Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Математика |
Мектеп: Мұхаметқұл Исламқұлов атындағы ж.о.м |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Калбаева Умида |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 4 « » |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Өткенді пысықтау. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
Қозғалысқа берілген құрама есептерді шығару, есептеу дағдыларын жетілдіру.Оқушылардың өзіндік тексеру жұмысына дайындау. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Бaрлық oқушылaр oрындaй aлaды: Көбейту және бөлу амалдарын орындайды |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Oқушылaрдың көпшiлiгi oрындaй aлaды: Қозғалысқа берілген есептерді шығара алады. Периметрін,ауданын,көлемін таба алады. |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кeйбiр oқушылaр oрындaй aлaды: Есептің шартын құрып, есептей алады |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
Көбейту және бөлу амалдарын орындай аламын 1 балл Қозғалысқа берілген есептерді шығара аламын 2 балл Периметрін, ауданын,көлемін таба аламын 3 балл Есептің шартын құрып, есептей аламын 4 балл |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Тілдік дағдылар: Арнайы пәндік лексика мен терминалогия: Диалог құруға арналған тіркестер: «Менің ойымша,..» «Себебі, мен оны былай түсіндіремін...» |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақта қамтылатын құндылықтар |
Оқушыларды еңбексүйгіштікке және адами қасиеттерге үйрету. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Қазақ тілі пәнімен байланыстыру |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Ноутбук, интерактивті тақта |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осыған дейін меңгерілген білім |
Екі дененің бір-бірінен қарама-қарсы бағытқа қозғалуына берілген есептерді шығару. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспар |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспарлана тын уақыт |
|
Дереккөздер |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Cабақтың басы: 5 минут Сабақтың ортасы 15 минут 10 минут (талқылау, дайындалуға) Сергіту сәті
Сабақтың соңы10 минут
Рефлексия |
Ұйымдастыру кезеңі . Қане біздер ойлайық Ойымызды жинайық Қандай есеп болсада, Шешпей оны қоймайық. «5» болсын алар бағамыз,. Білімнен бақыт табамыз. Өнер білім көп оқып Өсе берсін санамыз Жарайсыңдар балалар! Ал енді мына өлшем бірліктерін пайдалана отырып, оқушыларды топқа бөлу. Ι-топ V- жылдамдық V= S: t ΙΙ-топ S- қашықтық S= V·t ΙΙΙ-топ t- уақыт t = S:V ΙV-топ Р = периметр P=(a+b)·2 Үй тапсырмасын пысықтау. 6-тапсырма Сәйкес санды тап.Қане балалар біз үй тапсырмасын орындап келдікпе? Ия олай болса «ашық микрафон» әдісі арқылы Үй тапсырмасын тексеріп көрейік. V=270+270+460=1000 S=320+320+360=1000 t=380+390+230=1000 P=1900-530-370=1000 V=1850-560-290=1000 Жаңа сабақ Күн көзін бұлт баспасын ойыны арқылы бұлттардың сұрақтарына жауап бере отырып бұлттардың сұрақтарына жауап бере отырып,күн көзін бұлттардан ашып алайық. 1 топ.1см2=100cм2 2топ.1км2=1000000м2 3топ.1дм3= 1000cм3 4 топ.1м3=1000000cм3 Міне балалар біз бұлттардың сұрақтарына жауап бере огтырып, күн көзін бұлттардан ашып бүгінгі сабағымыздың тақырыбын ашып алдық .Біздің бүгінгі сабағымыздың тақырыбы Өткенді пысықтау екен балалар.Бүгінгі сабағымыздағы мақсатымыз.Қозғалысқа берілген құрама есептерді шығару, есептеу дағдыларын жетілдіру. 1-тапсырма . Тақтамен жұмыс Есепте және есептердің жауабын сандықшадантап 1213*30=36390 100000:25=4000 8840:40=22 12130*3=36390 80640:2=40320 88080:40=2202 51*2=102 50050:50=1001 36006:6=6001
Оқушылар дұрыс жауаптарын сандықшадағы сандармен салыстырады. 2-тапсырма Сызбаны қарастыр.Есепте: а) бөлменің
көлемін; а) бөлменің көлемін; V=6*3*3=54м2 ә) қабырғаның, еденнің ауданын;(6*3)+(3*2)*2=54м2 54-(2*2)-(2*1)=482 б) еденнің периметрін;(6+3)*2=18 в) төбесінің периметрін. `6+3~*2=18 3-тапсырма Жүк пойызында 11вагон бар.Әр вагонға әрқайсысы 80 килограммдық 500 қап құм тиелді.Пойызға барлығы неше килограмм құм тиелді? 11*`80*500)=440000 (11*80)*500=44000 500*(11*80)=44000 4-тапсырма . Топтық жұмыс а).
