Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының
«Жамбыл политехникалық жоғары колледжі»
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сабақ жоспары №11
|
Сабақ тақырыбы |
Металдарды азоттау |
|
Модуль /пән атауы |
Материалдарды өңдеуді орындау |
|
Дайындаған педагог |
Аскарбек Б.Р |
|
Күні, айы, жылы |
26.09.22ж |
|
1.Жалпы мәліметтер |
|
|
Курс |
2 |
|
Оқу жылы |
2022-2023 |
|
Топ |
2ОРТ-21-6 |
|
Сабақтипі |
Аралас сабақ |
|
2. Мақсаты, міндеттер |
Оқу: Студенттерге металдарды азоттау туралы түсіндіру Дамытушылық:Алған білімдерін кеңейтіп, ізденушілікке, ұқыптылыққа, жауапкершілікке, адамгершілікке, өзін-өзі бағалай білуге тәрбиелеу Тәрбиелілік: Ойлау, есте сақтау, салыстыру, қорытындылау қабілеттерін жетілдіру, пәнге деген қызығушылығын арттыру, іздену, шығармашылық қабілеттерін дамыту |
|
2.1. Оқу сабақтары барысында білім алушылар игеретін кәсіби біліктердің тізбесі |
1. Біледі: металдарды азоттауды 2. Түсінеді: термиялық өңдеуді 3. Істей алады: Өлшеу және бақылау құралдарын ажырата алады |
|
3. Сабақтыжабдықтау |
|
|
3.1 Оқу-әдістемелік құрал-жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер |
1. Башта Т.М. Көлемді сорғылар және гидро жүйенің автоматтандырылған гидро қозғалтқыштары. М.; Машина жасау, 2000ж. 2. Кондаков Л.А. Никитин Г.А. Гидро жетекті машина жасау. М.; Машина жасау, 2012г. 3. Башта Т.М. Гидрожетек және автоматтандырылған гидро жетек, М.; Машина жасау2009ж. 4. Омаров А.К. Гидравликалық және пневматикалық жетектер "Мектеп" баспасы, Алматы 2010 |
|
3.2 Техникалыққұралдар, материалдар |
ПК, проектор, экран, маркерлер, ватман, А4 қағазы, макеттер |
|
Кезеңдері |
Уақыты |
Мазмұны |
|
4. Сабақтыңбарысы |
90 |
|
|
4.1.Ұйымдастыру кезеңі |
3 |
Оқушыларды түгендеу, жоқ оқушыларды белгілеу. Топқа бөлінуге нұсқау жасау. Аудиторияның сабаққа барысын қадағалау |
|
4.2.Үй жұмысын жан-жақты тексеру |
15 |
Берілген тапсырмалар бойынша студенттердің білім денгейін анықтау |
|
4.3.Жаңа білімді баяндау |
54 |
|
|
4.4.Жаңа материалды бекіту |
15 |
1 Өлшеу және бақылау құралдарының түрлері 2. Өлшеу және бақылау құралдарыныі түрлерін ата 3. Өлшеу және бақылау құралдарының артықшылықтары мен кемшіліктері
|
|
5. Сабақбойынша рефлексия |
1 |
Не білдім? Не білемін? Не білгім келеді? Деген сұрақтарға стикерге жазу |
|
6. Бағалау |
1 |
Алған білімдері бойынша студенттерді бағалау |
|
7.Үйтапсырмасы |
1 |
Зайцев Т.М. шақтамалар мен қондырмалар. М.; Машина жасау, 2000ж 17-45 бет Конспект жазып келу. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Металдарды азоттау
Металдарды азоттау
Жамбыл облысы әкімдігі білім басқармасының
«Жамбыл политехникалық жоғары колледжі»
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сабақ жоспары №11
|
Сабақ тақырыбы |
Металдарды азоттау |
|
Модуль /пән атауы |
Материалдарды өңдеуді орындау |
|
Дайындаған педагог |
Аскарбек Б.Р |
|
Күні, айы, жылы |
26.09.22ж |
|
1.Жалпы мәліметтер |
|
|
Курс |
2 |
|
Оқу жылы |
2022-2023 |
|
Топ |
2ОРТ-21-6 |
|
Сабақтипі |
Аралас сабақ |
|
2. Мақсаты, міндеттер |
Оқу: Студенттерге металдарды азоттау туралы түсіндіру Дамытушылық:Алған білімдерін кеңейтіп, ізденушілікке, ұқыптылыққа, жауапкершілікке, адамгершілікке, өзін-өзі бағалай білуге тәрбиелеу Тәрбиелілік: Ойлау, есте сақтау, салыстыру, қорытындылау қабілеттерін жетілдіру, пәнге деген қызығушылығын арттыру, іздену, шығармашылық қабілеттерін дамыту |
|
2.1. Оқу сабақтары барысында білім алушылар игеретін кәсіби біліктердің тізбесі |
1. Біледі: металдарды азоттауды 2. Түсінеді: термиялық өңдеуді 3. Істей алады: Өлшеу және бақылау құралдарын ажырата алады |
|
3. Сабақтыжабдықтау |
|
|
3.1 Оқу-әдістемелік құрал-жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер |
1. Башта Т.М. Көлемді сорғылар және гидро жүйенің автоматтандырылған гидро қозғалтқыштары. М.; Машина жасау, 2000ж. 2. Кондаков Л.А. Никитин Г.А. Гидро жетекті машина жасау. М.; Машина жасау, 2012г. 3. Башта Т.М. Гидрожетек және автоматтандырылған гидро жетек, М.; Машина жасау2009ж. 4. Омаров А.К. Гидравликалық және пневматикалық жетектер "Мектеп" баспасы, Алматы 2010 |
|
3.2 Техникалыққұралдар, материалдар |
ПК, проектор, экран, маркерлер, ватман, А4 қағазы, макеттер |
|
Кезеңдері |
Уақыты |
Мазмұны |
|
4. Сабақтыңбарысы |
90 |
|
|
4.1.Ұйымдастыру кезеңі |
3 |
Оқушыларды түгендеу, жоқ оқушыларды белгілеу. Топқа бөлінуге нұсқау жасау. Аудиторияның сабаққа барысын қадағалау |
|
4.2.Үй жұмысын жан-жақты тексеру |
15 |
Берілген тапсырмалар бойынша студенттердің білім денгейін анықтау |
|
4.3.Жаңа білімді баяндау |
54 |
|
|
4.4.Жаңа материалды бекіту |
15 |
1 Өлшеу және бақылау құралдарының түрлері 2. Өлшеу және бақылау құралдарыныі түрлерін ата 3. Өлшеу және бақылау құралдарының артықшылықтары мен кемшіліктері
|
|
5. Сабақбойынша рефлексия |
1 |
Не білдім? Не білемін? Не білгім келеді? Деген сұрақтарға стикерге жазу |
|
6. Бағалау |
1 |
Алған білімдері бойынша студенттерді бағалау |
|
7.Үйтапсырмасы |
1 |
Зайцев Т.М. шақтамалар мен қондырмалар. М.; Машина жасау, 2000ж 17-45 бет Конспект жазып келу. |
шағым қалдыра аласыз













