Қысқа мерзімді жоспар
5-сынып
Сабақтың тақырыбы: «Мен қарап тұрып, үндемедім… Ал сен ше?» («Буллингтен қорған!» жобасы аясында» Қауіпсіздік сабағы (10 минут) «ҚАУІПСІЗ АШЫҚ ОЙЫН АЛАҢЫНЫҢ ЕРЕЖЕЛЕРІ»
|
Бөлім: |
||||
|
Педагогтың аты-жөні:Тоқтасын
Әсел |
||||
|
Күні:19.01.2026 |
||||
|
Сынып:
5 |
Қатысушылар
саны: |
Қатыспағандар
саны: |
||
|
Сабақтың
тақырыбы |
«Мен қарап тұрып,
үндемедім… Ал сен ше?» («Буллингтен қорған!» жобасы аясында»
Қауіпсіздік сабағы (10 минут) «ҚАУІПСІЗ АШЫҚ ОЙЫН АЛАҢЫНЫҢ
ЕРЕЖЕЛЕРІ» |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес
оқу мақсаттары |
Тыңдалым материалдарының
мазмұнын түсіну және негізгі ақпараттарды
анықтау. |
|||
|
Сабақ
мақсаты |
- Тыңдалым
материалдарының мазмұнын түсінеді және негізгі ақпараттарды анықтай
алады. |
|||
|
Құндылықтарға
баулу |
Оқушыларға
буллингтің зияны мен салдарын түсіндіру, қауіпсіздік ережелерін
сақтауға бағыттау. Осы сабақта қолданылатын 2025-2026 оқу жылындағы
құндылықтар: - заң және тәртіп |
|||
|
Ойлау
дағдыларының деңгейі |
білу,
түсіну |
|||
|
Сабақтың
барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі /
уақыты |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (7 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: - Сәлемдесу; - Сыныпты
түгелдеу; - Оқушылардың назарын аударту. |
Оқушылар
мұғалімді тыңдайды, сұрақтарға жауап
береді. |
ҚБ
«Мадақтау сэндвичі» әдісі арқылы оқушыларды
ынталандыру. |
Интерактивті
тақта ?, презентация
?. |
|
Сабақтың ортасы (30 минут),
Жаңа сабақ |
Мәтінмен жұмыс: «Мен қарап
тұрып, үндемедім… Ал сен ше?» мәтінін тыңдау және талдау (10
минут). |
Оқушылар мәтінді тыңдайды,
талқылайды, сұрақтарға жауап береді. |
ҚБ «Өзін-өзі бағалау» әдісімен
оқушылар өздерін бағалайды. |
Аудио материал
?, жұмыс
дәптері ?. |
|
Тапсырма 1: Буллингтің
салдарын талдау (5 минут). |
Оқушылар топта талқылайды, өз
ойларын жазады. |
ҚБ «Алақан-жұлдыз» әдісі
арқылы топтық бағалау. |
Тақта ?,
маркер ✏️. |
|
|
Тапсырма
2: Қауіпсіздік ережелерін құрастыру (7 минут). |
Оқушылар
ережелерді жазады, топта
талқылайды. |
ҚБ «Ең
үздік жауап» әдісімен бағалау. |
Жұмыс
дәптері ?, қалам ?. |
|
|
Тапсырма
3: Буллингке қарсы постер жасау (8 минут). |
Оқушылар
постер жасайды, таныстырады. |
ҚБ
«Мадақтау сэндвичі» әдісімен
бағалау. |
Плакат
қағазы ?, түрлі-түсті қарындаштар
?. |
|
|
Сабақтың соңы (8 минут), Қорытынды, Ой
толғаныс, Кері байланыс |
Кері
байланыс |
Оқушылар
білімдерін сараптайды, рефлексия
жүргізеді. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау
мақсатында мұғалім үй тапсырмасын
береді. |
Оқушылар
үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мен қарап тұрып үндемедім 5сынып
Мен қарап тұрып үндемедім 5сынып