ә)
Аяқпенен топ-топ-топ, Ал қолменен хлоп-хлоп-хлоп. Бір оңға, бір солға Секірейік кел мұнда. Аяқпенен топ-топ-топ, Ал қолменен хлоп-хлоп-хлоп. Бір оңға,бір солға айналайық кел мұнда 6-тапсырма. Топтық жұмыс Екі елді мекеннен бір уақытта бір-біріне қарама-қарсы бағытта екі велосипедші 14км/сағ жылдамдықпен, екіншісі 10 км/сағ жылдамдықпен жүрді.Егер велосипедшілер 3 сағаттан кейін кездескен болса, онда екі елді мекеннің арақашықтығы қанша? 1 сағаттан кейін олардың арасы қанша километр болады? Жарты сағаттан кейін ше? І топ.(11+20)*3=72 S=72 км ІІ топ. (14+10)+1=24 S=24 км ІІІ топ.(14+10):2=12км S=12км ІV топ. (14+10)*2 =48км S=48 км 7-тапсырма. Тактамен жұмыс Өрнектерді дәптеріңе баған түрінде жаз.9,0,1,0,5,2, цифрларынан ең үлкен және ең кіші алтытаңбалы сандар құрастыр. Олардың айырмасын тап.Айырманың мәнінен ең үлкен және ең кіші сандар құрастыр.Тағыда айырмасын тап. Жоғарыдағы әрекеттердің ретін сақтай отырып,3 рет қайтала. 952100-100259=851841 885411-114588=770823 877320-203778=673542 765432-234567=530865 8-тапсырма Есепті оқы оның сызбасын толықтыр және шығар. А).Арасы 345 км болатын екі қаладан бір-біріне қарама-қарсы бағытта екі автокөлік жолға шықты.Бірінші автокөлік 60 км/сағ жылдамдықпен, екіншісі 75 км/сағ жылдамдықпен жүрді.2 сағаттан кейін олардың арақашықтығы қандай болады?
S=345км 345-(60+75)·2=75 V1=60км/сағ S0= 75 км V2=75км/сағ t=2cағ S0=? 9 - тапсырма Бақшадан массасы 1кг, 2кг, 3кг,4кг,5кг,6кг және 7кг тартатын 7 асқабақ жинап алынды. Бірақ асқабақ арқайсысының массасы бірдей болатындай 4 себетке бөлініп салынды.Себеттерге қалай салынды? ә
|
Жұмыс істеуге дайындалады, топ ішінде өзара ынтымақтастық қарым-қатынас орнығады.
Өз таңдауы бойынша 4 топқа бөліну
дәптер
Бор
А4
А4 , маркер
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кері байланыс |
Үй тапсырмасы 5-тапсырма 139-бет Өрнектерді жаз және олардың мәнін тап
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау – сіз оқушыларға көбірек қолдау көрсету үшін не істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырма беруді көздеп отырсыз? |
Бағалау – Оқушылардың ақпаратты қаншалықты меңгергенін қалай тексересіз? |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік ережелері
АКТ-мен байланыс |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқушыларға сабақ барысында берілетін тапсырмаларымды қарапайымнан күрделіге қарай жоспарлаймын. Жекелеген оқушылардың мақсатқа жетуіне топтық жұмыс арқылы қол жеткіземін. Қажет жағдайда қосымша түсінік беріп отырамын. Дарынды оқушыларға сабақ барысында жоғары деңгейлі сұрақтар қоямын және шығармашылықпен орындайтын тапсырмаларды сол оқушылардың мүмкіндігін ескере отырып бермекпін |
«Менің шеңберім» әдісі бойынша өз-өзін бағалайды. «Стикерге жазу» әдісімен оқушыларды өзім бағалаймын.
|
Тақта мен оқушы арақашықтығын және оқушы қауіпсіздігін сақтауға ерекше мән бердім. Тәрбиелік мәні ұлттық құндылықтарымызды білуге негізделген.
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ойлану Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары жүзег асырымды болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Сыныптағы оқу атмосферасы қандай болды? Дифференциацияны жүзеге асыру қолымнан келді ме? Мен жоспарланған уақытымды ұстандым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
Төменде берілген бөлімді осы сабақ туралы ойларыңызды жазу үшін пайдаланыңыз. Сол жақ бағанда берілген сабағыңызға қатысты ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жалпы баға Сәтті өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1:
2:.
Қандай екі нәрсе сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1:
2:
Осы сабақ барысында сынып немесе жеке оқушылар туралы менің келесі сабағыма дайындалу үшін қажет болуы мүмкін қандай ақпарат алдым?
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары: _________________ Ақбердиев.Қ.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика. Өткенді пысықтау.
