Математикадан сабақ жоспарлары 46-50 сабақтар

Тақырып бойынша 21 материал табылды

Математикадан сабақ жоспарлары 46-50 сабақтар

Материал туралы қысқаша түсінік
46-50 сабақ жоспарлары
Материалдың қысқаша нұсқасы

Білім беру ұйымының атауы


Пәні:

Математика

Бөлім:

Уақыт

Педагогтің аты-жөні:


Күні:

11.11.2024

Сынып: 3



Сабақтың тақырыбы:

46 сабақ.Санның бөлігін табу және бөлігі бойынша санды табу,

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

3.1.2.14 санның/шаманың үлесін табу және үлесі бойынша санды/шаманы табу: 100 көлеміндегі сандар мен жүздіктердің жартысын, үштен бір, төрттен бір, оннан бір бөлігін табу.

Сабақтың мақсаты

Сандардың үлесін табады

Құндылықтар және оның мақсаты:

Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік

Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ

Түрлі объектілердің жеке белгілерін салыстыра білу,

заттарды жалпы белгілер бойынша талдау, біріктіру

Апта дәйексөзі: Тура биде туған жоқ

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут







Өткенді пысықтау

5 минут









Сабақтыңортасы

24 минут




































Сабақ

ты қорыту

6минут





































Кері байланыс

5 минут


Психологиялық ахуал қалыптастыру

Өткенді пысықтау

Үй тапсырмасы

8-тапсырма

Есепте

60-7*6=18

32:4+15=23

234+36:9+26=234+4=26=264

200-48:6+330=200-8+330=522




Жаңа тақырып

Ұжымдық жұмыс

Оқулықпен жұмыс

1-тапсырма:

Жолақтармен жұмыс жаса


Сөйлемдерді толықтыр

Өзіндік жұмыс

2 тапсырма.

Есептерді шығар

А)Отырғызылды-9ағаш, бөлігі

Барлығы-?к

9*3=27көшет

Ж: Барлығы 27 көшет отырғызылуы қажет


Ә) Отырғызылды-27 көшет

Терек-?, бөлігі

27:3*1=9терек

Ж: 9 терек отырғызылды


3 тапсырма

Есепте


4-тапсырма

Есепте


5-тапсырма

Есепті шығар

Жөндеу керек-54 к

Жөнделді-? к, бөлігі

54:6*1=9к

Ж: 9 кітап жөнделді


7-тапсырма


Шығармашылық тапсырма

9-тапсырма

Жауабы: Меруерт-9 жаста, Гүлжан-8 жаста, Лаура-10 жаста.


Үйге тапсырма:

8-тапсырма

Үлгі:

Теңдеулерді шеш

1000-х=35+6*8

1000-х=35+48

1000-х=83

Х=1000-83

Х=917





Амандасады.

Жақсы тілектер айтады.








Үй тапсырмасын тексертеді





Жаңа тақырыпты меңгереді









Тапсырманы орындайды








Есептерді шығарады









Есепті шығарады.










Тапсырманы орындайды







Есепті шығарады






Тапсырманы орындайды







Тапсырманы орындайды






Үй тапсырмасын алады











Кері байланыс жасайды










Дескриптор:

Есептеу жүргізеді-1б







Дескриптор:

Жолақтарды бүктеу арқылы бөлшектерді табады-1б





Керемет!






Дескриптор:

Есептейді-1б

Есепті шығарады-1б


Жарайсың!







Дескриптор:

Есепті шығарады-1б




Дескриптор:

Есепті шығарады-1б


Жарайсың!








Дескриптор:

Есепті шығарады-1б


Жарайсың!

Мен сенімен мақтанамын!



Дескриптор:

Есепті шығарады-1б

Шығару жолын түсіндіреді-1б


Дескриптор:

Балаларлың жасын анықтайды-1б














«Данышпан үкі әдісі»

Көңіл күй стикерлері




Суреттер




Суреттер





оқулық





Плакат





Оқулық






Жұмыс дәптері




Оқулық


Суреттер



Жұмыс дәптері







Жұмыс дәптері




Тақта




Кесте



Оқулық



Тақта






Оқулық

Кесте



Оқулық



Тақта



Кесте



Оқулық



Тақта







Кері байланыс тақтасы







































Білім беру ұйымының атауы

2- тоқсан

Пәні:

Математика

Бөлім:

Уақыт

Педагогтің аты-жөні:


Күні:


Сынып: 3



Сабақтың тақырыбы:

