|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|
|||||
|
Бөлім: |
Уақыт |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|||||
|
Сынып: |
|
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№52 сабақ. Өзіңді тексер! БЖБ№1 |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.1.6 жай бөлшектерді оқу, жазу; бөлімдері бірдей жай бөлшектерді көрнекілік қолдану арқылы салыстыру |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Өзінің жетістіктерін тексереді |
|
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік
|
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Қарапайым өлшеулер жүргізу, практикалық есептерді шешуге арналған құралдармен жұмыс жасай алу
Апта дәйексөзі: Жауапкершілік-адамгершілік қасиеттің көрінісі |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақ тың басы 3минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 25 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 5минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 8-тапсырма Жақшаларды теңдіктер дұрыс шығатындай етіп қой. 1.(8+40):8-(3*2)=48:8-6=6-6=0 2.8+40:(8-3)*2=8+40:5-2=8+16=24 3.8+(40:8-3)*2=8+2*2=8+4=12
Жаңа тақырып 1-тапсырма Білу. Мен үлес пен бөлшектің не екенін білемін,бөлшекті оқып,жаза аламын.
4)
2-тапсырма Түсіну. Бөлшек бүтіннің бір немесе бірнеше бөлігі екенін түсінемін
3-тапсырма Қолдану Санның бөлігін және бөлігі бойынша санды таба аламын.
А)
90-ның
40-тың
8-
бұл 48 санының
6-бұл 30 санының
Ә) Санның кубын көбейтіндімен алмастыр 100+23=100+2*2*2=108 80-33=80-3*3*3=53
Сергіту сәті «Нейрожаттығулар» әдісі
4-тапсырма Талдау. Шамалар мен санның үлесін табуға берілген есептерді талдап,шығара аламын. Ш.10м:5*1=2м Ж:2метр таспа қиып алынды.
5-тапсырма Жинақтау. Есептерге талдау жасап ,шығара аламын. А) Ш:27/3*1=9 Ж:9м мата алынды. Ә) Ш:9/3=3м, 21/3=7 Ж:21м матадан 7көйлек тігуге болады. 6-тапсырма Бағалау Шамалар арасындағы тәуелділікке берілген есептер шешуінің дұрыстығын тексере аламын Бағалау. 30/5=6 6*7=42кг 54/6=9 81/9=9дана
Үй тапсырмасы Өтілген бөлімді пысықтау
|
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады
Үй тапсырмасын тексертеді
Тапсырмалар ды орындайды
Бөліктерді бояйды
Санның бөлігін табады
Санның кубын табады
Жаттығу жасайды
Тапсырманы орындайды
Есепті талдайды
Дәптермен жұмыс жасайды
Тапсырмалар ды орындайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс береді
|
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Мега ми » әдісі
Дескриптор: Жақшаларды теңдіктер дұрыс шығатындай етіп қояды-1б Тамаша!
Кереметсіңдер!
Дескриптор: Үлес пен бөлшектің не екенін біледі-1б Бөлшекті оқып,жаза алады-1б
Керемет! Дескриптор: Бөлшек бүтіннің бір немесе бірнеше бөлігі екенін түсінеді-1б
Тамаша!
ДескриптоР: Санның бөлігін және бөлігі бойынша санды таба алады-1б Санның кубын көбейтіндімен алмастырады-1б
Тамаша!
Дескриптор: Шамалар мен санның үлесін табуға берілген есептерді талдап,шығара алады-1б
ДескриптоР: Есептерге талдау жасап ,шығара алады-1б
Дескриптор: Шамалар арасындағы тәуелділікке берілген есептер шешуінің дұрыстығын тексере алады-1б
Тамаша!