Математика. Өткенді пысықтау.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Математика |
Мектеп: Мұхаметқұл Исламқұлов атындағы ж.о.м |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Калбаева Умида |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 4 « » |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Өткенді пысықтау. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
Қозғалысқа берілген құрама есептерді шығару, есептеу дағдыларын жетілдіру.Оқушылардың өзіндік тексеру жұмысына дайындау. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Бaрлық oқушылaр oрындaй aлaды: Көбейту және бөлу амалдарын орындайды |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Oқушылaрдың көпшiлiгi oрындaй aлaды: Қозғалысқа берілген есептерді шығара алады. Периметрін,ауданын,көлемін таба алады. |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кeйбiр oқушылaр oрындaй aлaды: Есептің шартын құрып, есептей алады |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
Көбейту және бөлу амалдарын орындай аламын 1 балл Қозғалысқа берілген есептерді шығара аламын 2 балл Периметрін, ауданын,көлемін таба аламын 3 балл Есептің шартын құрып, есептей аламын 4 балл |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Тілдік дағдылар: Арнайы пәндік лексика мен терминалогия: Диалог құруға арналған тіркестер: «Менің ойымша,..» «Себебі, мен оны былай түсіндіремін...» |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақта қамтылатын құндылықтар |
Оқушыларды еңбексүйгіштікке және адами қасиеттерге үйрету. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Қазақ тілі пәнімен байланыстыру |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Ноутбук, интерактивті тақта |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осыған дейін меңгерілген білім |
Екі дененің бір-бірінен қарама-қарсы бағытқа қозғалуына берілген есептерді шығару. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспар |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жоспарлана тын уақыт |
|
Дереккөздер |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Cабақтың басы: 5 минут Сабақтың ортасы 15 минут 10 минут (талқылау, дайындалуға) Сергіту сәті
Сабақтың соңы10 минут
Рефлексия |
Ұйымдастыру кезеңі . Қане біздер ойлайық Ойымызды жинайық Қандай есеп болсада, Шешпей оны қоймайық. «5» болсын алар бағамыз,. Білімнен бақыт табамыз. Өнер білім көп оқып Өсе берсін санамыз Жарайсыңдар балалар! Ал енді мына өлшем бірліктерін пайдалана отырып, оқушыларды топқа бөлу. Ι-топ V- жылдамдық V= S: t ΙΙ-топ S- қашықтық S= V·t ΙΙΙ-топ t- уақыт t = S:V ΙV-топ Р = периметр P=(a+b)·2 Үй тапсырмасын пысықтау. 6-тапсырма Сәйкес санды тап.Қане балалар біз үй тапсырмасын орындап келдікпе? Ия олай болса «ашық микрафон» әдісі арқылы Үй тапсырмасын тексеріп көрейік. V=270+270+460=1000 S=320+320+360=1000 t=380+390+230=1000 P=1900-530-370=1000 V=1850-560-290=1000 Жаңа сабақ Күн көзін бұлт баспасын ойыны арқылы бұлттардың сұрақтарына жауап бере отырып бұлттардың сұрақтарына жауап бере отырып,күн көзін бұлттардан ашып алайық. 1 топ.1см2=100cм2 2топ.1км2=1000000м2 3топ.1дм3= 1000cм3 4 топ.1м3=1000000cм3 Міне балалар біз бұлттардың сұрақтарына жауап бере огтырып, күн көзін бұлттардан ашып бүгінгі сабағымыздың тақырыбын ашып алдық .Біздің бүгінгі сабағымыздың тақырыбы Өткенді пысықтау екен балалар.Бүгінгі сабағымыздағы мақсатымыз.Қозғалысқа берілген құрама есептерді шығару, есептеу дағдыларын жетілдіру. 1-тапсырма . Тақтамен жұмыс Есепте және есептердің жауабын сандықшадантап 1213*30=36390 100000:25=4000 8840:40=22 12130*3=36390 80640:2=40320 88080:40=2202 51*2=102 50050:50=1001 36006:6=6001
Оқушылар дұрыс жауаптарын сандықшадағы сандармен салыстырады. 2-тапсырма Сызбаны қарастыр.Есепте: а) бөлменің
көлемін; а) бөлменің көлемін; V=6*3*3=54м2 ә) қабырғаның, еденнің ауданын;(6*3)+(3*2)*2=54м2 54-(2*2)-(2*1)=482 б) еденнің периметрін;(6+3)*2=18 в) төбесінің периметрін. `6+3~*2=18 3-тапсырма Жүк пойызында 11вагон бар.Әр вагонға әрқайсысы 80 килограммдық 500 қап құм тиелді.Пойызға барлығы неше килограмм құм тиелді? 11*`80*500)=440000 (11*80)*500=44000 500*(11*80)=44000 4-тапсырма . Топтық жұмыс а).
