Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Шығыс Қазақстан облысының Білім басқармасы
«М.О.Әуезов атындағы педагогикалық колледжі» КМҚК

«Бекітемін»: _________
колледждің әдіскері:
Оспанова. Д.Т
«Келісемін»: _________
Сынып жетекшісі:
Абжекенова.Г.М
САБАҚ ЖОСПАРЫ
ТАҚЫРЫБЫ: «Маған не ұнайды? Буын»

Өтетін орны: Ғ.Мүсірепов атындағы орта мектебі
Сынып: 1
Мерзімі: 24.09.2020
Тобы: 310
Машықкер: Құмарова Қаламқас Арманқызы
Баға: «__»___________
Семей, 2020 жыл
|
Тақырыбы: |
Маған не ұнайды? Буын |
||
|
Күні, айы: 24.09.2020 |
Машықкердің аты-жөні: Құмарова.Қ.А |
||
|
Сынып: 1 |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
|
|
Оқу мақсаты: |
1.1.9.3 Сөздің буыннан тұратынын түсіну және сөздегі буын санын анықтау. 1.1.3.1 Мұғалімнің көмегімен оқиғаның ретін сақтай отырып баяндау. |
||
|
Сабақ нәтижесі: |
Барлық оқушылар: Суреттегі заттарды атайды. |
||
|
Оқушылардың басым бөлігі: Заттарды атайды, буынға бөледі. |
|||
|
Кейбір оқушылар: Тақырыпты түсініп, тыңдап, сұрақтар арқылы талқылайды. |
|||
|
Бағалау критерийі |
Оқиғанды ретімен әңгімелейді. Сөздерді буынға бөледі және буын санын анықтайды. |
||
|
Тілдік мақсаттар |
Диалог жазуға арналған сөз тіркестері: • Суретте қандай затты көріп тұрмыз? • Достарымыздың атын атайық? • Заттардың алғашқы әріптерінен қандай сөз шықты? |
||
|
Ресурстар |
Оқулық, суреттер. |
||
|
Әдіс-тәсілдер |
«Шеңбердегі әңгіме" әдісі, «Түйінді сөз», көрнекілік, Рефлексия. |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Дүниетану, математика. |
||
|
Сабақтың барысы |
|||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі:
Күн жарығын алақанға саламын, Жүрегіме басып ұстай қаламын. Ізгі әрі нәзік, жарық, мейірімді, Бола кетер сонда дереу жан-жағым!
Үй тапсырмасын тексеру: « Миға шабуыл» әдісі арқылы.
|
|
|
|
Сабақтың ортасы 10 минут 5 минут 10 минут |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. «Буын» тақырыбында бейне жазба көру. 1 тапсырма: «Шеңбердегі әңгіме» әдісі. Суретке қарап, сұрақтарға жауап беріп көр? Бала кімді шақырды? Ол «ата" сөзін қалай айтты? Дискриптор: 1)Сурет бойынша әңгімелейді 2) Сөзді буынға бөліп айтады. Бағалау: «От шашу" 2 тапсырма: Жеке жұмыс. «Түйінді сөз» (Берілген тапсырма бойынша оқушылар жауап іздейді, жауап береді) Досыңның аты кім? Оның есімін буынға бөліп айтып көр Дискриптор: 1)Достарының атын атайды 2)Сөздерді буынға бөледі 3) Буын санын санайды. Бағалау: «Бағдаршам түстерімен» 3 тапсырма: Жұптық жұмыс Суретте көрсетілгендерді буынға бөліп айт.
Дискриптор: 1)Берілген суреттегі сөздерді буынға бөліп айта алады. Бағалау: «Бесбармақ" әдісі. |
https://youtu.be/7DZTrd8PKv0
|
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Кері байланыс: - Балалар бүгінгі сабақ қызықты өтті ме? - Не түсіндіңдер? - Не түсінбедіңдер? Рефлексия: «Бағдаршам»
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Маған не ұнайды? Буын
Маған не ұнайды? Буын
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Шығыс Қазақстан облысының Білім басқармасы
«М.О.Әуезов атындағы педагогикалық колледжі» КМҚК

