|
Бөлім: Күз |
№ 132 жалпы орта білім беретін мектеп |
|||||||||
|
Мұғалім-дефектолог: |
Мусакулова Гулназ Скандаровна |
|||||||||
|
Дата |
14.10.2024 |
|||||||||
|
Сыныбы Оқушының аты -жөні |
1 Ғ сынып Қалдыбек Али |
жеке сабақ жоспары |
|
|||||||
|
Түзету жұмысы |
Айналадағы қоршаған ортамен танысу |
|
||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Менің достарым. Артикул.жаттығулар жасау, дұрыс тыныс алу жаттығулары |
|
||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Айналадағы болып жатқан құбылыстар мен өз жерін, елін,тұрып жатқан қаласын, отан сүйгіштік, патриоттық сезімдерін ояту, өсімдіктер мен жануарлардың алуан түрлілігі, оларды ажырата алуға, өсіріп, баптауға үйрету. |
|
||||||||
|
Сөздік материалдар |
Суреттер, әріптер. |
|
||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Әдіс-тәсілдер |
|
|||||
|
І.Ұйымдастыру. Күнделікті сөздер ІІ.Үй тапсырмасы: Көңілді серіппелі күйін ашсын. Бақ пенен шаттық бірге қатар қонып, Береке бірлікпенен ортақтассын |
|
Сәлемдесу Күнделікті сөздерге жауап беру |
«Смайлик» әдісі
Бағалау
|
Сұрақ жауап Күнделікті сөз планшеті |
|
|||||
|
ІІІ. Жаңа сабақ |
«Менің достарым өмірі» (мәтінді тыңдау)
Суретпен жұмыс
Суретпен жұмыс. Достарынды
ата. Олар не істеп жатыр? Саған достармен қандай ойындар қнайды
ойнаған? Тыңда – қайтала: Д дыбысын дұрыс айту Жеке айту Артикуляциясын бекіту Тыныс алу жаттығуларын жасау
Д дыбысын жазып көр. Сөздерді ата, дыбыс құрамын айт.
|
Дұрыс тыныс алу Суретпен жұмыс жасау Мәтінді тыңдау. Суретке қарап мектеп туралы әңгімелеу. Достарының атын атайды Бояумен жұмыс Мәтінмен жұмыс Дыбыстарды қайталау Артик жаттығу жасау Оқушы жазып көреді Дыбысты жеке айтады Ддддддддд дыбысын тілді таңдайға қатты соғып жаттығады Суреттерді атайды Дыбыстық құрамын айтады |
Жалпы білім беретін пәндерге байланысты сөздерді тыңда – қайтала Кітаппен жұмыс |
|
||||||
|
ІV. Сергіту сәті: |
|
Мұғаліммен бірге сергіту сәтін жасау |
|
|
||||||
|
Сабақтың соңы |
Қорыту. -Біз бүгін не істедік? -Біз бүгін _______Мақтау, мадақтау. |
Жұмысты мадақтау, мақтау, қол шапалақтау |
|
|
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Менің достарым"
|
Бөлім: Күз |
№ 132 жалпы орта білім беретін мектеп |
|||||||||
|
Мұғалім-дефектолог: |
Мусакулова Гулназ Скандаровна |
|||||||||
|
Дата |
14.10.2024 |
|||||||||
|
Сыныбы Оқушының аты -жөні |
1 Ғ сынып Қалдыбек Али |
жеке сабақ жоспары |
|
|||||||
|
Түзету жұмысы |
Айналадағы қоршаған ортамен танысу |
|
||||||||
|
Сабақ тақырыбы |
Менің достарым. Артикул.жаттығулар жасау, дұрыс тыныс алу жаттығулары |
|
||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Айналадағы болып жатқан құбылыстар мен өз жерін, елін,тұрып жатқан қаласын, отан сүйгіштік, патриоттық сезімдерін ояту, өсімдіктер мен жануарлардың алуан түрлілігі, оларды ажырата алуға, өсіріп, баптауға үйрету. |
|
||||||||
|
Сөздік материалдар |
Суреттер, әріптер. |
|
||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Әдіс-тәсілдер |
|
|||||
|
І.Ұйымдастыру. Күнделікті сөздер ІІ.Үй тапсырмасы: Көңілді серіппелі күйін ашсын. Бақ пенен шаттық бірге қатар қонып, Береке бірлікпенен ортақтассын |
|
Сәлемдесу Күнделікті сөздерге жауап беру |
«Смайлик» әдісі
Бағалау
|
Сұрақ жауап Күнделікті сөз планшеті |
|
|||||
|
ІІІ. Жаңа сабақ |
«Менің достарым өмірі» (мәтінді тыңдау)
Суретпен жұмыс
Суретпен жұмыс. Достарынды
ата. Олар не істеп жатыр? Саған достармен қандай ойындар қнайды
ойнаған? Тыңда – қайтала: Д дыбысын дұрыс айту Жеке айту Артикуляциясын бекіту Тыныс алу жаттығуларын жасау
Д дыбысын жазып көр. Сөздерді ата, дыбыс құрамын айт.
|
Дұрыс тыныс алу Суретпен жұмыс жасау Мәтінді тыңдау. Суретке қарап мектеп туралы әңгімелеу. Достарының атын атайды Бояумен жұмыс Мәтінмен жұмыс Дыбыстарды қайталау Артик жаттығу жасау Оқушы жазып көреді Дыбысты жеке айтады Ддддддддд дыбысын тілді таңдайға қатты соғып жаттығады Суреттерді атайды Дыбыстық құрамын айтады |
Жалпы білім беретін пәндерге байланысты сөздерді тыңда – қайтала Кітаппен жұмыс |
|
||||||
|
ІV. Сергіту сәті: |
|
Мұғаліммен бірге сергіту сәтін жасау |
|
|
||||||
|
Сабақтың соңы |
Қорыту. -Біз бүгін не істедік? -Біз бүгін _______Мақтау, мадақтау. |
Жұмысты мадақтау, мақтау, қол шапалақтау |
|
|
||||||
шағым қалдыра аласыз












