|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
1А. 1000 көлеміндегі сандар,қосу және азайту. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
3 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
1-сабақ. 1000 көлеміндегі сандар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.1.2. үш таңбалы сандарды оқу, жазу және салыстыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Үш таңбалы сандарды оқиды, жазады және салыстырады |
|||||
|
Құндылықтар |
Жасампаздық және Жаңашылдық |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 24 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау «Ұяшық»әдісі Жыл бойы өткенді қайталау. Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс «Топтастыру» әдісі Оқулықпен жұмыс 1-тапсырма: А) Бос орындарға тиісті сандарды жаз. 200 = 2жүзд. 900 = 9 жүзд. 400кг = 4 ц 700кг = 7 ц 100кг = 1ц 1000кг =10ц Ә) Үлгідегі көрсетілгендей шығар. 200+100 2жүзд+1жүзд. 1000-100 10жүзд – 1жүзд. 900 – 100= 9 жүзд. -1 жүзд. 2.Кестедегі сандарды оқы. Сандардың разрядын ата. Разряд- бұл сандарды жазудағы цифрдың орны. ЕБҚ 4-тапсырма 742<427 331>312 504>405 401<410 1000>601 1000>999 297>207 650>605 Жұптық жұмыс «Лейс» әдісі 5-тапсырма Сен үш таңбалы сандарды тауып Жанды табиғатқа нелер жататынын біл. Сандарды өсу Ретімен жаз. Әр санның разрядын ата 101,330,339,362,418 6-тапсырма Әрбір жағдайда х саны қандай Мәнге ие болуы мүмкін? 7-тапсырма А. Сандар жиынынан 345-тен артық345-тен кем болатын 5санды ата. 345-тен артық сандар: 350,350, 365,370,380. 345-тен кем сандар: 340,335, 330,325,320. ЕҚБ 8-тапсырма Баға түрінде есептеп, дұрыстығын тексер. 34+23=57 72-57=15 25+18=43 78-76=2 100-45=55 74+18=92 9-тапсырма Есепті шығар Биылғы жылы күн райының қолайсыздығына байланысты алма ағаштың әрқайсысынан 4 кг-нан 5 жәшік алма жиналды. Ал былтыр осындай 9 жәшік алма жиналған еді.Биыл неше килограмм алма кем жиналды? 10-тапсырма а) Егер сандарды жазуда цифрлар қайталанатын болса,4, 6, 9 цифрларынан қанша екі таңбалы сан құруға болады? Осы сандарды жаз. Кері байланыс. «Сөйлемді толықтыр» әдісі. Мен бүгінгі сабақты...түсіндім.(«өтежақсы», «жақсы») |
Амандасады. Жақсы тілектер айтады. Үй тапсырмасын тексертеді Жаңа тақырыпты меңгереді Тапсырмаыны орындайды Тапсырманы орындайды Есептерді шығарады Есепті шығарады. Жеке жұмыс Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Есепті шығарады Тапсырманы орындайды Есепті шығарады Тапсырманы орындайды Кері байланыс жасайды |
Дескриптор: Жыл бойы өткенді қайталайды-1б Есепті шығарады-1б Дескриптор: Есептеулерді орындайды-1б Бос орындарға тиісті сандарды жазады-1б
Дескриптор: Үлгідегі көрсетілгендей шығарады-1б Оны шығару жолын тексереді-1б Дескриптор: Сандардың разрядын атайды-1б Есептеп шығарады-1б Жарайсың!
Дескриптор: Сандарды өсу ретімен жазады,әр санның разрядын атайды-1б Есептеп шығарады-1б Жарайсың! Мен сенімен мақтанамын! Дескриптор: Есепті шығарады-1б Шешуін табады-1б Жауабын жазады-1б Тамаша жұмыс жасадың! Дескриптор: Баға түрінде есептеп, дұрыстығын тексереді-1б Есептеп шығарады-1б Дескриптор: Есептеп шығарады-1б Жауабын жазады-1б Тамаша жұмыс жасадың!
