___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Мобильді қосымшаны құру (8 сабақ)
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Заттар интернеті |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мобильді қосымшаны құру (8 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.5.2.1 конструкторде ыңғайлы мобильдік қосымшасының интерфейсін құру; 11.5.2.2 кодтың блоктарымен жәнециклдарымен мобильді қосымшаны жасау; 11.5.2.3 әзірленген мобильді қосымшаны орнату жолын түсіндіру; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Конструкторде ыңғайлы мобильдік қосымшасының интерфейсін құруды үйрену; кодтың блоктарымен жәнециклдарымен мобильді қосымшаны жасауды меңгеру; әзірленген мобильді қосымшаны орнату жолын түсіндіру |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. 1) Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. 2) Сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера құру. Оқушылар сыныптас көршісінің жағымды, жақсы қасиеттерін атап өтеді 3) Үй тапсырмасын тексеру. Өткен тақырыпты қайталау Өткен сабақта алған білімдерін еске түсіру үшін сұрақтар қойылады. MIT App Inventor бағдарламасына қандай компоненттерді қосуға болады? MIT App Inventor-да оқиғалар мен оларға реакциялар қалай жасалады? MIT App Inventor-дағы блоктар дегеніміз не? Жарияламас бұрын қолданбаны қалай тексеруге болады? MIT App Inventor бағдарламасында суреттер мен дыбыстарды жүктеу үшін қандай файл форматтарына қолдау көрсетіледі? |
Балалар сабаққа дайындалады, қолайлы психологиялық атмосфера құру Оқушылар сұрақтарға жауап береді |
Мақтау |
Интербелсенді тақта, оқулық |
|
Сабақтың ортасы |
Видеоны қарау https://www.youtube.com/watch?v=eIWigxpg7T8
|
Дескрипторлар: - компоненттерді қосады -компоненттердің қасиеттерін баптайды - қосымшаның дизайнын әзірлейді - бағдарлама кодын құрастырады |
ФБ |
https://www.youtube.com/watch?v=eIWigxpg7T8 Презентация, оқулық, компьютер Жұмыс парағы, оқулық
|
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: Түймені басқан кезде санды 1-ге көбейтетін есептегіш қосымшасын жаса. Рефлексия.
|
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін өзі бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мобильді қосымшаны құру (8 сабақ) ҚМЖ Информатика
Мобильді қосымшаны құру (8 сабақ) ҚМЖ Информатика
___________________________________________
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Мобильді қосымшаны құру (8 сабақ)
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Заттар интернеті |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мобильді қосымшаны құру (8 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.5.2.1 конструкторде ыңғайлы мобильдік қосымшасының интерфейсін құру; 11.5.2.2 кодтың блоктарымен жәнециклдарымен мобильді қосымшаны жасау; 11.5.2.3 әзірленген мобильді қосымшаны орнату жолын түсіндіру; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Конструкторде ыңғайлы мобильдік қосымшасының интерфейсін құруды үйрену; кодтың блоктарымен жәнециклдарымен мобильді қосымшаны жасауды меңгеру; әзірленген мобильді қосымшаны орнату жолын түсіндіру |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. 1) Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. 2) Сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера құру. Оқушылар сыныптас көршісінің жағымды, жақсы қасиеттерін атап өтеді 3) Үй тапсырмасын тексеру. Өткен тақырыпты қайталау Өткен сабақта алған білімдерін еске түсіру үшін сұрақтар қойылады. MIT App Inventor бағдарламасына қандай компоненттерді қосуға болады? MIT App Inventor-да оқиғалар мен оларға реакциялар қалай жасалады? MIT App Inventor-дағы блоктар дегеніміз не? Жарияламас бұрын қолданбаны қалай тексеруге болады? MIT App Inventor бағдарламасында суреттер мен дыбыстарды жүктеу үшін қандай файл форматтарына қолдау көрсетіледі? |
Балалар сабаққа дайындалады, қолайлы психологиялық атмосфера құру Оқушылар сұрақтарға жауап береді |
Мақтау |
Интербелсенді тақта, оқулық |
|
Сабақтың ортасы |
Видеоны қарау https://www.youtube.com/watch?v=eIWigxpg7T8
|
Дескрипторлар: - компоненттерді қосады -компоненттердің қасиеттерін баптайды - қосымшаның дизайнын әзірлейді - бағдарлама кодын құрастырады |
ФБ |
https://www.youtube.com/watch?v=eIWigxpg7T8 Презентация, оқулық, компьютер Жұмыс парағы, оқулық
|
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: Түймені басқан кезде санды 1-ге көбейтетін есептегіш қосымшасын жаса. Рефлексия.
|
Ү/т жазады. Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін өзі бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз
















