|
Бөлім: |
Уақыт |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
31.05.23ж |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Өзіңді тексер! №169 – 170 (Қызыға орындаймыз) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.2.13 бөліндінің бір разрядында нөл болатын кезде үш таңбалы санды бір таңбалы санға бөлу алгоритмін және кері амал алгоритмін қолдану 3.5.1.8** айнымалысы бар өрнектер мен теңдеулер түрінде барлық арифметикалық амалдарға берілген қарапайым есептерді құрама есептерді санды өрнектер немесе жеке амалдар түрінде моделдеу 3.4.2.2 кестелер және графтар құру әдісі мен логикалық пайымдауға берілген есептерді шығару 3.5.1.7 үш амалмен шығарылатын есептерді(шамалар арасындағы тәуелділікке құрылған жай есептердің түрлі комбинациялары) модельдеу және шығару 3.1.3.3** шамалар мәндерін уақыт (сек,мин, сағ, тәул, ай, жыл, ғасыр) салыстыру және амалдар орындау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Жыл бойы өткен тақырыптардан оқушылардың білім,білік, дағдыларын өлшеу құралы ретінде қысқа және толық жауапты қажет ететін тапсырмалар қолданылады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру, өзін – өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру 3 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді. Топқа бөліну «Санау» әдісімен жүреді. Өткен тақырыпқа шолу: Үйге берілген оқу тапсырманы тексеру. Оқу мақсаты жарияланады Ынталандыру. І. Мақсаты: Оқушылардың зейінің сабаққа аударып, ынтымақтастық атмосфера туғызу |
Ширату жаттығуларын жасайды. Топқа бірігеді. Сұрақтарға жауап береді. Тақырыпты ашады. |
«Ауызша мадақтау жүреді. Оқушылар жауаптары толықтыры-лады. |
Оқулық Дәптер лер Қалам қарын даштар |
|
Жаңа білім 15 мин 10 мин 2 мин Бекіту 10 мин |
167- сабақ №1Тапсырмалар өткен тақырыптарды өзіндік жұмыс ретінде беріледі БІЛУ 06сағ 05минут= 365 мин 4 ғ 90ж = 490 ж 240 минут = 4сағ 4 тәул 18 сағ = 104сағ 2 минут 45с= 165с 16ж 11 ай = 203 ай ТҮСІНУ 10:30 + 1: 15 = 11:45 ҚОЛДАНУ 3сағ + 00сағ 50мин + 7сағ= 10 сағ 50 мин ТАЛДАУ 3 сағ 8мин 2c * 9сағ 23мин 10с * 10сағ 47мин 50с ЖИНАҚТАУ 81 сағ,155мин, 40с, 795ж, 6 мин 30с, 8ғ 10ж БАҒАЛАУ Тура теңдік пен теңсіздіктер 26сағ > 1тәул 2 сағ >110мин 80c = 1мин 20с Қалған өрнектің барлығы тура емес 168- сабақ №1 Бірінші санды (00) төменнен жоғары қарай жазамыз 2951 1673 3842=17 9425 5861 1379=20 №2 Жауап парағы
№3 Жауап парағы
№ 4 Жауап парағы
№5 Жауап парағы
ЕҚҚЕО Қарқынды оқушыларға Тапсырмалармен өз бетінше жұмыс жасау Қарқыны баяу оқушыларға: Суреттер арқылы түсіндірме жасау Білу, түсіну, қолдану, талдау деңгейіне назар аудару |
Тапсырма орындайды. Ауызша және жазбаша түрде жұмыс жасайды және қолданады Осы жаттығуды өз бетінше орындайды, бір оқушы сағат уақыты үлгісінен көрсетеді, ал екіншісі сағаттар мен минуттар санын жазады/анықтайды. Тапсырма орындайды. Ұжыммен бірлесе отырып жұмыс жасайды Көмек қажет ететін оқушыларға түсіндіру жұмысымен бірге қосымша уақыт беріледі. Берілген нұсқаның дұрыс, бұрысын анықтайды. 1-10 балл аралығы |
Дескриптор: Сағаттардағы көрсетілген уақыттарды анықтайды. Көрсетілген өлшем бірліктеріне өрнектейді. 2 балл. Дескриптор: Сағаттар мен минуттар санын жазады/анықтай алады. Тура теңсіздік пен теңдіктің ерекшеліктерін анықтайды -3балл. Дескриптор: Практикалық іс әрекеттермен ойын арқылы есептеп жүргізе алады Сұрақтарға жауап береді -3балл. Дескриптор: 1.Сызба бойымен есептің шешуін табады, жазады. 2. Тиісті орынға санды жазады. 2.Өрнек құрастырады. 2балл. |
Оқулықпен жұмыс Қима қағаздар, суреттер Сергіту сәті «Сағаттар» өлеңі https://www.youtube.c om/watch?v=hASaT5r OudQ
А4 қағаз Оқулық дәптер, қаламдар
|
|
Кері байланыс |
Рефлексия. «Барлығы өзіңнің қолында» стратегиясы Оқу тапсырмасы: 168- сабақ № 2ә, 3ә , 4б, 5ә |
Кері байланыс жасайды. |
ҚБ қойылады. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика 3-сынып Өзіңді тексер! №169-170 (Қызыға орындаймыз) 4-тоқсан