47 сабақ.Санның квадраты

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

3.1.3.2** мм, км/ гр, т/см2, дм2, м2 өлшем бірліктерін қолданып өлшеу 3.1.3.3** шамалар мәндерін: ұзындық (мм,см, дм, м)/ масса (г, кг, ц, т)/ көлем (сыйымдылық) (л)/ аудан(см2,дм2,м2, га) өлшем бірліктерін салыстыру және амалдар орындау

3.1.2.1 бөлшекті - бүтіннің бір не бірнеше бөлігі және екі натурал санның бөліндісі ретінде түсіну, санның квадратын - бірдей екі көбейткіштің, ал кубын - бірдей үш көбейткіштің көбейтіндісі ретінде түсіну

Сабақтың мақсаты

Санның кубын бірдей үш көбейткіштің көбейтіндісі ретінде ұғынады


Құндылықтар және оның мақсаты:

Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік

Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ

Түрлі объектілердің жеке белгілерін салыстыра білу,

заттарды жалпы белгілер бойынша талдау, біріктіру

Апта дәйексөзі: Тура биде туған жоқ

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут








Өткенді пысықтау

5 минут









Сабақтыңортасы

24 минут




































Сабақ

ты қорыту

6минут
























Кері байланыс

5 минут


Психологиялық ахуал қалыптастыру


Өткенді пысықтау

Үй тапсырмасы

8-тапсырма

Үлгі:

Теңдеулерді шеш

1000-х=35+6*8

1000-х=35+48

1000-х=83

Х=1000-83

Х=917



Жаңа тақырып

Ұжымдық жұмыс

Оқулықпен жұмыс

1-тапсырма:


8*8=82=64

8+8+8+8+8+8+8+8=64





2 тапсырма.

Берілген сандардың қайсысын бірдей екі көбейткіштің көбейтіндісі түрінде жазуға болады?

6*6=36=62 9*9=81=92

8*8=64=82 3*3=9=32

2*2=4=22 4*4=16=42

7*7=49=72 5*5=25=523




3 тапсырма

Сандардың квадраты нешеге тең екенін жаз.

А) 22, 42, 62, 82, 102.

Ә) 92,72,52,32,12.


ЕБҚ

Осы сандардың квадратымен тапсырмалар құрастырып жаз.

92+22=81+4=85

52-32=25-9=16

42+(100-82)=16+36=52



ЕҚБ

4-тапсырма

Сандардың квадратын бірдей екі көбейткіштің көбейтіндісіне ауыстырып, оларды есепте

А) (42+82)-10=70 72+92+32=139

(102+92)+220=401 1*(102+72)=149




5-тапсырма

Фигурлардың ауданы мен периметрлерін есепте.

P=a*4

P=3см*4=12см

S=a*a

S=3см*3см=9см2


Үйге тапсырма:

6-тапсырма

36+30*5=186

30*5=150

36+150=186





Амандасады.

Жақсы тілектер айтады.








Үй тапсырмасын тексертеді









Жаңа тақырыпты меңгереді









Тапсырманы орындайды










Есептерді шығарады











Есепті шығарады.










Тапсырманы орындайды








Есепті шығарады












Кері байланыс жасайды



ҚБ: «Зымырын» әдісі





Дескриптор:

Теңдеулерді шешеді-1б








Дескриптор:

Есептеулерді орындайды-1б

Оқулықпен жұмыс жасайды 1б







Дескриптор:

Берілген сандарды бірдей екі көбейткіштің көбейтіндісі түрінде жазады-1б


Жарайсың!



Дескриптор:

Есепті шығарады-1б

Сандардың квадратын нешеге тең екенін жазады-1б




Дескриптор:

Есепті шығарады-1б

Сандардың квадраттын бірдей екі көбейткіштің көбейтіндісіне ауыстырып есептейді-1б


Дескриптор:

Есепті шығарады-1б

Фигурлардың ауданы мен периметрлерін есептейді-1б



Дескриптор: Өрнектің мәнін табады-1б

Есепті шығарады-1б










«Білім қоржыны» әдісі

Көңіл күй стикерлері




Суреттер




Суреттер





оқулық





Плакат





Оқулық






Жұмыс дәптері




Оқулық


Суреттер



Жұмыс дәптері







Жұмыс дәптері




Тақта




Кесте



Оқулық



Тақта




Оқулық

Кесте



Оқулық














Кері байланыс тақтасы



































Білім беру ұйымының атауы

2- тоқсан

Пәні:

