|
Бөлім: |
4-бөлім: Кәсіп пен еңбек. Болашақ мамандықтары. Лексика. Грамматикалық материал (Сөздік қор. Сөздік құрам) |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Абылаева К |
|
|
Күні: |
17.11.2025 ж |
|
|
Сынып: 8 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Логистика туралы не білеміз? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.5.1 перифразаның түрлі тәсілдерін қолдана отырып, мәтін бойынша сұрақтар құрастыру; 8.3.4.1 эссе құрылымы мен даму желісін сақтап, мәселе бойынша ұсынылған шешімнің артықшылығы мен кемшілік тұстарын салыстыру, өз ойын дәлелдеп жазу (аргументативті эссе). |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Құндылықтар |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың ортасы |
Оқушылармен амандасу,
түгендеу.
Логистиканы қарапайым тілмен қалай түсіндірер едіңіз? Бұл терминді қандай жағдайларда жиі қолданамыз?
Оқылым тапсырмасы
2-тапсырмасы. Мәтінді оқып, логистикаға байланысты бес перифразалы сұрақ
құрастырыңдар. Оқылымнан кейінгі тапсырма 3-тапсырма. Оқылым мәтінінен сөздік құрамға енетін термин және кірме ссөздерді теріп жазыңдар.
|
Іс-әрекет арқылы көрсетіп,
амандасады.
Үй жұмысына берілген
тапсырманы тексертеді;
Эссе құрылымы мен даму желісін сақтап, мәселе бойынша ұсынылған шешімнің артықшылығы мен кемшілік тұстарын салыстырып, өз ойын дәлелдеп жазады. |
Мұғалімнің кері байланысы:
«Тамаша!»
Дескриптор:
Дескриптор:
|
Оқулық, перезентация.
Оқулық, презентация
Оқулық,
презентация
|
|
Сабақтың соң |
Сабақтың маңызды
тұстары, .... |
Сабақты
қорытындылауға арналған сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалімнің кері байланысы:
Үй тапсырмасын жазып алады. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Логисика туралы не білеміз?
Логисика туралы не білеміз?
|
Бөлім: |
4-бөлім: Кәсіп пен еңбек. Болашақ мамандықтары. Лексика. Грамматикалық материал (Сөздік қор. Сөздік құрам) |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Абылаева К |
|
|
Күні: |
17.11.2025 ж |
|
|
Сынып: 8 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Логистика туралы не білеміз? |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.5.1 перифразаның түрлі тәсілдерін қолдана отырып, мәтін бойынша сұрақтар құрастыру; 8.3.4.1 эссе құрылымы мен даму желісін сақтап, мәселе бойынша ұсынылған шешімнің артықшылығы мен кемшілік тұстарын салыстыру, өз ойын дәлелдеп жазу (аргументативті эссе). |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
|
Құндылықтар |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың ортасы |
Оқушылармен амандасу,
түгендеу.
Логистиканы қарапайым тілмен қалай түсіндірер едіңіз? Бұл терминді қандай жағдайларда жиі қолданамыз?
Оқылым тапсырмасы
2-тапсырмасы. Мәтінді оқып, логистикаға байланысты бес перифразалы сұрақ
құрастырыңдар. Оқылымнан кейінгі тапсырма 3-тапсырма. Оқылым мәтінінен сөздік құрамға енетін термин және кірме ссөздерді теріп жазыңдар.
|
Іс-әрекет арқылы көрсетіп,
амандасады.
Үй жұмысына берілген
тапсырманы тексертеді;
Эссе құрылымы мен даму желісін сақтап, мәселе бойынша ұсынылған шешімнің артықшылығы мен кемшілік тұстарын салыстырып, өз ойын дәлелдеп жазады. |
Мұғалімнің кері байланысы:
«Тамаша!»
Дескриптор:
Дескриптор:
|
Оқулық, перезентация.
Оқулық, презентация
Оқулық,
презентация
|
|
Сабақтың соң |
Сабақтың маңызды
тұстары, .... |
Сабақты
қорытындылауға арналған сұрақтарға жауап береді. |
Мұғалімнің кері байланысы:
Үй тапсырмасын жазып алады. |
|
шағым қалдыра аласыз














