
|
Интернет, моноблок, электронды тақта
|
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс . « Екі жұлдыз, бір тілек » әдісі арқылы кері байланыс жасайды.
|
Кері байланыс жасайды |
|
Интернет, моноблок, электронды тақта |
шағым қалдыра аласыз


