Қысқа мерзімді жоспар
5-сынып
Сабақтың тақырыбы: «Мен қарап тұрып, үндемедім… Ал сен ше?» («Буллингтен қорған!» жобасы аясында» Қауіпсіздік сабағы (10 минут) «ҚАУІПСІЗ АШЫҚ ОЙЫН АЛАҢЫНЫҢ ЕРЕЖЕЛЕРІ»
|
Бөлім: |
||||
|
Педагогтың аты-жөні:Тоқтасын
Әсел |
||||
|
Күні:19.01.2026 |
||||
|
Сынып:
5 |
Қатысушылар
саны: |
Қатыспағандар
саны: |
||
|
Сабақтың
тақырыбы |
«Мен қарап тұрып,
үндемедім… Ал сен ше?» («Буллингтен қорған!» жобасы аясында»
Қауіпсіздік сабағы (10 минут) «ҚАУІПСІЗ АШЫҚ ОЙЫН АЛАҢЫНЫҢ
ЕРЕЖЕЛЕРІ» |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес
оқу мақсаттары |
Тыңдалым материалдарының
мазмұнын түсіну және негізгі ақпараттарды
анықтау. |
|||
|
Сабақ
мақсаты |
- Тыңдалым
материалдарының мазмұнын түсінеді және негізгі ақпараттарды анықтай
алады. |
|||
|
Құндылықтарға
баулу |
Оқушыларға
буллингтің зияны мен салдарын түсіндіру, қауіпсіздік ережелерін
сақтауға бағыттау. Осы сабақта қолданылатын 2025-2026 оқу жылындағы
құндылықтар: - заң және тәртіп |
|||
|
Ойлау
дағдыларының деңгейі |
білу,
түсіну |
|||
|
Сабақтың
барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі /
уақыты |
Мұғалімнің
әрекеті |
Оқушының
әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (7 минут), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: - Сәлемдесу; - Сыныпты
түгелдеу; - Оқушылардың назарын аударту. |
Оқушылар
мұғалімді тыңдайды, сұрақтарға жауап
береді. |
ҚБ
«Мадақтау сэндвичі» әдісі арқылы оқушыларды
ынталандыру. |
Интерактивті
тақта ?, презентация
?. |
|
Сабақтың ортасы (30 минут),
Жаңа сабақ |
Мәтінмен жұмыс: «Мен қарап
тұрып, үндемедім… Ал сен ше?» мәтінін тыңдау және талдау (10
минут). |
Оқушылар мәтінді тыңдайды,
талқылайды, сұрақтарға жауап береді. |
ҚБ «Өзін-өзі бағалау» әдісімен
оқушылар өздерін бағалайды. |
Аудио материал
?, жұмыс
дәптері ?. |
|
Тапсырма 1: Буллингтің
салдарын талдау (5 минут). |
Оқушылар топта талқылайды, өз
ойларын жазады. |
ҚБ «Алақан-жұлдыз» әдісі
арқылы топтық бағалау. |
Тақта ?,
маркер ✏️. |
|
|
Тапсырма
2: Қауіпсіздік ережелерін құрастыру (7 минут). |
Оқушылар
ережелерді жазады, топта
талқылайды. |
ҚБ «Ең
үздік жауап» әдісімен бағалау. |
Жұмыс
дәптері ?, қалам ?. |
|
|
Тапсырма
3: Буллингке қарсы постер жасау (8 минут). |
Оқушылар
постер жасайды, таныстырады. |
ҚБ
«Мадақтау сэндвичі» әдісімен
бағалау. |
Плакат
қағазы ?, түрлі-түсті қарындаштар
?. |
|
|
Сабақтың соңы (8 минут), Қорытынды, Ой
толғаныс, Кері байланыс |
Кері
байланыс |
Оқушылар
білімдерін сараптайды, рефлексия
жүргізеді. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау
мақсатында мұғалім үй тапсырмасын
береді. |
Оқушылар
үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
шағым қалдыра аласыз