Математика 3-сынып Өзіңді тексер! №169-170 (Қызыға орындаймыз) 4-тоқсан
|
Бөлім: |
Уақыт |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
|
|
|
Күні: |
31.05.23ж |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Өзіңді тексер! №169 – 170 (Қызыға орындаймыз) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.2.13 бөліндінің бір разрядында нөл болатын кезде үш таңбалы санды бір таңбалы санға бөлу алгоритмін және кері амал алгоритмін қолдану 3.5.1.8** айнымалысы бар өрнектер мен теңдеулер түрінде барлық арифметикалық амалдарға берілген қарапайым есептерді құрама есептерді санды өрнектер немесе жеке амалдар түрінде моделдеу 3.4.2.2 кестелер және графтар құру әдісі мен логикалық пайымдауға берілген есептерді шығару 3.5.1.7 үш амалмен шығарылатын есептерді(шамалар арасындағы тәуелділікке құрылған жай есептердің түрлі комбинациялары) модельдеу және шығару 3.1.3.3** шамалар мәндерін уақыт (сек,мин, сағ, тәул, ай, жыл, ғасыр) салыстыру және амалдар орындау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Жыл бойы өткен тақырыптардан оқушылардың білім,білік, дағдыларын өлшеу құралы ретінде қысқа және толық жауапты қажет ететін тапсырмалар қолданылады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру, өзін – өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру 3 мин |
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру ширату жаттығулары арқылы жүреді. Топқа бөліну «Санау» әдісімен жүреді. Өткен тақырыпқа шолу: Үйге берілген оқу тапсырманы тексеру. Оқу мақсаты жарияланады Ынталандыру. І. Мақсаты: Оқушылардың зейінің сабаққа аударып, ынтымақтастық атмосфера туғызу |
Ширату жаттығуларын жасайды. Топқа бірігеді. Сұрақтарға жауап береді. Тақырыпты ашады. |
«Ауызша мадақтау жүреді. Оқушылар жауаптары толықтыры-лады. |
Оқулық Дәптер лер Қалам қарын даштар |
|
Жаңа білім 15 мин 10 мин 2 мин Бекіту 10 мин |
167- сабақ №1Тапсырмалар өткен тақырыптарды өзіндік жұмыс ретінде беріледі БІЛУ 06сағ 05минут= 365 мин 4 ғ 90ж = 490 ж 240 минут = 4сағ 4 тәул 18 сағ = 104сағ 2 минут 45с= 165с 16ж 11 ай = 203 ай ТҮСІНУ 10:30 + 1: 15 = 11:45 ҚОЛДАНУ 3сағ + 00сағ 50мин + 7сағ= 10 сағ 50 мин ТАЛДАУ 3 сағ 8мин 2c * 9сағ 23мин 10с * 10сағ 47мин 50с ЖИНАҚТАУ 81 сағ,155мин, 40с, 795ж, 6 мин 30с, 8ғ 10ж БАҒАЛАУ Тура теңдік пен теңсіздіктер 26сағ > 1тәул 2 сағ >110мин 80c = 1мин 20с Қалған өрнектің барлығы тура емес 168- сабақ №1 Бірінші санды (00) төменнен жоғары қарай жазамыз 2951 1673 3842=17 9425 5861 1379=20 №2 Жауап парағы
№3 Жауап парағы
№ 4 Жауап парағы
№5 Жауап парағы
ЕҚҚЕО Қарқынды оқушыларға Тапсырмалармен өз бетінше жұмыс жасау Қарқыны баяу оқушыларға: Суреттер арқылы түсіндірме жасау Білу, түсіну, қолдану, талдау деңгейіне назар аудару |
Тапсырма орындайды. Ауызша және жазбаша түрде жұмыс жасайды және қолданады Осы жаттығуды өз бетінше орындайды, бір оқушы сағат уақыты үлгісінен көрсетеді, ал екіншісі сағаттар мен минуттар санын жазады/анықтайды. Тапсырма орындайды. Ұжыммен бірлесе отырып жұмыс жасайды Көмек қажет ететін оқушыларға түсіндіру жұмысымен бірге қосымша уақыт беріледі. Берілген нұсқаның дұрыс, бұрысын анықтайды. 1-10 балл аралығы |
Дескриптор: Сағаттардағы көрсетілген уақыттарды анықтайды. Көрсетілген өлшем бірліктеріне өрнектейді. 2 балл. Дескриптор: Сағаттар мен минуттар санын жазады/анықтай алады. Тура теңсіздік пен теңдіктің ерекшеліктерін анықтайды -3балл. Дескриптор: Практикалық іс әрекеттермен ойын арқылы есептеп жүргізе алады Сұрақтарға жауап береді -3балл. Дескриптор: 1.Сызба бойымен есептің шешуін табады, жазады. 2. Тиісті орынға санды жазады. 2.Өрнек құрастырады. 2балл. |
Оқулықпен жұмыс Қима қағаздар, суреттер Сергіту сәті «Сағаттар» өлеңі https://www.youtube.c om/watch?v=hASaT5r OudQ
А4 қағаз Оқулық дәптер, қаламдар
|
|
Кері байланыс |
Рефлексия. «Барлығы өзіңнің қолында» стратегиясы Оқу тапсырмасы: 168- сабақ № 2ә, 3ә , 4б, 5ә |
Кері байланыс жасайды. |
ҚБ қойылады. |
|
шағым қалдыра аласыз



















