Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім: |
«Адамгершілік - асыл қасиет» |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|
Күні: |
10.02.26 |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
«Менің атым Қожа» хикаяты. Бақаның әлегі |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5. 2. 2. 1 эпикалық шығармадағы автор бейнесін анықтау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Эпикалық шығармадағы автор бейнесін анықтайды |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Үй тапсырмасын тексеру «Менің атым Қожа» хикаятының бөлімдері бойынша мазмұн сұрау Қызығушылықты ояту «Құпия кеңес» бөлімінде Қожа жайлы не білдіңіздер?
|
Берілген бөлім бойынша түсініктерін айтады Сұрақтарға жауап береді |
Формативті бағалау |
Оқулық Интерактивті тақта
|
|
|
Сабақтың ортасы |
«Көкпар» ойыны 1.«Менің атым Қожа» хикаятындағы кейіпкерлер кімдер? 2.Шығармадағы басты кейіпкер кім? 3.«Бақаның әлегі» оқиғасы қалай басталды? 4.Анасы келгенде Қожа қандай хәлде болды? 5.Қожаның анасына берген антынан оның қандай адамгершілік болмысын байқадыңыз? 6.Қожа біз ойлағандай бұзық бала ма?
«Құпия ұяшық» ойыны
Wordwall
платформасында ұяшықтардарда кейіпкерлер сөздері жасырылған.
Оқушылар сөздердің қай кейіпкерге тиесілі екендігін табуы
қажет. 1.- Әй, Қожа. Сенің әкең марқұм азамат еді ғой. Оған тартсаң, директор түгіл, одан үлкені боласың үлкені боласың. 2. - Келесі сабақта қайсың бақа ұстап әкелесіңдер? 3. - Лагерьге жолдама. Біз лагерьге баратын болдық. Ал сен көшедегі иттерді тәртіпке салуға ауылда қалатын болдың. 4. - Құдай бағын ашпаған мен сорға жылаудан өзге не бұйырған? 5. - Бұл нешінші... Жүзінші рет уәде беруің бе? 6. -Егер біреуге өзім тиісіп, шатақтассам, ол күні бір мезгіл ас ішпеймін. 7. - Сені мектеп өмірі тойдырды ма? Бұдан былай оқығың келмей ме? 8. - Сен қайда қаңғырып жүрсің? Шешең келді... Байқа, шешең саған ашулы... |
Презентация арқылы «Көкпар» ойынын ойнайды
Wordwall платформасында берілген тапсырманы орындайды
|
Сұрақтардың жауабын жазады Кейіпкерлердің сөздерін табады |
Дескриптор
Дескриптор
|
Интерактивті тақта Презентация Интерактивті тақта Wordwall платформасы https://wordwall.net/ru/resource/106740816 |
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс «Білім қоржыны» әдісі Үй тапсырмасы. «Мен таныған Қожа» эссе жазу (80-100 сөз) |
Оқушыларға стикерлер таратылады. Олар сабақ барысында өзіне ұнаған, қиындық туғызған ойларын жазып, білім қоржынына жабыстырады. |
К
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Менің атым Қожа» хикаяты. Бақаның әлегі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім: |
«Адамгершілік - асыл қасиет» |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|
Күні: |
10.02.26 |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
«Менің атым Қожа» хикаяты. Бақаның әлегі |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5. 2. 2. 1 эпикалық шығармадағы автор бейнесін анықтау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Эпикалық шығармадағы автор бейнесін анықтайды |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
Үй тапсырмасын тексеру «Менің атым Қожа» хикаятының бөлімдері бойынша мазмұн сұрау Қызығушылықты ояту «Құпия кеңес» бөлімінде Қожа жайлы не білдіңіздер?
|
Берілген бөлім бойынша түсініктерін айтады Сұрақтарға жауап береді |
Формативті бағалау |
Оқулық Интерактивті тақта
|
|
|
Сабақтың ортасы |
«Көкпар» ойыны 1.«Менің атым Қожа» хикаятындағы кейіпкерлер кімдер? 2.Шығармадағы басты кейіпкер кім? 3.«Бақаның әлегі» оқиғасы қалай басталды? 4.Анасы келгенде Қожа қандай хәлде болды? 5.Қожаның анасына берген антынан оның қандай адамгершілік болмысын байқадыңыз? 6.Қожа біз ойлағандай бұзық бала ма?
«Құпия ұяшық» ойыны
Wordwall
платформасында ұяшықтардарда кейіпкерлер сөздері жасырылған.
Оқушылар сөздердің қай кейіпкерге тиесілі екендігін табуы
қажет. 1.- Әй, Қожа. Сенің әкең марқұм азамат еді ғой. Оған тартсаң, директор түгіл, одан үлкені боласың үлкені боласың. 2. - Келесі сабақта қайсың бақа ұстап әкелесіңдер? 3. - Лагерьге жолдама. Біз лагерьге баратын болдық. Ал сен көшедегі иттерді тәртіпке салуға ауылда қалатын болдың. 4. - Құдай бағын ашпаған мен сорға жылаудан өзге не бұйырған? 5. - Бұл нешінші... Жүзінші рет уәде беруің бе? 6. -Егер біреуге өзім тиісіп, шатақтассам, ол күні бір мезгіл ас ішпеймін. 7. - Сені мектеп өмірі тойдырды ма? Бұдан былай оқығың келмей ме? 8. - Сен қайда қаңғырып жүрсің? Шешең келді... Байқа, шешең саған ашулы... |
Презентация арқылы «Көкпар» ойынын ойнайды
Wordwall платформасында берілген тапсырманы орындайды
|
Сұрақтардың жауабын жазады Кейіпкерлердің сөздерін табады |
Дескриптор
Дескриптор
|
Интерактивті тақта Презентация Интерактивті тақта Wordwall платформасы https://wordwall.net/ru/resource/106740816 |
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс «Білім қоржыны» әдісі Үй тапсырмасы. «Мен таныған Қожа» эссе жазу (80-100 сөз) |
Оқушыларға стикерлер таратылады. Олар сабақ барысында өзіне ұнаған, қиындық туғызған ойларын жазып, білім қоржынына жабыстырады. |
К
|
||
шағым қалдыра аласыз


Б.