Математика

Бөлім:

Уақыт

Педагогтің аты-жөні:


Күні:


Сынып: 3



Сабақтың тақырыбы:

48сабақ..Санның кубы

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

3.1.2.1** санның квадратын бірдей екі көбейткіштің, ал санның кубы бірдей үш көбейткіштің көбейтіндісі ретінде түсіну

3.1.3.2** мм, км/ гр, т/см2, дм2, м2 өлшем бірліктерін қолданып өлшеу 3.1.3.3** шамалар мәндерін: ұзындық (мм,см, дм, м)/ масса (г, кг, ц, т)/ көлем (сыйымдылық) (л)/ аудан(см2,дм2,м2, га) өлшем бірліктерін салыстыру және амалдар орындау

Сабақтың мақсаты

Санның кубын бірдей үш көбейткіштің көбейтіндісі ретінде ұғынады

Құндылықтар және оның мақсаты:

Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік

Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ

Түрлі объектілердің жеке белгілерін салыстыра білу,

заттарды жалпы белгілер бойынша талдау, біріктіру

Апта дәйексөзі: Тура биде туған жоқ

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут








Өткенді пысықтау

5 минут












Сабақтыңортасы

24 минут








Сабақ

ты қорыту

6минут





























Кері байланыс

5 минут


Психологиялық ахуал қалыптастыру


Өткенді пысықтау

Үйге тапсырма:

6-тапсырма

36+30*5=186

30*5=150

36+150=186



Жаңа тақырып

Ұжымдық жұмыс

Оқулықпен жұмыс

1-тапсырма:

Монументтердің атауын тап

82=64

92=81

72=49


ЕБҚ

2 тапсырма.

Санжарға кубиктерді санауға көмектес

A) 3*3*3=33=27



ЕҚБ

3 тапсырма

Есепті шығар

9*4=36 (шырша)

36:6=6 ( терек)

36+6=42 ( шырша мен терек)



5-тапсырма

Амалдардың орындалу тәртібін сақтап,оларды есепте

(35-5) : 5=6

45: 9+72:9= 13

81: (95-86)=9

( 456+449) +27= 932

9:3+5*(68-64)=23


Шығармашылық тапсырма

6-тапсырма

Ш: 430-250=180

Ж; 180 тоғыз қабатты үй салынды.


Үй тапсырмасы

4-тапсырма

Сандардың квадраты мен кубын есепте

13=1 52=25

82=64 23=8

92=81 62=36





Амандасады.

Жақсы тілектер айтады.








Үй тапсырмасын тексертеді







Жаңа тақырыпты меңгереді






Тапсырманы орындайды





Есептерді шығарады








Есепті шығарады.







Тапсырманы орындайды







Есепті шығарады







Кері байланыс жасайды







Дескриптор:

Есептейді-1б

Өрнектің мәнін табады-1б





Дескриптор:

Есептеулерді орындайды-1б

Оқулықпен жұмыс жасайды-



Дескриптор:

Есептейді-1б

Есепті шығарады-1б





Дескриптор:

Есепті шығарады-1б







Дескриптор:

Есепті шығарады-1б

Амалдардың орындалу тәртібін орындайды-1б



Жарайсың!

Мен сенімен мақтанамын!


Дескриптор:

Есепті шығарады-1б

Сандардың квадратты мен кубын есептейді-1б






«Нысана әдісі»

Көңіл күй стикерлері




Суреттер




Суреттер


оқулық







Плакат





Оқулық






Жұмыс дәптері




Оқулық


Суреттер



Жұмыс дәптері







Жұмыс дәптері




Тақта




Кесте










Кері байланыс тақтасы


















































Білім беру ұйымының атауы


Пәні:

Математика

Бөлім:

Уақыт

Педагогтің аты-жөні:


Күні:


Сынып: 3



Сабақтың тақырыбы:

Санның квадраты және кубы.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

3.3.1.3.Санның бөлігін табу,бөлігі бойынша санды табуды үйрену,есептер шығару,теңдеулер шешу

3.1.1.6 жай бөлшектерді оқу, жазу; бөлімдері бірдей жай бөлшектерді көрнекілік қолдану арқылы салыстыру

Сабақтың мақсаты

Жай бөлшектерді оқу, жазу; бөлімдері бірдей жай бөлшектерді көрнекілік қолдану арқылы салыстырады

Құндылықтар және оның мақсаты:

Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік

Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ

Түрлі объектілердің жеке белгілерін салыстыра білу,

заттарды жалпы белгілер бойынша талдау, біріктіру

Апта дәйексөзі: Тура биде туған жоқ

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут







Өткенді пысықтау

5 минут









Сабақтыңортасы

24 минут





















































Сабақ

ты қорыту

6минут





















Кері байланыс

5 минут


Психологиялық ахуал қалыптастыру

Өткенді пысықтау

Қима қағаздармен жұмыс жүргізу

Үй тапсырмасы

4-тапсырма

Сандардың квадраты мен кубын есепте

13=1 52=25

82=64 23=8

92=81 62=36




Жаңа тақырып

Ұжымдық жұмыс

Оқулықпен жұмыс

1-тапсырма:

Есептеп,бұл заттардың қандай материалдан жасалғанын анықта

23=8

33=27

62=36

52=25


Өзіндік жұмыс

2 тапсырма.

Көбейтіндіні сандардың квадратына ауыстыр. Өрнектердің мәнін тап.

4*4=42=16

8*8=82=64

9*9=92=81

3*3=32 =9

7*7=72=49

2*2=22=4

5*5=52=25

6*6=62=36


ЕҚБ

3 тапсырма

Есепті шығар

Ш: 18:3=6 (безендірді)

18-6=12

Ж: 12 киіз үйді безендірді.




ЕБҚ

4-тапсырма

3*3*3+28=27+28=55

6*6+4*4=36+16=52

8*8-2*2*2=64-8=56




6-тапсырма

Фигуралармен жұмыс жаса.

7 ден 1 (бөлшек) боялған

12 ден 1 ( бөлшек) боялған

12 ден 1 ( бөлшек) боялған

9 дан 1 (бөлшек) боялған

8 ден 1 ( бөлшек) боялған


7 ден 6 ( бөлшек) боялмаған

12 ден 11 ( бөлшек) боялмаған

12 ден 11 ( бөлшек) боялмаған

9 дан 8 (бөлшек) боялмаған

8 ден 7 ( бөлшек) боялмаған



7-тапсырма

Өрнектер құрастырып жаз және олардың мәнін тап

(530-210)+650=970

( 560+120) – 240=440

( 650-210)+(240+20)=700

1000-(650-120)=470

(168+120)+240=528


Үй тапсырмасы

5-тапсырма

Кестені пайдаланып,тура теңдіктер мен теңсіздіктер құр.

32:4=40:5

120+203=677-354

9:3<4*3



Амандасады.

Жақсы тілектер айтады.








Үй тапсырмасын тексертеді








Жаңа тақырыпты меңгереді




Тапсырманы орындайды





Есептерді шығарады




Тапсырманы орындайды






Есепті шығарады






Жеке жұмыс

жасайды










Фигуралар

мен жұмыс жасайды













Тапсырманы орындайды









Тапсырманы орындайды










Кері байланыс жасайды










Дескриптор:

Есепті шығарады-1б

Сандардың квадратты мен кубын есептейді-1б




Дескриптор:

Есептеп,бұл заттардың қандай материалдан жасалғанын анықтайды-1б






Дескриптор:

Көбейтіндіні сандардың квадратына ауыстырады-1б

Есеп шығарады-1б








Дескриптор:

Есеп шығарады-1б

Шешуін жазады-1б



Дескриптор:

Есеп шығарады-1б

Сандардың квадратты мен кубын бірдей көбейткіштерді көбейтінді түрінде жазады-1б




Дескриптор:

Фигураларды атайды-1б

Фигуралардың боялған және боялмаған бөлігін табады-1б






Дескриптор:

Өрнектер құрастырады-1б

Олардың мәнін табады-1б




Дескриптор:

Кестені пайдаланып тура теңдіктер мен теңсіздіктер құрады-1б









«Ноутбок» әдісі

Көңіл күй стикерлері




Суреттер




Суреттер





оқулық





Плакат





Оқулық






Жұмыс дәптері




Оқулық


Суреттер



Жұмыс дәптері







Жұмыс дәптері




Тақта




Кесте



Оқулық



Тақта






Оқулық

Кесте










Оқулық



Тақта












Кері байланыс тақтасы

















































Білім беру ұйымының атауы

2- тоқсан


Пәні:

Математика


Бөлім:

Уақыт


Педагогтің аты-жөні:



Күні:



Сынып: 3




Сабақтың тақырыбы:

50 сабақ. Шамалар арасындағы тәуелділікке берілген есептерді шығару


Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

3.5.1.4 шамалар арасындағы тәуелділікке; пропорцияның белгісіз мүшесін табуға берілген есептерді талдау және шығару


