|
Бөлімі |
Адамгершілік - асыл қасиет |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні |
03.02.2026. |
|
|
Сынып 5 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Марат Қабанбай «Бауыр» әңгімесі |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.2.1 - әдеби шығарманың тақырыбы мен идеясын анықтау. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
- әдеби шығарманың тақырыбы мен идеясын анықтайды |
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Жасампаздық пен жаңашылдық: -Әр түрлі таным құралдарын қолдану, әлем туралы білімді жинақтай алу (тілдік, оқырмандық, ақпараттық, цифрлық ортадағы қызмет) -Ә л е м н і ң қ а з і р г і ғ ы л ы м и б е й н е с і , ғ ы л ы м м е н т е х н и к а н ы ң ж е т і с т і к т е р і т у р а л ы б і л у |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі(5минут) |
Ұйымдастыру кезеңі: – Амандасу; – Оқушылардың сабаққа қатысымын тексеру. |
|
|
|
|
Сабақ басы (5мин) |
|
Сұрақтарға жауап береді |
|
|
|
Ортасы (25 минут) (оқу тапсырмаларын орындау) |
Дискриптор:
Дескриптор :
Дескриптор :
|
Сұрақтарға жауап береді Авторға хат жазады |
|
|
|
|
|
|||
|
Соңы (5 мин) |
Үй тапсырмасы Барлық бөлімдерін оқу |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Марат Қабанбай «Бауыр» әңгімесі
Марат Қабанбай «Бауыр» әңгімесі
|
Бөлімі |
Адамгершілік - асыл қасиет |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні |
03.02.2026. |
|
|
Сынып 5 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Марат Қабанбай «Бауыр» әңгімесі |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.2.1 - әдеби шығарманың тақырыбы мен идеясын анықтау. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
- әдеби шығарманың тақырыбы мен идеясын анықтайды |
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Жасампаздық пен жаңашылдық: -Әр түрлі таным құралдарын қолдану, әлем туралы білімді жинақтай алу (тілдік, оқырмандық, ақпараттық, цифрлық ортадағы қызмет) -Ә л е м н і ң қ а з і р г і ғ ы л ы м и б е й н е с і , ғ ы л ы м м е н т е х н и к а н ы ң ж е т і с т і к т е р і т у р а л ы б і л у |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі(5минут) |
Ұйымдастыру кезеңі: – Амандасу; – Оқушылардың сабаққа қатысымын тексеру. |
|
|
|
|
Сабақ басы (5мин) |
|
Сұрақтарға жауап береді |
|
|
|
Ортасы (25 минут) (оқу тапсырмаларын орындау) |
Дискриптор:
Дескриптор :
Дескриптор :
|
Сұрақтарға жауап береді Авторға хат жазады |
|
|
|
|
|
|||
|
Соңы (5 мин) |
Үй тапсырмасы Барлық бөлімдерін оқу |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз
























