Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Мәтін дегеніміз не?
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
Педагогтің аты- жөні |
|
|||||
Күні: |
07.11.2022ж |
|||||
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
Сабақтың тақырыбы |
Мәтін дегеніміз не? |
|||||
Оқу бағдарла- масына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.4.1 мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау; 2.3.1.1 мұғалім көмегімен жеке сурет/сюжетті суреттер арқылы шағын сипаттау/әңгімелеу мәтіндерін құрап жазу; 2.3.5.1 жіберілген пунктуациялық, орфографиялық қателерді мұғалімнің көмегімен тауып, түзету және құраған сөйлемін толықтыру |
|||||
Сабақтың мақсаты |
мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтайды; сюжетті суреттер арқылы шағын әңгімелеу мәтінін құрап жазады; жіберілген қателерді мұғалімнің көмегімен тауып, түзетеді және құраған сөйлемін толықтырады |
|||||
Сабақтың барысы |
||||||
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
Сабақтың басы (5 мин) |
Психологиялық жағымды ахуал орнату. (Ұ) Ұйымдастыру кезеңі Қайырлы күн достым Ісің сәтке толсын Біздің алар біліміміз Ұшқан теңіз болсын «Менің орным» тақтада ілулі тұрған әріптерде тапсырмалар бар, өткенді пысықтау Орындалса, әріп ретімен орналасады А ауызша сөйлеу дегеніміз не? (м) Ә жазбаша сөйлеу дегеніміз не? (ә) В дыбыстар нешеге бөлінеді? (т) Д диалог деген не? (і) К мектеп +і .......... (н) МӘТІН |
Сыныптың оқу әрекетіне қызығушылығын ояту әріптерді әліпби ретімен орналастыра отырып, тапсырма орындайды және бүгінгі күн тақырыбын анықтайды |
Дескриптор: Мәтіннің тақырыбы. негізгі ойын анықтайды Мадақтау |
тапсырмалары жазылған кеспе әріптер жазыдған қима қағаздар |
||
Сабақтың ортасы (35 мин) |
Мағынаны тану. Білу «Ойдағы дерек» әдісі Мәтін деген не екенін білесіңдер ме? мәтін оның тақырыбы туралы түсінікті тыңдату Оқулықпен жұмыс 1-жаттығу. Ұжымдық жұмыс Салыстыру арқылы мәтінді анықтайды. Көркем жазу: Мм Мм Мәтінді көшіріп жазады. 2-жаттығу. Жұппен жұмыс. Орындалған жұмысты өзара тексереді. 3-жаттығу. Сөздікпен жұмыс Орфографиялық сөздікпен жұмыс ұйым- дастырылады. Білімқұмар, інжу сөздерінің жазылуына назар аудартылады. Талдау жасалады. Тақтада ілінген бөліктерге назар аударту. «Сұрақ-жауап» әдісі арқылы мәтін тақырыбына сәйкес бөлікті анықтату. Сергіту жаттығуы 4-жаттығу. Топтық жұмыс Жасырынған стикерлерді алып, сөздер бойынша топқа бөліну.«Суретті әңгімеле» стратегиясы бойынша сюжетті суретке қарап, тиісті сөздер, яғни алған сөздерін қатыстырып, мәтін құрастырып жазуды тапсыру. ЕБҚ оқушыларының топтық жұмысқа қатысуларын қадағалау, қолдау көрсе |
Үш қатардағы сөйлемдердің байланысуын анықтап, мәтін құрайтын бөлігін табады, дәлелдейді. Тапқан мәтіннің негізгі ойын анықтайды.
Дәптерге мәтін бөлігін көркем көшіріп жазу жұмысын орындайды Сұрақтарға жауап жазып, мәтін екенін дәлелдейді.
Тірек сөздер мен тақырыпты негізге ала отырып, мәтін құрастырады. |
дескриптор: -қатесін тауып, түзетеді мадақтау Дескриптор:
|
Оқулық |
||
|
|
|
||||
Сабақтың соңы |
Тапсырма. Мәтін туралы түсініктерін пысықтап өту https://wordwall.net/ru/resource/37777753 Үй тапсырмасын түсінідіп өту 5 жаттығу Кері байланыс: «Оқушы үні» Мен білдім............................. Мен түсіндім.............................. Мен үйрендім................................. «Табыс сатысы» білім алушылар бейнені сатыға орналастыру арқылы сабақтан алған өз түсініктерін білдіреді |
wordwall платформасы арқылы 3 сұрақты тапсырма орындайды
табыс сатыса бейне орналстырады |
Дескриптор: Мәтін тақырыбын анықтау ережесін біледі 1 балл мадақтау |
АКТ |
«К.Ушинский атындағы №7 орта мектеп» КММ
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы: Екі таңбалы сандарды разрядтан аттамай жазбаша қосу және азайту
Бөлім |
Менің мектебім |
|
Педагогтің аты-жөні |
Дюсебекова К.О. |
|
Күні |
07.11.2022ж |
|
Сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Екі таңбалы сандарды разрядтан аттамай жазбаша қосу және азайту |
|
Оқу бағдарлама- сына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.2.8. 34 + 23, 57 – 23, 45 ± 19, 47 + 33, 80 – 47, 100 – 35 жағдайларында екі таңбалы сандарды қосу және азайту алгоритмдерін қолдану. |
|
Сабақтың мақсаты |
разрядтан аттамай екі таңбалы сандарды қосу және азайту алгоритмін есептеулерде қолданады |
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі Көңіл күй жаттығу Сабақ басталды..... екі қолды көтеру Маған математика ұнайды...... үш шапалақ соғу Менің көңіл күйім керемет....................... бас бармақты көрсету Мен есептер шығарамын....................... от шашу жасау «Сәйкестендіру» ойыны арқылы сұрақтарға жауап беру |
оқушылар нұсқау бойынша сабақққа назар аудару тапсырмаларын орындайды Сұрақтарға жауап береді |
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация
жариялап табыс табыңыз!
Материалдарыңызды сатып, ақша табыңыз.
(kaspi Gold, Halyk bank)
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз Барлығы 663 959 материал жиналған
Осы аптаның ең үздік материалдары Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін тақырыптармен дайындаймыз Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады Толығырақ |