|
Ұзақ мерзімді сабақ жоспарының тарауы: |
ІІІ тоқсан 7 бөлім. Тарихи тұлғалар тағылымы |
||||
|
Педагогтың Т.А.Ә. |
Бердаева А.И |
||||
|
Күні: |
27.01.2025ж |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Махамбет Өтемісұлы «Мен мен едім,мен едім» өлеңі |
||||
|
Сынып: 8 |
Қатысқандар: Қатыспағандар: |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме) |
8.1.2.1 тыңдалған мәтіннің
негізгі мазмұнын түсіну,детальді ақпараттарды анықтау |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсінеді,детальді ақпараттарды анықтайды. Жазба жұмыстарында символ мен кейіптеу түрлерін қолданып жазады. |
||||
|
Сабақ барысы |
|
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ұйымдастыру кезеңі: 7минут |
Ұйымдастыру кезеңі: Амандасу. Психологиялық ахуал тудыру. Стикерлер таратылады, оқушылар бір-біріне өз тілектерін жазады, жазған тілектерін сыныптастарына оқып, олармен алмасып, түстер бойынша топқа бөлу. Үй тапсырмасын сұрау. 1балл Жаңа тақырып: Махамбет Өтемісұлы «Мен мен едім,мен едім» өлеңі Жаңа сөздер:
|
Стикерлер таратылады, оқушылар бір-біріне өз тілектерін жазады, жазған тілектерін сыныптастарына оқып, олармен алмасып, түстер бойынша топқа бөлінеді. |
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
|
Жаңа сөздер |
|
|
5 минут Жаңа тақырып 5 минут 8 минут 8 минут Жаңа сабақты бекіту 6 минут |
1 - тапсырма. Сұрақтар бойынша ой бөлісіңдер. 1. Сенің ойынша, халық қандай жағдайда көтеріліске шығады? 2. Көтеріліске шыққандар үшін жазаның қандай түрлері бар? 3. Осы сабақтың тақырыбы саған қандай ой салады? 1 балл Дескриптор:
2-тапсырма. Суреттерде кім бейнеленген тұлғалардың сабақ тақырыбына қандай қатысы болуы мүмкін?
Дескриптор:
1балл 3-тапсырма. Әртүрлі дереккөздерден Махамбеттің Исатаймен достығы туралы жазылған мәліметтерді жина. Олардың біреуі туралы өз ойыңды кеңірек айт. Дескриптор:
2 балл 4-тапсырма. Мәтінді тыңда. Оқы. Мәтіннің стилін анықта. Сөзіңді дәлелде.
Дескриптор:
2 балл 5-тапсырма Дескриптор: - Мәтінді оқып,ақынға мінездеме береді.. - Жаңа сөздерді қолданады. 2 балл «Сұрақ-жауап» әдісі 1балл |
Сұрақтар бойынша ой бөліседі. Суреттегі тұлғалардың сабаққа қандай қатысы бар екенін айтады. Әртүрлі дереккөздерден Махамбеттің Исатаймен достығы туралы жазылған мәліметтерді жинайды. Мәтінді тыңдап, оқиды. Мәтіннің стилін анықтайды. |
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
|
Оқулық Оқулық Оқулық Оқулық |
|
|
Кері байланыс: 6 минут |
К Мен .... үйрендім. Мен ... білдім. Маған ... қиын болды. Стикерлеріне «Екі мадақтау бір сын» жазып «Табыс ағашына» іледі. Үйге тапсырма: Өлеңді жаттау |
Стикерлеріне «Екі мадақтау бір сын» жазып «Табыс ағашына» іледі. |
|
«Табыс ағашы» әдісі |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Махамбет Өтемісұлы «Мен мен едім,мен едім» өлеңі
Махамбет Өтемісұлы «Мен мен едім,мен едім» өлеңі
|
Ұзақ мерзімді сабақ жоспарының тарауы: |
ІІІ тоқсан 7 бөлім. Тарихи тұлғалар тағылымы |
||||
|
Педагогтың Т.А.Ә. |
Бердаева А.И |
||||
|
Күні: |
27.01.2025ж |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Махамбет Өтемісұлы «Мен мен едім,мен едім» өлеңі |
||||
|
Сынып: 8 |
Қатысқандар: Қатыспағандар: |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме) |
8.1.2.1 тыңдалған мәтіннің
негізгі мазмұнын түсіну,детальді ақпараттарды анықтау |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсінеді,детальді ақпараттарды анықтайды. Жазба жұмыстарында символ мен кейіптеу түрлерін қолданып жазады. |
||||
|
Сабақ барысы |
|
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ұйымдастыру кезеңі: 7минут |
Ұйымдастыру кезеңі: Амандасу. Психологиялық ахуал тудыру. Стикерлер таратылады, оқушылар бір-біріне өз тілектерін жазады, жазған тілектерін сыныптастарына оқып, олармен алмасып, түстер бойынша топқа бөлу. Үй тапсырмасын сұрау. 1балл Жаңа тақырып: Махамбет Өтемісұлы «Мен мен едім,мен едім» өлеңі Жаңа сөздер:
|
Стикерлер таратылады, оқушылар бір-біріне өз тілектерін жазады, жазған тілектерін сыныптастарына оқып, олармен алмасып, түстер бойынша топқа бөлінеді. |
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
|
Жаңа сөздер |
|
|
5 минут Жаңа тақырып 5 минут 8 минут 8 минут Жаңа сабақты бекіту 6 минут |
1 - тапсырма. Сұрақтар бойынша ой бөлісіңдер. 1. Сенің ойынша, халық қандай жағдайда көтеріліске шығады? 2. Көтеріліске шыққандар үшін жазаның қандай түрлері бар? 3. Осы сабақтың тақырыбы саған қандай ой салады? 1 балл Дескриптор:
2-тапсырма. Суреттерде кім бейнеленген тұлғалардың сабақ тақырыбына қандай қатысы болуы мүмкін?
Дескриптор:
1балл 3-тапсырма. Әртүрлі дереккөздерден Махамбеттің Исатаймен достығы туралы жазылған мәліметтерді жина. Олардың біреуі туралы өз ойыңды кеңірек айт. Дескриптор:
2 балл 4-тапсырма. Мәтінді тыңда. Оқы. Мәтіннің стилін анықта. Сөзіңді дәлелде.
Дескриптор:
2 балл 5-тапсырма Дескриптор: - Мәтінді оқып,ақынға мінездеме береді.. - Жаңа сөздерді қолданады. 2 балл «Сұрақ-жауап» әдісі 1балл |
Сұрақтар бойынша ой бөліседі. Суреттегі тұлғалардың сабаққа қандай қатысы бар екенін айтады. Әртүрлі дереккөздерден Махамбеттің Исатаймен достығы туралы жазылған мәліметтерді жинайды. Мәтінді тыңдап, оқиды. Мәтіннің стилін анықтайды. |
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
ҚБ. «Үш шапалақ» әдісі.
|
Оқулық Оқулық Оқулық Оқулық |
|
|
Кері байланыс: 6 минут |
К Мен .... үйрендім. Мен ... білдім. Маған ... қиын болды. Стикерлеріне «Екі мадақтау бір сын» жазып «Табыс ағашына» іледі. Үйге тапсырма: Өлеңді жаттау |
Стикерлеріне «Екі мадақтау бір сын» жазып «Табыс ағашына» іледі. |
|
«Табыс ағашы» әдісі |
|
шағым қалдыра аласыз


ері
байланыс:












