|
Білім беру ұйымының атауы |
«Үштөбе тірек мектебі (РО)» КММ |
||||
|
Пәні: |
Математика |
||||
|
Бөлім: |
ЕКІ ТАҢБАЛЫ САНДАРДЫ ҚОСУ ЖӘНЕ АЗАЙТУ. ЖҮЗДІКТЕР. ЕСЕПТЕР |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ташаева Гульнар Еркеновна |
||||
|
Күні: |
13.11.2024 ж |
||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 43сабақ. Өзіңді тексер |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.4.3.1 100-ге дейінгі сандар/1000-ға дейінгі жүздіктертізбектерініңзаңдылығынанықтау. 2.4.3.2. Берілген заңдылық бойынша тізбекті құрастыру,тізбектегі заңдылықтың бұзылуын табу. 2.1.2.8. 34+23,57– 23,45 ±19,47+ 33,80 –47, 100 – 35 жағдайларында екі таңбалы сандарды қосу жәнеазайт алгоритмдерінқолдану. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
қате жазылған мысалдарды түзетіп жазады заңдылықтың қатесін тауып, тізбекті жалғастырады санды және әріпті өрнек құрастырып, мәнін есептейді |
||||
|
Құндылықтар |
денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2мин Сабақты қорыту 8минут Қосымша тапсырма Үй тапсырмасы Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Жасанды интеллект https://virbo.wondershare.com/ хабарламасы Топ атаулары; Бірліктер Ондықтар Жүздіктер 1-тапсырма. «Сандардың пирамидасы»жобасы. (Балаларға сандар пирамидасын құрастыруды ұсынады) 2-тапсырма. «Сандар құпиясы». (ұяшықтағы сандардың мәндерін табу+-) 3-тапсырма. «Көңілді жұмбақтар» (Барлық оқушыларға қызықты жұмбақтар айтылады шешуін табады) 4-тапсырма. «Ертегі еліндегі есептер» (Әр топқа 2есептен беріледі оқушылар ауызша айтады) 5-тапсырма «Салыстыру шыңы» (салыстыруға арналған тапсырмаларды жазбаша орындау) 6-тапсырма «Құпия теңдеуді шешу» (әр топ теңдеуге арналған тапсырма беріледі) 7-тапсырма «Пікір ақиқат па жалған ба?» (математикалық ақиқат пен жалғандар сұрағына жауап береді)
(ЖИ) https://classroomscreen.com/ арқылы оқушылармен сабаққа қорытынды жасау. |
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Оқушылар топқа бөлініп отырады. Өткенді пысықтайды Ойын ойнайды Мысалды шығарады Сандарды салыстыра алады Теңдеу шеше ал Ауызша жауап беред Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Тиімді тәсілмен шығарады-1б Дескриптор: Амалдарды баған түрінде орындайды Дескриптор: Ауызша орындайды Дескриптор: Теңдеуді шешеді-1б |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика “Қайталау сабағы”
Математика “Қайталау сабағы”
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Үштөбе тірек мектебі (РО)» КММ |
||||
|
Пәні: |
Математика |
||||
|
Бөлім: |
ЕКІ ТАҢБАЛЫ САНДАРДЫ ҚОСУ ЖӘНЕ АЗАЙТУ. ЖҮЗДІКТЕР. ЕСЕПТЕР |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ташаева Гульнар Еркеновна |
||||
|
Күні: |
13.11.2024 ж |
||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 43сабақ. Өзіңді тексер |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.4.3.1 100-ге дейінгі сандар/1000-ға дейінгі жүздіктертізбектерініңзаңдылығынанықтау. 2.4.3.2. Берілген заңдылық бойынша тізбекті құрастыру,тізбектегі заңдылықтың бұзылуын табу. 2.1.2.8. 34+23,57– 23,45 ±19,47+ 33,80 –47, 100 – 35 жағдайларында екі таңбалы сандарды қосу жәнеазайт алгоритмдерінқолдану. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
қате жазылған мысалдарды түзетіп жазады заңдылықтың қатесін тауып, тізбекті жалғастырады санды және әріпті өрнек құрастырып, мәнін есептейді |
||||
|
Құндылықтар |
денсаулық, достық және айналадағыларға қамқорлық көрсету |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2мин Сабақты қорыту 8минут Қосымша тапсырма Үй тапсырмасы Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Жасанды интеллект https://virbo.wondershare.com/ хабарламасы Топ атаулары; Бірліктер Ондықтар Жүздіктер 1-тапсырма. «Сандардың пирамидасы»жобасы. (Балаларға сандар пирамидасын құрастыруды ұсынады) 2-тапсырма. «Сандар құпиясы». (ұяшықтағы сандардың мәндерін табу+-) 3-тапсырма. «Көңілді жұмбақтар» (Барлық оқушыларға қызықты жұмбақтар айтылады шешуін табады) 4-тапсырма. «Ертегі еліндегі есептер» (Әр топқа 2есептен беріледі оқушылар ауызша айтады) 5-тапсырма «Салыстыру шыңы» (салыстыруға арналған тапсырмаларды жазбаша орындау) 6-тапсырма «Құпия теңдеуді шешу» (әр топ теңдеуге арналған тапсырма беріледі) 7-тапсырма «Пікір ақиқат па жалған ба?» (математикалық ақиқат пен жалғандар сұрағына жауап береді)
(ЖИ) https://classroomscreen.com/ арқылы оқушылармен сабаққа қорытынды жасау. |
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Оқушылар топқа бөлініп отырады. Өткенді пысықтайды Ойын ойнайды Мысалды шығарады Сандарды салыстыра алады Теңдеу шеше ал Ауызша жауап беред Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Тиімді тәсілмен шығарады-1б Дескриптор: Амалдарды баған түрінде орындайды Дескриптор: Ауызша орындайды Дескриптор: Теңдеуді шешеді-1б |
||
шағым қалдыра аласыз