Дескриптор: Сандарды жазады-1б Есептеп шығарады-1б «Білім шыңы әдісі» |
Көңіл күй стикерлері Суреттер Суреттер оқулық Плакат Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Суреттер Жұмыс дәптері Жұмыс дәптері Тақта Кесте Оқулық Тақта Оқулық
Кесте Оқулық Тақта Тақта Кесте Оқулық Тақта Кесте Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика ҚМЖ 3-сынып 1-56 сабақтар
Математика ҚМЖ 3-сынып 1-56 сабақтар
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
1А. 1000 көлеміндегі сандар,қосу және азайту. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
3 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
1-сабақ. 1000 көлеміндегі сандар |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.1.2. үш таңбалы сандарды оқу, жазу және салыстыру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Үш таңбалы сандарды оқиды, жазады және салыстырады |
|||||
|
Құндылықтар |
Жасампаздық және Жаңашылдық |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 24 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау «Ұяшық»әдісі Жыл бойы өткенді қайталау. Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс «Топтастыру» әдісі Оқулықпен жұмыс 1-тапсырма: А) Бос орындарға тиісті сандарды жаз. 200 = 2жүзд. 900 = 9 жүзд. 400кг = 4 ц 700кг = 7 ц 100кг = 1ц 1000кг =10ц Ә) Үлгідегі көрсетілгендей шығар. 200+100 2жүзд+1жүзд. 1000-100 10жүзд – 1жүзд. 900 – 100= 9 жүзд. -1 жүзд. 2.Кестедегі сандарды оқы. Сандардың разрядын ата. Разряд- бұл сандарды жазудағы цифрдың орны. ЕБҚ 4-тапсырма 742<427 331>312 504>405 401<410 1000>601 1000>999 297>207 650>605 Жұптық жұмыс «Лейс» әдісі 5-тапсырма Сен үш таңбалы сандарды тауып Жанды табиғатқа нелер жататынын біл. Сандарды өсу Ретімен жаз. Әр санның разрядын ата 101,330,339,362,418 6-тапсырма Әрбір жағдайда х саны қандай Мәнге ие болуы мүмкін? 7-тапсырма А. Сандар жиынынан 345-тен артық345-тен кем болатын 5санды ата. 345-тен артық сандар: 350,350, 365,370,380. 345-тен кем сандар: 340,335, 330,325,320. ЕҚБ 8-тапсырма Баға түрінде есептеп, дұрыстығын тексер. 34+23=57 72-57=15 25+18=43 78-76=2 100-45=55 74+18=92 9-тапсырма Есепті шығар Биылғы жылы күн райының қолайсыздығына байланысты алма ағаштың әрқайсысынан 4 кг-нан 5 жәшік алма жиналды. Ал былтыр осындай 9 жәшік алма жиналған еді.Биыл неше килограмм алма кем жиналды? 10-тапсырма а) Егер сандарды жазуда цифрлар қайталанатын болса,4, 6, 9 цифрларынан қанша екі таңбалы сан құруға болады? Осы сандарды жаз. Кері байланыс. «Сөйлемді толықтыр» әдісі. Мен бүгінгі сабақты...түсіндім.(«өтежақсы», «жақсы») |
Амандасады. Жақсы тілектер айтады. Үй тапсырмасын тексертеді Жаңа тақырыпты меңгереді Тапсырмаыны орындайды Тапсырманы орындайды Есептерді шығарады Есепті шығарады. Жеке жұмыс Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Есепті шығарады Тапсырманы орындайды Есепті шығарады Тапсырманы орындайды Кері байланыс жасайды |
Дескриптор: Жыл бойы өткенді қайталайды-1б Есепті шығарады-1б Дескриптор: Есептеулерді орындайды-1б Бос орындарға тиісті сандарды жазады-1б
Дескриптор: Үлгідегі көрсетілгендей шығарады-1б Оны шығару жолын тексереді-1б Дескриптор: Сандардың разрядын атайды-1б Есептеп шығарады-1б Жарайсың!
Дескриптор: Сандарды өсу ретімен жазады,әр санның разрядын атайды-1б Есептеп шығарады-1б Жарайсың! Мен сенімен мақтанамын! Дескриптор: Есепті шығарады-1б Шешуін табады-1б Жауабын жазады-1б Тамаша жұмыс жасадың! Дескриптор: Баға түрінде есептеп, дұрыстығын тексереді-1б Есептеп шығарады-1б Дескриптор: Есептеп шығарады-1б Жауабын жазады-1б Тамаша жұмыс жасадың!
Дескриптор: Сандарды жазады-1б Есептеп шығарады-1б «Білім шыңы әдісі» |
Көңіл күй стикерлері Суреттер Суреттер оқулық Плакат Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Суреттер Жұмыс дәптері Жұмыс дәптері Тақта Кесте Оқулық Тақта Оқулық
Кесте Оқулық Тақта Тақта Кесте Оқулық Тақта Кесте Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||


шағым қалдыра аласыз

















