|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Есептерді электронды кестелердің көмегімен шешу. |
Мектеп: №11 орта мектеп
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Асанова Г.Ж.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 7 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қатысушылар саны: Қатыспағандар: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мәтіндік процессордағы кестелер. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу мақсаты |
7.2.2.1 – Мәтіндік процессорда кесте элементерін пішімдеу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар: |
Оқытудыңтілдікмақсаты:түрдеұсына (диаграммаларқұра) аладыкестелікдеректердіграфикалық Пәнге қатысты лексика және терминология: кесте, ұяшық, қатар, баған, парақ, формула, диаграмма, шартты форматтау Диалог құруға / жазылымға қажетті сөздер топтамасы:
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу: |
Өмір бойы оқуға дайын болу, шығармашылықжәне сын тұрғысынанойлау |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс: |
Математика, ағылшынтілі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдын ала білім: |
Оқушылардамәтіндікпроцессордағыкестелерменжұмысдағдысыбар. Оқушылар интернет желісінде ақпарат іздей алады. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған қызмет |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы |
а) Оқушыларменсәлемдесу ә) Оқушылардытүгелдеу б)оқушылардыңзейіндерінсабаққааудару
1-топ : «Кесте» тобы 2-топ: «Ұяшық» тобы
|
Слайд 1 Әр ұлттың сәлемдесу суреттері |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
«Қалтадағы шариктер» әдісі арқылы сұрақтар беру.Дорбаның ішіне 3 сұрақ жазылады. Сұрақтар: Вирусқа қарсы қауіпсіздік – тақырыбына сай... 1-топ: 1.Компьютерлік вирус дегеніміз не? 2.Вирустан қорғау программалардың түрлері және қызметтері? 3.Вирустың белгілері? 2-топ: 1.Компьютерлік вирус дегеніміз не? 2.Вирустан қорғау программалардың қызметі неде? 3.Вирусты жою программасы? Бір- бірін және сабақты бағалау мақсатында «Бағдаршам» іс-әрекет рефлексиясын жасайды. «Коментарий» әдісі арқылы бағалап отырамын Жаңа білім
Кестенің ішін біріктіру
үшін:Кестені ерекшелеп алып,
объеденить ячейки арқылы; |
Сұрақтар жазылған конверт
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Плакаттар, маркерлер
Интерактивті тақта, слайд, электронды оқулық
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-топ: MS Word терезесін ашып 4 бағаннан, 5 жолдан тұратын сынып тізімін құраңыз.
Дескриптор
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

