ә)
Аяқпенен топ-топ-топ, Ал қолменен хлоп-хлоп-хлоп. Бір оңға, бір солға Секірейік кел мұнда. Аяқпенен топ-топ-топ, Ал қолменен хлоп-хлоп-хлоп. Бір оңға,бір солға айналайық кел мұнда 6-тапсырма. Топтық жұмыс Екі елді мекеннен бір уақытта бір-біріне қарама-қарсы бағытта екі велосипедші 14км/сағ жылдамдықпен, екіншісі 10 км/сағ жылдамдықпен жүрді.Егер велосипедшілер 3 сағаттан кейін кездескен болса, онда екі елді мекеннің арақашықтығы қанша? 1 сағаттан кейін олардың арасы қанша километр болады? Жарты сағаттан кейін ше? І топ.(11+20)*3=72 S=72 км ІІ топ. (14+10)+1=24 S=24 км ІІІ топ.(14+10):2=12км S=12км ІV топ. (14+10)*2 =48км S=48 км 7-тапсырма. Тактамен жұмыс Өрнектерді дәптеріңе баған түрінде жаз.9,0,1,0,5,2, цифрларынан ең үлкен және ең кіші алтытаңбалы сандар құрастыр. Олардың айырмасын тап.Айырманың мәнінен ең үлкен және ең кіші сандар құрастыр.Тағыда айырмасын тап. Жоғарыдағы әрекеттердің ретін сақтай отырып,3 рет қайтала. 952100-100259=851841 885411-114588=770823 877320-203778=673542 765432-234567=530865 8-тапсырма Есепті оқы оның сызбасын толықтыр және шығар. А).Арасы 345 км болатын екі қаладан бір-біріне қарама-қарсы бағытта екі автокөлік жолға шықты.Бірінші автокөлік 60 км/сағ жылдамдықпен, екіншісі 75 км/сағ жылдамдықпен жүрді.2 сағаттан кейін олардың арақашықтығы қандай болады?
S=345км 345-(60+75)·2=75 V1=60км/сағ S0= 75 км V2=75км/сағ t=2cағ S0=? 9 - тапсырма Бақшадан массасы 1кг, 2кг, 3кг,4кг,5кг,6кг және 7кг тартатын 7 асқабақ жинап алынды. Бірақ асқабақ арқайсысының массасы бірдей болатындай 4 себетке бөлініп салынды.Себеттерге қалай салынды? ә
|
Жұмыс істеуге дайындалады, топ ішінде өзара ынтымақтастық қарым-қатынас орнығады.
Өз таңдауы бойынша 4 топқа бөліну
дәптер
Бор
А4
А4 , маркер
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Кері байланыс |
Үй тапсырмасы 5-тапсырма 139-бет Өрнектерді жаз және олардың мәнін тап
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау – сіз оқушыларға көбірек қолдау көрсету үшін не істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырма беруді көздеп отырсыз? |
Бағалау – Оқушылардың ақпаратты қаншалықты меңгергенін қалай тексересіз? |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік ережелері
АКТ-мен байланыс |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқушыларға сабақ барысында берілетін тапсырмаларымды қарапайымнан күрделіге қарай жоспарлаймын. Жекелеген оқушылардың мақсатқа жетуіне топтық жұмыс арқылы қол жеткіземін. Қажет жағдайда қосымша түсінік беріп отырамын. Дарынды оқушыларға сабақ барысында жоғары деңгейлі сұрақтар қоямын және шығармашылықпен орындайтын тапсырмаларды сол оқушылардың мүмкіндігін ескере отырып бермекпін |
«Менің шеңберім» әдісі бойынша өз-өзін бағалайды. «Стикерге жазу» әдісімен оқушыларды өзім бағалаймын.
|
Тақта мен оқушы арақашықтығын және оқушы қауіпсіздігін сақтауға ерекше мән бердім. Тәрбиелік мәні ұлттық құндылықтарымызды білуге негізделген.
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ойлану Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары жүзег асырымды болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Сыныптағы оқу атмосферасы қандай болды? Дифференциацияны жүзеге асыру қолымнан келді ме? Мен жоспарланған уақытымды ұстандым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
Төменде берілген бөлімді осы сабақ туралы ойларыңызды жазу үшін пайдаланыңыз. Сол жақ бағанда берілген сабағыңызға қатысты ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз. |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жалпы баға Сәтті өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1:
2:.
Қандай екі нәрсе сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1:
2:
Осы сабақ барысында сынып немесе жеке оқушылар туралы менің келесі сабағыма дайындалу үшін қажет болуы мүмкін қандай ақпарат алдым?
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары: _________________ Ақбердиев.Қ.
шағым қалдыра аласыз



р топтан оқушылар
шығып төрт себетке бірдей етіп салады.