«Бекітемін»: _________
колледждің әдіскері:
Оспанова. Д.Т
«Келісемін»: _________
Сынып жетекшісі:
Абжекенова.Г.М
САБАҚ ЖОСПАРЫ
ТАҚЫРЫБЫ: «Маған не ұнайды? Буын»

Өтетін орны: Ғ.Мүсірепов атындағы орта мектебі
Сынып: 1
Мерзімі: 24.09.2020
Тобы: 310
Машықкер: Құмарова Қаламқас Арманқызы
Баға: «__»___________
Семей, 2020 жыл
|
Тақырыбы: |
Маған не ұнайды? Буын |
||
|
Күні, айы: 24.09.2020 |
Машықкердің аты-жөні: Құмарова.Қ.А |
||
|
Сынып: 1 |
Сабаққа қатысқан оқушылар саны: |
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны: |
|
|
Оқу мақсаты: |
1.1.9.3 Сөздің буыннан тұратынын түсіну және сөздегі буын санын анықтау. 1.1.3.1 Мұғалімнің көмегімен оқиғаның ретін сақтай отырып баяндау. |
||
|
Сабақ нәтижесі: |
Барлық оқушылар: Суреттегі заттарды атайды. |
||
|
Оқушылардың басым бөлігі: Заттарды атайды, буынға бөледі. |
|||
|
Кейбір оқушылар: Тақырыпты түсініп, тыңдап, сұрақтар арқылы талқылайды. |
|||
|
Бағалау критерийі |
Оқиғанды ретімен әңгімелейді. Сөздерді буынға бөледі және буын санын анықтайды. |
||
|
Тілдік мақсаттар |
Диалог жазуға арналған сөз тіркестері: • Суретте қандай затты көріп тұрмыз? • Достарымыздың атын атайық? • Заттардың алғашқы әріптерінен қандай сөз шықты? |
||
|
Ресурстар |
Оқулық, суреттер. |
||
|
Әдіс-тәсілдер |
«Шеңбердегі әңгіме" әдісі, «Түйінді сөз», көрнекілік, Рефлексия. |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Дүниетану, математика. |
||
|
Сабақтың барысы |
|||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі:
Күн жарығын алақанға саламын, Жүрегіме басып ұстай қаламын. Ізгі әрі нәзік, жарық, мейірімді, Бола кетер сонда дереу жан-жағым!
Үй тапсырмасын тексеру: « Миға шабуыл» әдісі арқылы.
|
|
|
|
Сабақтың ортасы 10 минут 5 минут 10 минут |
Жаңа тақырыпты түсіндіру. «Буын» тақырыбында бейне жазба көру. 1 тапсырма: «Шеңбердегі әңгіме» әдісі. Суретке қарап, сұрақтарға жауап беріп көр? Бала кімді шақырды? Ол «ата" сөзін қалай айтты? Дискриптор: 1)Сурет бойынша әңгімелейді 2) Сөзді буынға бөліп айтады. Бағалау: «От шашу" 2 тапсырма: Жеке жұмыс. «Түйінді сөз» (Берілген тапсырма бойынша оқушылар жауап іздейді, жауап береді) Досыңның аты кім? Оның есімін буынға бөліп айтып көр Дискриптор: 1)Достарының атын атайды 2)Сөздерді буынға бөледі 3) Буын санын санайды. Бағалау: «Бағдаршам түстерімен» 3 тапсырма: Жұптық жұмыс Суретте көрсетілгендерді буынға бөліп айт.
Дискриптор: 1)Берілген суреттегі сөздерді буынға бөліп айта алады. Бағалау: «Бесбармақ" әдісі. |
https://youtu.be/7DZTrd8PKv0
|
|
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Кері байланыс: - Балалар бүгінгі сабақ қызықты өтті ме? - Не түсіндіңдер? - Не түсінбедіңдер? Рефлексия: «Бағдаршам»
|
|
|
шағым қалдыра аласыз

