Сабақтың мақсаты

Есеп шығаруды үйренеді


Құндылықтар және оның мақсаты:

Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік

Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ

Түрлі объектілердің жеке белгілерін салыстыра білу,

заттарды жалпы белгілер бойынша талдау, біріктіру

Апта дәйексөзі: Тура биде туған жоқ


Сабақтың барысы


Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақ

тың басы

5 минут







Өткенді пысықтау

5 минут









Сабақтыңортасы

25 минут





























































Сабақ

ты қорыту

6минут













Кері байланыс

5 минут


Психологиялық ахуал қалыптастыру


Өткенді пысықтау

Қима қағаздармен жұмыс жүргізу

5-тапсырма

Кестені пайдаланып,тура теңдіктер мен теңсіздіктер құр.

32:4=40:5

120+203=677-354

9:3<4*3



Жаңа тақырып

Ұжымдық жұмы

Оқулықпен жұмыс

1-тапсырма:

Заттың бағасын,санын,құнын қалай табуға болатынын есіңе түсір

Қ=б*с

Б=қ

С= қ



Топтық жұмыс

2 тапсырма.

Кесте бойынша есеп құрастырып, оларды шығар

1) Ш: қ=б*с=8*8=64

Ж: 64 теңге


2) Ш: с=қ:б=81:9=9

Ж: 9 дана


3) Ш: б=қ

Б=90:9=10

Ж:10 теңге



3 тапсырма

Бір жапсырманың бағасын біліп, 9 жапсырманың құнын тап

Ш: Б=қ*с. Б= 40тг:5=8тг

Қ=б*c, қ=8тг*9=72тг

Жауабы: 9 жапсырма 72тг




ЕҚБ

4-тапсырма

Кесте бойынша есеп құрастырып шығар

Ш: 42:6=7тг

63:7=9 дана

Жауабы: 63 тг -9 қарандаш



ЕБҚ

5-тапсырма

Есепте

360+458=818

900-165=735

809-145=664

357+283=640

506-99=407

708-136=572



6-тапсырма

Есепті шығар

6х-54 тг

? -45тг

Ш: б=54:6=9

С=45:9=5

Жауабы: 5 дана



7-тапсырма

Есепте

«Кім жылдам?» ойыны

9*7+49= 63+7=70

100-4*6=100-24=76

8*9+7*5=72+35=107



Үй тапсырмасы

8-тапсырма

Әрбір тіктөртбұрыш қанша бөлікке бөлінген? Үлестерді жаз.

6 дан 1 (бөлігі) боялған

3 тен 1 (бөлігі) боялған

2 ден 1 (бөлігі) боялған

12 ден 1 (бөлігі) боялған




Амандасады.

Жақсы тілектер айтады.





Үй тапсырмасын тексертеді







Жаңа тақырыпты меңгереді







Тапсырманы орындайды







Есептерді шығарады





Есепті шығарады.






Тапсырманы орындайды








Есепті шығарады








Жеке жұмыс жасайды










Есепті шығарады








Ойын ойнайды



Тапсырманы орындайды







Кері байланыс жасайды



ҚБ: «Баскетбол» әдісі






Дескриптор:

Кестені пайдаланып тура теңдіктер мен теңсіздіктер құрады-1б





Дескриптор:

Оқулықпен жұмыс жасайды-1б

Заттың бағасын,санын,

құнын қалай табуға болатынын біледі-1б




Дескриптор:

Кесте бойынша есеп құрастырады-1б

Есепті шығарады-1б







Дескриптор:

Есепті шығарады-1б

9 жапсырманың құнын табады-1б








Дескриптор:

Кесте бойынша есепті шығарады-1б

Жауабын жазады-1б






Дескриптор:

Есепті шығарады-1б

Жауабын жазады-1б








Дескриптор:

Есепті шығарады-1б

Жауабын жазады-1б








Дескриптор:

Есептеу жүргізеді-1б












«Бутерброд» әдісі

Көңіл күй стикерлері




Суреттер




Суреттер





оқулық





Плакат





Оқулық






Жұмыс дәптері




Оқулық


Суреттер



Жұмыс дәптері







Жұмыс дәптері




Тақта




Кесте



Оқулық



Тақта






Оқулық



Кесте









Оқулық










Оқулық








Кері байланыс тақтасы





























Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
16.11.2024
177
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Жариялаған:
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі