|
Сабақтың
барысы
|
Күні:
Сынып:
2
|
|
Сабақтың
тақырыбы
|
Менің
мектебім
|
Осы сабақта қол
жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына
сілтеме)
|
2.3.1.1 Мәтінді қатесіз және мәнерлі
дауыстап оқу
2.3.2.1 Таныс сөздерден құралған
қарапайым сөз тіркестерінің мағынасын
түсіну
2.3.3.1 Өлең, жұмбақ, ертегі және
әңгімелерді ажырату
2.3.4.1 Мәтіннің мазмұны бойынша
қарапайым сұрақ қоя білу және жауап
беру
2.3.5.1 Мұғалімнің көмегімен сөздік,
анықтамалардан қажетті ақпаратты тауып
алу
|
Сабақтың
мақсаттары
|
Барлығы: Мәтінді қатесіз оқиды, таныс
сөздерден құралған сөз тіркестерінің мағынасын түсінеді, мәтіннің
мазмұны бойынша сұрақ қойып, жауап бере алады, мұғалімнің көмегімен
анықтамалардан қажетті ақпаратты тауып алады
(2.3.1.1; 2.3.2.1;
2.3.4.1; 2.3.5.1;
)
Көбі: Мәтінді қатесіз оқиды, таныс
сөздерден құралған сөз тіркестерінің мағынасын түсінеді, мәтіннің
мазмұны бойынша сұрақ қойып, жауап бере
алады
Кейбірі: Мәтінді қатесіз оқиды, таныс
сөздерден құралған сөз тіркестерінің мағынасын
түсінеді
|
Жетістік
критерийлері
|
Тақырып бойынша мәтінді
қатесіз оқиды, таныс сөздерді, сөз тіркестерінің мағынасын
түсінеді, сұрақ қойып, оған жауап бере
алады
|
Тілдік
мақсаттар
|
Пәнге тән лексика
мен терминология: қабат, шеберхана, кітапхана,
асхана;
үш қабатты, үлкен
шеберхана, таза асхана, жарық
кітапхана
|
Құндылықтарды
дарыту
|
Оқушыларды
өзара сыйластық, достық, қарым‒қатынастарын
дамыту. Бір бірімен тату, дос
болуға тәрбиелеу.
|
Пәнаралық
байланыс
|
математика
|
АКТ қолдану
дағдылары
|
Интербелсенді тақта,
сергіту сәті
|
Бастапқы
білім
|
Менің
отбасым
|
Сабақ
барысы
|
Сабақтың
жоспарланған кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған
іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың
басы
|
Таңғы
жаттығу
4 топқа
бөлу (мектептің сурет қиықтарын
құрастыру арқылы)
Жаңа сөздермен
танысу
Қабат-
этаж
Шеберхана-
мастерская
Кітапхана-
библиотека
Асхана-
столовая
|
Смайлик
Сурет қиықтары
(пазл)
Слайд
№1
|
Сабақтың
ортасы
|
-
жаттығу. Мәтінді мәнерлеп
оқып, сызба негінде сұрақтарға жауап
бер
Менің
мектебім.
Бұл менің мектебім.
Мектеп үш қабатты. Бірінші қабатта асхана, спорт зал, шеберхана
бар. Екінші қабатта кітапхана бар. Үшінші қабатта орыс тілі, қазақ
тілі, ағылшын тілі кабинеттері бар.
Мектеп үлкен және
таза.
не?
1- қабатта не? бар
не
?
не?
3- қабатта не? бар
не
?
-
жаттығу. Берілген сөздерді
сәйкесетендір
Шеберхана
Столовая
Кітапхана английский
язык
Қабатты
библиотека
Асхана
Мастерская
Ағылшын тілі
этажный
Сергіту
сәті
-
жаттығу. Жұмбақты
шеш
Білімнен мол
ордасы
Балалардың
ұясы
(мектеп)
Жетістік
критерийі:
|
видео
|
Сабақтың
соңы
|
-
жаттығу. Сурет
бойынша жаңа сөздерді қолданып, шағын мәтін
құру
|
Смайлик
арқылы
|
Дифференциация – оқушыларға
көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары
оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап
отырсыз?
|
Бағалау –
оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру
жоспарыңыз?
Тапсырмаларды
күрделендіру, қызығушылықтарын арттыратын тапсырмалар
ұйымдастыру;
Ресурстар қоры
молайту
Сабақ барысында
белсеңді қатысқан оқушыларды смайлик арқылы
бағалау
|
Пәнаралық
байланыс
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасының сақталуы
АКТ
Құндылықтармен байланыс
(тәрбие)
|
Қолдау
көрсету.
Қабілеті жоғары
оқушылар айтылған сөздер мен
сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай
алады.
|
Сабаққа белсеңді
қатысқан оқушыларды қолпаштау (жарайсың, бәрекелді және
т.б.)
|
математика
сабағы
Оқушыларды
өзара сыйластық, достық, қарым‒қатынастарын
дамыту. Бір бірімен тату, дос
болуға тәрбиелеу.
|