Күні:16.10.2020ж
Сынып: 1 Ғ
Мұғалімнің атыжөні:Юсупбаева.Балауса
Сабақтың тақырыбы
Осы сабақта қол жеткізілетін
оқу мақсаттары (оқу
бағдарламасына сілтеме)
Сабақтың мақсаттары
Жетістік критерийлері
Қатысқандар саны: 20
Қатыспағандар саны:0
Мектеп шеберханасына саяхат.
Р дыбысы мен әрпі.
-Сөздің буынан тұратынын түсінесің және сөздегі буын санын
анықтайсың;
-сөз,сөйлем сызбасын оқуды және құрастыруды үйренесің.
Барлығы: Рр әрпі мен дыбысымен танысады,жазылуын оқылуын
толық меңгереді сөздің басында ортасында соңында қалай
жазылатынын толық меңгереді.
Көбі; Сабақты түсінеді,Рр әрпінің жазылуын толық меңгереді
Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай
алады.
Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
Әліппе,сауат ашу
Көрнекіліктер,Рр әрпі
Мектеп шеберханасына саяхат.
Құндылықтарды дарыту
Пәнаралық байланыс
АКТ қолдану дағдылары
Тілдік құзыреттілік
Сабақ барысы
Сабақтың
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
жоспарланған
кезеңдері
Сабақтың басы
Қуан шаттан алақай,
Ынтымақтастық
Келді,міне жарқын күн.
атмосферасын
Қайырлы таң,қайырлы күн,
қалыптастыру
Қайырлы таң,қайырлы күн
5 минут
-Оқушылар бір орында тұрып бір-біріне қарап қуаныш
сыйлайды.
Сабақтың ортасы №1 Тыңдалым.
8 минут
Күшік қандай дыбыс шығарды?
ыр-ыр-ыр
Қасқыр қандай дыбыс шығарады?
-Ыр-ыр-ыр дыбысын шығарады.
Ара қандай дыбыс шығарады?
Ра-ра-ра-ра дыбысын шығарады.
Сен осы дыбысты айтып көр
Ізденуді үйымдастыр.
Бұл қандай дыбыс?
Сергіту сәті
Әппақ болып таң атты,
1 минут
Түтiн тiке шығады.
Қарлығаштар қанатын
Самғап биiк ұшады.
Топ-топ, топ басайық,
Жалаудан күн жасайық.
Жаса, жаса алтын күн
Жаса, жаса жарқын күн. (балалар қолдарын соғады)
Қызықты
№2 Оқылым.
тапсырма
АР АРА РА АР АРА АРАЛ АРАЛА ,НАР ,АНАР
8 минут
АРА;АРА;АРАЛАР!
Ресурстар
Шаттық шебері
Таныстырылым,
оқулықпен
жұмыс
Сергіту сәтіне
арналған жинақ
Түрлі
тапсырмалар
АРЛАН;АРА АРАЛА:
Аяқталуы
Ара,Анар,нар сөздерінен сөйлем құрау,
6-минут
-Ара гүлге қонды.
-Анар жақсы оқиды.
.
Оқулық,
дәптерлер.
- Нар үй жануары .
Сабақтың соңы
2 минут
Дифференциация –
оқушыларға көбірек
қолдау көрсетуді
қалай жоспарлайсыз?
Қабілеті жоғары
оқушыларға қандай
тапсырмалар қоюды
жоспарлап отырсыз?
Қолдау көрсету.
Қабілеті жоғары
оқушылар
айтылған сөздер
мен сөйлемдердің
көпшілігін дұрыс
қайталай алады.
Рефлекция
Смайликтер
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін
тексеру жоспарыңыз?
Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бірбіріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді,
көңілсіз, ашулы)
Пәнаралық
байланыс
Денсаулық және
қауіпсіздік
техникасының
сақталуы
АКТ
Құндылықтармен
байланыс (тәрбие)
Өнер, ана тілі
сабағы
Оқушыларды
бір-біріне деген
құрмет
көрсетуіне
тәрбиелеу.