|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
АӘТД |
|||||
|
Бөлім: |
Әскери
топография |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
||||||
|
Күні: |
20,21,22.12.2023 жыл |
|||||
|
Сынып: 10 « А, Ә, Б » |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Магниттік азимутты анықтау |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
10.6.2. Магниттік азимутты анықтау және оны анықтау кезіндегі әрекеттер тәртібі мен таныстыру. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өзінің тұрған жерін көкжиек тұстарын анықтай білу.; Жергілікті жерде бағдарлау туралы білсіңдер; Жергілікті жерде бағдарлаудың тәсілдерін үйрену: |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Сапқа тұрғызу
|
Оқушылар сапқа тұрғызылып саптық жаттығуларды орындайды.
Сабақ ты «Миға шабуыл»
әдісі 2. Бағдарлану туралы жалпы түсінік 3. Көкжиек тұстарын анықтау 4. Өзіңнің орналасқан жері туралы баянда .
|
Взвод командирі баянат жасайды. Оқушылар сұрақтарға жауап іздейді |
Мұғалім кері байланыс беріп отырады |
Оқулық |
||
|
Жаңа білім
|
Сұрақтар.
Мәтінмен жұмыс 1. Жергілікті жерді анықтау 2. Кері азимут 3. Жергілікті жерде бағдарлау, жеке заманауи құралдар 4. Навигациялық жүйелері туралы мәліметтер |
Тапсырманың критерийі: Азаматтық қорғаныс туралы жалпы мәлімет біледі. |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады. |
Оқулық
|
||
|
Бекіту |
Сабақты қорытындылау бүгінгі зерттеулер мен ақпарат алмасу барысында алған білімдерін қолданып « Еркін мекрафон » әдісімен қорытынды жасайды.
Үйге тапсырма Азаматтық қорғаныс бойынша оқу жазу. |
Оқушылар тақырыпты қорытындылау |
«Ең үздік жауап» |
Оқулық
|
||
|
Кері байланыс |
Жалғастырыңыз: Маған ... қызықты болды Бұл ... қиындық туғызды Осы ... мені ойландырды |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
Оқушылар жақсы жарайсың деп бағалайды |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Магниттік азимутты анықтау ҚМЖ
Магниттік азимутты анықтау ҚМЖ
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
АӘТД |
|||||
|
Бөлім: |
Әскери
топография |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
||||||
|
Күні: |
20,21,22.12.2023 жыл |
|||||
|
Сынып: 10 « А, Ә, Б » |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Магниттік азимутты анықтау |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
10.6.2. Магниттік азимутты анықтау және оны анықтау кезіндегі әрекеттер тәртібі мен таныстыру. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өзінің тұрған жерін көкжиек тұстарын анықтай білу.; Жергілікті жерде бағдарлау туралы білсіңдер; Жергілікті жерде бағдарлаудың тәсілдерін үйрену: |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Сапқа тұрғызу
|
Оқушылар сапқа тұрғызылып саптық жаттығуларды орындайды.
Сабақ ты «Миға шабуыл»
әдісі 2. Бағдарлану туралы жалпы түсінік 3. Көкжиек тұстарын анықтау 4. Өзіңнің орналасқан жері туралы баянда .
|
Взвод командирі баянат жасайды. Оқушылар сұрақтарға жауап іздейді |
Мұғалім кері байланыс беріп отырады |
Оқулық |
||
|
Жаңа білім
|
Сұрақтар.
Мәтінмен жұмыс 1. Жергілікті жерді анықтау 2. Кері азимут 3. Жергілікті жерде бағдарлау, жеке заманауи құралдар 4. Навигациялық жүйелері туралы мәліметтер |
Тапсырманың критерийі: Азаматтық қорғаныс туралы жалпы мәлімет біледі. |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады. |
Оқулық
|
||
|
Бекіту |
Сабақты қорытындылау бүгінгі зерттеулер мен ақпарат алмасу барысында алған білімдерін қолданып « Еркін мекрафон » әдісімен қорытынды жасайды.
Үйге тапсырма Азаматтық қорғаныс бойынша оқу жазу. |
Оқушылар тақырыпты қорытындылау |
«Ең үздік жауап» |
Оқулық
|
||
|
Кері байланыс |
Жалғастырыңыз: Маған ... қызықты болды Бұл ... қиындық туғызды Осы ... мені ойландырды |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
Оқушылар жақсы жарайсың деп бағалайды |
|
||
шағым қалдыра аласыз