«Білім ағашы» әдісі |
Суреттер
Суреттер
Оқу құралдары
Жұмыс дәптері
Оқулық
Жұмыс дәптері
Қимылдар
Суреттер
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика 52-сабақ жоспары
Математика 52-сабақ жоспары
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|
|||||
|
Бөлім: |
Уақыт |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|||||
|
Сынып: |
|
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№52 сабақ. Өзіңді тексер! БЖБ№1 |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.1.6 жай бөлшектерді оқу, жазу; бөлімдері бірдей жай бөлшектерді көрнекілік қолдану арқылы салыстыру |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Өзінің жетістіктерін тексереді |
|
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік
|
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Қарапайым өлшеулер жүргізу, практикалық есептерді шешуге арналған құралдармен жұмыс жасай алу
Апта дәйексөзі: Жауапкершілік-адамгершілік қасиеттің көрінісі |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 30минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақ тың басы 3минут
Өткенді пысықтау 5 минут
Сабақ тың ортасы 25 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақты қорыту 5минут
Кері байланыс 5 минут
|
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 8-тапсырма Жақшаларды теңдіктер дұрыс шығатындай етіп қой. 1.(8+40):8-(3*2)=48:8-6=6-6=0 2.8+40:(8-3)*2=8+40:5-2=8+16=24 3.8+(40:8-3)*2=8+2*2=8+4=12
Жаңа тақырып 1-тапсырма Білу. Мен үлес пен бөлшектің не екенін білемін,бөлшекті оқып,жаза аламын.
4)
2-тапсырма Түсіну. Бөлшек бүтіннің бір немесе бірнеше бөлігі екенін түсінемін
3-тапсырма Қолдану Санның бөлігін және бөлігі бойынша санды таба аламын.
А)
90-ның
40-тың
8-
бұл 48 санының
6-бұл 30 санының
Ә) Санның кубын көбейтіндімен алмастыр 100+23=100+2*2*2=108 80-33=80-3*3*3=53
Сергіту сәті «Нейрожаттығулар» әдісі
4-тапсырма Талдау. Шамалар мен санның үлесін табуға берілген есептерді талдап,шығара аламын. Ш.10м:5*1=2м Ж:2метр таспа қиып алынды.
5-тапсырма Жинақтау. Есептерге талдау жасап ,шығара аламын. А) Ш:27/3*1=9 Ж:9м мата алынды. Ә) Ш:9/3=3м, 21/3=7 Ж:21м матадан 7көйлек тігуге болады. 6-тапсырма Бағалау Шамалар арасындағы тәуелділікке берілген есептер шешуінің дұрыстығын тексере аламын Бағалау. 30/5=6 6*7=42кг 54/6=9 81/9=9дана
Үй тапсырмасы Өтілген бөлімді пысықтау
|
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады
Үй тапсырмасын тексертеді
Тапсырмалар ды орындайды
Бөліктерді бояйды
Санның бөлігін табады
Санның кубын табады
Жаттығу жасайды
Тапсырманы орындайды
Есепті талдайды
Дәптермен жұмыс жасайды
Тапсырмалар ды орындайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс береді
|
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Мега ми » әдісі
Дескриптор: Жақшаларды теңдіктер дұрыс шығатындай етіп қояды-1б Тамаша!
Кереметсіңдер!
Дескриптор: Үлес пен бөлшектің не екенін біледі-1б Бөлшекті оқып,жаза алады-1б
Керемет! Дескриптор: Бөлшек бүтіннің бір немесе бірнеше бөлігі екенін түсінеді-1б
Тамаша!
ДескриптоР: Санның бөлігін және бөлігі бойынша санды таба алады-1б Санның кубын көбейтіндімен алмастырады-1б
Тамаша!
Дескриптор: Шамалар мен санның үлесін табуға берілген есептерді талдап,шығара алады-1б
ДескриптоР: Есептерге талдау жасап ,шығара алады-1б
Дескриптор: Шамалар арасындағы тәуелділікке берілген есептер шешуінің дұрыстығын тексере алады-1б
Тамаша!
«Білім ағашы» әдісі |
Суреттер
Суреттер
Оқу құралдары
Жұмыс дәптері
Оқулық
Жұмыс дәптері
Қимылдар
Суреттер
Оқулық
Кері байланыс тақтасы |
|
||
шағым қалдыра аласыз

















