Бекітемін.
Тәрбие ісінің меңгерушісі: Кунтубаева Р.М.
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Қазақстан орта мектебі» КММ |
|
|
Бөлім: |
Шығармашыл бала – ойлы бала |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Иманшалова Г. |
|
|
Күні: |
13.01.2025 |
|
|
Сынып: 6 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сынып сағатының тақырыбы |
«Менің болашақ мамандығым» |
|
|
Тәрбие жұмысының бағыты |
Мамандықтарды талдай білуге үйрету. Оқушыны өзінің қабілетін, бейімін, қызығушылығын мамандыққа сай тани білуге үйрету. |
|
Мақсаты |
- мамандық туралы түсінік беру, оқушыларға қолдау
көрсету, жоспарларын анықтау, мамандық таңдаудың қыр - сырларын
меңгеру; |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Кіріспе сөз (Сабақтың
тақырыбын, мақсатын, жоспарын айтып
кету) Сабақ
ережесі: - Психологиялық сәт. |
«Жағдаяттық сұрақтар». Енді сіздер жаңа
өмірге қадам басып жоғарғы оқу орнына түсесіздер, сол кезде сіздер
көптеген жағдаятқа кездесесіздер, сол жағдаятты қалай
шешесіздер. |
|
|
Сабақтың ортасы |
1. «Армандар» жаттығуы Барлық қатысушы дөңгелене отырып, 3-4 рет терең дем алып, көздерін жұмады. Өз алдына қойған мақсаттарына көңіл аудара отырып, болашақ мамандығын, қоғамдағы орнын, жақын арадағы қоршаған ортасын елестетеді. 1,5 минут уақыт беріледі. Берілген уақыт өткеннен соң тағы да 3-4 рет терең дем ала көздерін ашады «Мамандықтар
тізбегі» ойыны. Парақшалар
таратылады. Ол парақшаларда келесі жазулар болады: Топтың ішінде
бірге ақылдасып мамандықтардың тізімін құру керек және де топтың
мүшесі тізімдерімен таныстырып
шығады. |
Пікірлері тыңдалады |
Презентация
|
|
Сабақтың соңы |
Психологиялық сәт.
«Психогеометрия» -өзін-өзі тану: |
Психологиялық сәт. «Психогеометрия» -өзін-өзі тану:
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мамандық таңдау
Мамандық таңдау
Бекітемін.
Тәрбие ісінің меңгерушісі: Кунтубаева Р.М.
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Қазақстан орта мектебі» КММ |
|
|
Бөлім: |
Шығармашыл бала – ойлы бала |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Иманшалова Г. |
|
|
Күні: |
13.01.2025 |
|
|
Сынып: 6 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сынып сағатының тақырыбы |
«Менің болашақ мамандығым» |
|
|
Тәрбие жұмысының бағыты |
Мамандықтарды талдай білуге үйрету. Оқушыны өзінің қабілетін, бейімін, қызығушылығын мамандыққа сай тани білуге үйрету. |
|
Мақсаты |
- мамандық туралы түсінік беру, оқушыларға қолдау
көрсету, жоспарларын анықтау, мамандық таңдаудың қыр - сырларын
меңгеру; |
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Кіріспе сөз (Сабақтың
тақырыбын, мақсатын, жоспарын айтып
кету) Сабақ
ережесі: - Психологиялық сәт. |
«Жағдаяттық сұрақтар». Енді сіздер жаңа
өмірге қадам басып жоғарғы оқу орнына түсесіздер, сол кезде сіздер
көптеген жағдаятқа кездесесіздер, сол жағдаятты қалай
шешесіздер. |
|
|
Сабақтың ортасы |
1. «Армандар» жаттығуы Барлық қатысушы дөңгелене отырып, 3-4 рет терең дем алып, көздерін жұмады. Өз алдына қойған мақсаттарына көңіл аудара отырып, болашақ мамандығын, қоғамдағы орнын, жақын арадағы қоршаған ортасын елестетеді. 1,5 минут уақыт беріледі. Берілген уақыт өткеннен соң тағы да 3-4 рет терең дем ала көздерін ашады «Мамандықтар
тізбегі» ойыны. Парақшалар
таратылады. Ол парақшаларда келесі жазулар болады: Топтың ішінде
бірге ақылдасып мамандықтардың тізімін құру керек және де топтың
мүшесі тізімдерімен таныстырып
шығады. |
Пікірлері тыңдалады |
Презентация
|
|
Сабақтың соңы |
Психологиялық сәт.
«Психогеометрия» -өзін-өзі тану: |
Психологиялық сәт. «Психогеометрия» -өзін-өзі тану:
|
|
шағым қалдыра аласыз


















